plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 6×03 – Alex
94 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na školu nastupuje nový kluk jménem Alex. Alex žije s babičkou, ale ta už je senilní. Jeho otec chce dát babičku do domova a Alexe přestěhovat, ale jim se to nelíbí.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Alex nebere nic vážně. Klidně se vyspí s chlapem, kterého pozná na netu, i když se mu nelíbí, a nechává kostku rozhodovat o tom, co udělá. Díky tomu na sebe celekm brzy upoutá pozornost.

Vztahy v partě jsou kvůli smrti Grace hodně napjaté, obzvláště mezi Mini a Liv, a tak se některým moc nelíbí, když Liv přivede mezi ostatní Alexe a ten je hned přátelský. Liv se s ním hned sblíží, Alex ji představí i babičce a ve slabé chvilce po něm Liv vyjede, protože netuší, že je gay. To zjištění ji naštve.

Spolužáci, které Grace vůbec neměla ráda, pro ni pořádají vzpomínkovou akci, aby se zviditelnili. Holky to naštve a stropí scénu. Aby jim Alex pomohl, najme loď a uspořádá pro ně věčírek. Využije příležitost ale i k tomu, aby pohřbil do moře mrtvolu své babičky, která náhle zemřela. Franky nechá Mattymu vzkaz, aby se už nikdy nevracel.

Hlavní postavy
Franky Fitzgerald
Mini McGuinness
Liv Malone
Alo Creevey
Nick Levan
Vedlejší postavy
Middle Aged Man
David Henley
Alex Henley
Miriam Henley
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevAlex (neoficiální název)
Původní názevAlex
Rok natočení2012
Premiéra6. února 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka47 minut
Sledovanost premiéry720 000 diváků
Autoři profilu epizody