plakát seriálu

Skins

(Skins)

Názory uživatelů

Ach ta mládež

Výborný seriál, který se s ničím nepáře a naservíruje vám vše hezky realisticky a hlavně tvrdě. Samotné chování, vyjadřování dané hlavní skupinky je kolikrát na nafackování,ale přesto s nimi svým způsobem soucítíte a prožíváte jejich lásky a bolesti, štěstí a život celkově. Každá generace má něco do sebe a každá postava má svůj vlastní originální charakter a tak není těžké si je oblíbit či naopak. Co se mně týče, tak nejlepší je první generace, pak ta druhá a poslední je i ona poslední generace. Musím i trošku souhlasit, že mám mírně rozporuplné pocity z poslední řady, která měla být asi nějakým zakončením a rozloučením se s tímto seriálem. To se dalo podle mého udělat lépe. Nicméně i přes tento malý nedostatek se mně seriál tak líbí, že mu uděluji těch 100 %. Tak nejenom mládeži určitě na toto dílo mrkněte a hlavně žijte naplno, jelikož život je krátký.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Střídání generací

1. a 2. série neboli první generace. Po dlouhém odkládání jsem se konečně pustil do tohoto vychvalovaného teen seriálu a musím říct, že jsem rád, že jsem tak učinil. Na začátku jsem byl sice překvapen a myslel jsem si, že dostanu jen další seriál o puberťácích, kteří rádi paří, ale to se postupem času změnilo. A místo toho jsem dostal vážně zajímavé drama o teenagerech a jejich problémech. Což mě bavilo víc než bych možná sám čekal. Těžko říct, jestli jsem si nějakou postavu oblíbil nejvíce, protože mi všechny svým způsobem přišly zajímavé. Ale asi nejmíň mě oslovily postavy Michelle a Anwara. Přesto všechny prodělaly poměrně dost velký vývoj od začátku a končily úplně jinde. Jsem zvědav, co přinese nová parta a další série. 80 %

3. a 4. série neboli druhá generace. Po dokoukání první generace jsem ani chvilku nelenil a okamžitě se pustil do generace druhé. A i když mi zpočátku nijak zvlášť nepřirostla k srdci, tak na konci jsem ji měl rád minimálně stejně jako tu předchozí. Pokud ne ještě víc. Tentokrát mě smrt dostala ještě víc než ta předchozí a jsem vlastně naštvanej díky tomu, že byl opravdu hodně otevřenej konec. Já chtěl vědět, jak to dopadlo... Z postav jsem měl nejradši JJe (první, kdo nekouří a nechlastá) a lesbičky. Nikdy jsem si zvlášť neoblíbil Cooka ani Effy (oba jsou na mě moc ujetý), ale nejmíň mě bavil Thomas. Ale jako partu jsem je měl rád všechny. 80 %

5. a 6. série neboli třetí generace. Pro mě nejnormálnější, zároveň také však nejnudnější a nejméně zajímavá generace. Sice mě původně potěšilo, že se tolik nechlastá a nepaří jako v předchozí sériích, ale v závěru jsem si říkal, co bych za to dal. Navíc mě naštvala smrt jedné ze sympatických postav. A příchod jiné postavy (Alex) nijak nepomohl. Hlavně celá šestá série mi přišla divná a bylo tam na mě až moc halucinací. A jako bonus v hlavní roli děsná postava Franky, která se chová pořád jinak, všem ubližuje a od všeho utíká. Tu jsem si vážně neoblíbil. 70 %

7. série neboli zakončení seriálu. Naprosto chápu znechucení mnohých poslední sérií. I když se vrátí postavy z první a druhé generace, tak se vlastně pořádně nevrátí. Ty postavy totiž někde byly na konci svých generací a nyní jsou úplně jinde a hlavně jsou úplně jiné. Nejmarkantnější je to u Effy. Tohle se prostě nepovedlo a i já se zařadím mezi ty, kteří by se bez tohoto závěrečného pokusu obešli. Tohle není rozloučení, které si Skins zaslouží...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Adulthood breaking your bones

Musím priznať, že Skins som ta tak trochu obávala a začala ho pozerať s malou dušičkou. Predsa len spôsob života/ zábavy 3 generácii mladých ľudí je trochu odlišný od toho môjho. Očakávala som čokoľvek, len nie to čo som dostala a bola som tým príjemne prekvapená.

Skins neukazuje mladých tak ako v iných seriáloch, kde neustále riešia vzťahy medzi sebou, čo si na seba dať, kto s kým a rôzne ďalšie zákernosti. Skins ponúka tak trochu kontroverzný, ale za to realistický pohľad na mládež. Príbeh a dej nie je nijak zložitý. Ukazuje svet mladých taký aký je. Žiadne 90210 či Gossip Girl nehrozí. Na prvý pohľad sa môže zdať, akoby títo mladí ľudia nemali iné starosti ako drogy, nikdy nekončiace party či sex. No stačí trochu nakuknúť pod pokrievku a ukáže sa, že pravda môže byť aj niekde inde. Problémy postáv sú reálne a ľahko sa dajú nájsť medzi bežnými ľuďmi. Či už ide o pocit osamelosti, vnútorné problémy, rôzne tajomstvá, hľadanie vlastného miesta či snaha o začlenenie sa. Dospievanie nie je vždy prechádzkou ružovým sadom a skôr predstavuje tŕnistú cestu k nájdeniu seba samého. A o tom je Skins. Ukazuje práve tie pekné chvíle plné šťastia a radosti ale aj tie tienisté a nepekné stránky dospievania. Ukazuje svet mladých taký aký je. Vykresľuje tú vnútornú krehkosť a zraniteľnosť postáv, aj keď sa na vonok môžu tváriť sebaisto.

Postavy tak ako dej pôsobia skutočne a človeka si rýchlo získajú. Každý z nich má nejaký problém, aj keď sa tak na prvý pohľad nemusí zdať. Každý z nich nosí pred svetom masku, pod ktorou skrýva vlastné tajomstvá a odhalí ju len najlepším priateľom. Každá z generácii je niečím jedinečná a iná od tých ostatných. Nik nie je rovnaký, každú z generácii tak tvoria zmesi rôznych charakterov. Postavy so svojimi problémami sú človeku blízke. Riešia sa síce vzťahy ale to všetko na pozadí iných závažnejších vecí ako som už písala.

Mali sme tu 6 sérií, v ktorých sa nám predstavili tri rôzne generácie. A potom poslednú 7 sériu, kde sa vrátili 3 postavy typické pre svoje generácie. Bol to síce trochu zvláštny pohľad na ne, pretože boli niekde inde ako na konci svojich generácii. Ale nik neostáva rovnaký, každý sa mení. Udalosti, ktoré sa odohrali a veci, ktoré prežili ich síce ovplyvnili a zmenili. No aj tak si dokázali ponechať znaky svojich starých charakterov. Najväčšiu zmenu bolo však badať u Effy, tá bola úplne iná.

Skins sa na niť nehrá, nič neprikrášľuje. Je realistický a práve tým si dokáže získať ľudí. Ukazuje tienisté ale aj svetlé známky života mladých ľudí. Taký aký je. Možno nie je všade rovnaký ako tu, ale určite v menších obdobách sa dá nájsť všade. Niekomu však nemusí tak úplne sadnúť, treba mu však dať šancu a potom môže z neho byť zaujímavý a kvalitný seriál.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Srdcová záležitosti

O seriálu jsem si napřed myslela, že je to takový ten puberťácký, sprostý seriál, který je vlastně bez děje.
Časem jsem ale poznala, že jsem se zmýlila.
Po dokoukání druhé řady jsem byla naprosto zdrcena a nechtělo se mi dál.
Nakonec jsem ale pokračovala. Mrzelo mě, že po každých dvou řadách se parta lidí mění. Ale vždycky jsem se nakonec vžila do příběhu.
Poslední řada se mi líbila, nelíbila.
Úžasná atmosféra, skvělí herci, poutavé příběhy, nepředvídatelnost.. A hlavně postavy, do kterých se každý zamiluje a přijde si, jakoby byl součástí seriálu.
Celkově Skins miluji, takže nejde nedát 100%.

Oblíbené postavy: Chris, Cassie, Cook

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pain,strenght,love and understanding...

Na tento seriál jsem narazila,před necelým měsícem.Škoda,že né dříve.Musím,ale říct,že jsem stihla shlédnout 1.generaci a 2.generaci.Ta první mě celkem navnadila a s velikým očekáváním jsem se pustila do té druhé.Byla jsem neuvěřitelně a přijemně překvapena,pro mě mnohem,mnohem lepší jak ta první.
K této generaci,mám jen jedno slovo.Respekt.Herci dokonalost sama,obsazení opravdu famozní.S dějem jsem také plně spokojena,dokázalo mě to rozplakat,rozesmát a donutilo mě to zamyslet se nad některými věcmi.Za tohle vše chci moc poděkovat druhé geneaci.
Parta odlišných lidí,kteří jsou si i přesto tak podobní a blízcí,aniž by se to mohlo na první pohled zdát.Emily a Naomi ohromný příběh,ze začátku se mi to moc nezamlouvalo,ale postupem času jsem si tyto dvě postavy zamilovala asi nejvíce.A proto jsem také slzela,když nastal takový konec,ale i přes to klobouk dolu.V mém srdci jediné místo patří,jen jediné postavě a tou je Cook.Dost zvláštní osobnost,která má v sobě nejen vztek,ale také radost,pochopení,které střídá bolest.
Scéna,která mi rvala srdce byla,když se Emily musela dívat na to jak Cook a Naomi spolu prožívají něco,co ona sama chtěla a měla zažívat právě s ní.Nicméně,chci pochválit také JJ,Effy a další..Effy jsem neměla moc v lásce,ale ke konci generace s mi vrila přimo pod kůži.Ještě jednou moc děkuji druhé generaci :)..
Tento seriál je pro mladé,dospívající lidi,ale nejen pro ně.Neni to jako americké seriály,kde neni ani troška reality,té reality,která je opravdová a jak to vše doopravdy je.Pokud chcete znát pravdu,poznát věci tak jak se doopravdy mají,nést následky za své činny a chtít pochopit osobnosti postav,podívějte se na tento seriál.Nikdy jsem nic lepšího neviděla..

Oblíbené postavy: Naomi,Cook,Emily( i dvojče,ale to méně) Effy a JJ..

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fuckin Skins

Původně jsem komentář ani psát nechtěla, protože moje hodnocení mluví samo za sebe, ale změnila jsem názor. Skins jsou dokonale nedokonalí mladí lidé. Je to přehlídka excelentních hereckých výkonů mladých, tehdy ještě neznámých herců. Jsou to příběhy napsané a natočené tak perfektně, že každý z nich by mohl být samostatný dramedy film. Vyberte jakoukoli generaci, jakoukoli sérii a jakýkoli díl,nenajdete jediný,který by nebyl téměř dokonalý. Skins vás totiž vynesou do oblak, jen aby vás poté srazili na emocionální dno. S hlavními postavami jsem prožívala úplně všechno a teď když jsem dokoukala, je to, jakoby mi umřel člen rodiny :D. Narozdíl od většiny, mě shazovaná 3 generace naprosto nadchnula a mám ji nejradši. Oblíbené postavy : 1 generace - Sid, Cassie, Chris 2 generace - Cook, Freddie, Katie,JJ 3 generace -Alo, Mini, Nick a Franky. Ps. Nikdy nezapomenu na Chrisovo ,,Fuck It" a Katino ,,Iam Katie Fuckin Fitch".

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

"The people I should hate, I love. And people I should love..."

Výborný a najmä reálny seriál z dnešnej doby.Skvelé a rozmanité postavy,každá z nich s iným životným príbehom a inými problémami.Myslím, že každý z nás sa nájde minimálne v jednej z nich. Príbeh nie je nijako prikrášlený a práve preto som prežívala s postavami ich život.Každá generácia je zaujímavá svojim vlastným príbehom a najmä postavami ktoré sa podľa mňa vôbec neopakujú.Ja som si obľúbila najviac druhú a prvú generáciu,preto sú pre mňa prvé 4 série najlepšie.Trochu ma sklamala 7 séria, v ktorej okrem Cooka som nevidela v postavách ich staré JA, aj keď chápem, že v živote sa posunuli niekam ďalej.

Obľúbené postavy: Effy,Cook,Tony,trojica Cook,JJ,Freddie

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skins

Opravdu povedené seriálové Koma:-) šokující postavy a příbehy dospívající anglické mládeže. Chlast,drogy,sex a rocknroll na plné koule. Tento seriál víc zaujme a možná nepozitivně ovlivní mládež, já už jsem o mnohem starší mě to prostě bavilo. A všem doporučuji! První druhá řada byla nejlepší. Bohužel nelze dát 100% tak dobrý to zas nebylo!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The people I should love, I hate, and the people I hate

"Sometimes I think I was born backwards..Like, you know, come out of my mum the wrong way. The people I should love, I hate, and the people I hate...." Nechápu, jak jeden seriál může být tak geniální a zároveň tak špatný. Výjimečně není řeč o ubývající kvalitě, ale o hlavních postavách, po dvou sériích totiž pokaždé nastoupí nová parta. První a druhá série mě moc neoslovily, nadchla mě jedině postava Effy, takže jsem sledovala pouze její příběh a těšila se na třetí řadu, kdy nastoupí jako ústřední postava. Zajímavě působila i Cassie s tou svou poruchou příjmu potravy, ale nakonec se její příběh zvrátil v tu samou zápletku jako u ostatních postav ala "spal jsi s Michelle, tak já budu na oplátku spát s každým, kdo se mi postaví do cesty", což, přiznejme si, nemá daleko k americkým teen seriálům a prostě je to naprosto nezajímavé. Většina postav je na zabití a opravdu bavit mě to začalo až s příchodem "druhé generace", kde jsem si Effy zamilovala asi tak jako žádnou fiktivní postavu předtím ( ano, a to že nosí martensky a roztrhané věci jako já tomu trochu napomohlo:)) ) a konečně se začala zajímat i o ostatní, přestože příběh je stále trochu šablonovitý a opakující se po první generaci, já se těch sprostých slov, nepřátelství, lásky a drog nemohla nabažit! (myslím v seriálu samozřejmě). Ale sedmá série? Ta se nestala! 70% jen a jen za třetí a čtvrtou sérii.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skins

Už od první chvíle jsem si tenhle seriál zamilovala. Podle mého jeden z nejlepších a za tím si budu vždycky stát. Jako u většiny seriálů si myslím, že trochu klesl nastoupením třetí generace, ale pořád se udržel na dobré úrovni. V první generaci snad není z hlavní skupiny postava, kterou bych neměla ráda. Takové talenty jako je Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Hannah Murray a v neposlední řadě úžasná Kaya Scodario mi tenhle seriál představil a jsem za to vděčná. Druhou generaci mám snad nejradši díky dvojici Emily a Naomi jejichž dějová linka mě zaujala nejvíc. Postupem času se mi zdály životní překážky každé postavy už trochu moc a celková komplikovanost dovršila třetí generací. Poslední sedmá série pro mě byla docela milým překvapením, ale ne zakončením jaké tvůrci slibovali.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I really fucking love Skins

Nedokážem stlačiť na posledný diel Skins v mojom watchliste, že sa mi páčil, pretože ma desí predstava, že keď watchlist otvorím nabudúce, tak tam Skins už nenájdem.
Aj keď už tento seriál skončil, pozerám ho stále dookola. Neviem, čím si ma tak dostal, ale úplne som sa doň zamilovala.
Všetky príbehy som precítila spolu s charaktermi a vždy som našla kúsok seba.
Niektoré príbehy boli pojaté dosť extrémne, no práve to dodávalo celému seriálu šmrnc a šťavu.
Páčilo sa mi, že každý charakter mal priestor na vlastnú epizódu, v ktorej nám mohla ukázať svoj príbeh, a tak som si obľúbila aj charaktery, ktoré mi zo začiatku boli nesympatické.
Seriál Skins ma dokázal rozosmiať, rozplakať, potešiť, dojať, a donútil ma zamyslieť sa nad vecami.
Skins sa dostal medzi na navyššie miesto v mojom rebríčku TOP seriálov, a myslím, že ho tak ľahko žiadny iný seriál neprekročí.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skins= někam patřit

O seriálu jsem se dozvěděla asi před rokem, možná i více, a to jsem zkoukla pouze první díl. Nešlo o to, že by mě seriál nezaujal, ale vybrala jsem si špatného překladatele, který neustále používal písmeno Q, nebo W. Ale dejme tomu tři týdny zpátky jsem se rozhodla na něj znovu podívat, tentokrát s titulky od někoho jiného. Hned moje první reakce byla něco jako 'Aaaa'. Seriál jsem si zamilovala a pořád na něj myslívala, hlavně ve škole, kde jsem se ani nemohla soustředit, jak jsem se těšila až přijdu domů a budu koukat na další díly.
Když končila druhá série, tedy i ta skvělá parta, neudržela jsem slzy na krajíčku (cítím-se-trapně moment). Možná to byla trochu přehnaná reakce, ale jinak to prostě nešlo.
Proto pro mne bylo moc těžké zamilovat, či jen oblíbit, si další partu. Musím ale přiznat, po pár dílech jsem si jí také zamilovala- sice ne tolik, jako Cassie, Michelle, Tonyho, Sida a ostatní, ale i tak se mi při dívání na Skins S03 a 04 srdíčko rozplývalo. Prostě jsem se do nich dokázala vcítit a vážně se mi zdálo, jako bych tam byla s nimi (jak s první, tak druhou partou).
Ovšem abych nekoukala jen na postavy... Nešlo jen o ně, šlo o celkový děj, co mě u seriálu tak moc zaujalo. Vždy jsem nevěděla, co čekat a tak pro mě bylo pár momentů v seriálu vážně nečekaných, občas dobrým způsobem, občas špatným.

Zatím jsem tedy neviděla pátou ani šestou sérii, ale popravdě se jí docela bojím. Četla jsem totiž názory, že ta parta už není taková a když se kouknu na cast, i mně samotné se moc nezdá. Nebudu však soudit předem a hned se do ní pustím.

Závěr je asi takový, že i přes pár chybiček, které se v seriálu objevily, děj a cast mě moc zaujal a proto dávám 100%. Myslím, že si to seriál zaslouží. Můžu s klidem říct, že i přes všechno, co jsem už nakoukala (a je toho hodně), vyhrává u mě právě tento seriál. Popravdě mi je do breku z toho, že už žádný podobný seriál nejspíš nezažiji. Haha, jsem citlivka!

EDIT 7.8.: Tak jsem dokoukala pátou, šestou a i závěrečnou sedmou sérii. Kvalita seriálu zůstala, ba i byla lepší, i když třetí generaci jsem si tolik neoblíbila.
Sedmá série byla skvělá. Bavilo mě se dívat, jak Effy a Cassie musí chodit do práce a také se mi líbilo, že se tolik nezměnili. A nejskvělejší dvoj-díl byl stoprocentně Rise! Byl asi jako jediný napínavý.

Závěrem- ať si říká kdo chce co chce, pro mě je to nejskvělejší seriál a pořád doufám, že pokračování bude ♥

Ještě přidávám oblíbené postavy: 1. Chris a Jal, 2. Effy a Freddie a Cook, 3. Mini a Nick. Jinak se nestalo, že bych nějakou postavu neměla ráda, až ve třetí generaci jsem začala nenávidět Franky (přibližně v šesté sérii).

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fuck it for Chris! ♥

Seriál jsem začala sledovat teprve nedávno, protože jsem ještě před začátkem prázdnin vůbec nevěděla o jeho existenci. Teď, po shlédnutí pěti řad, můžu s čistým štítem říct, že se dostal na nejvyšší příčky mých oblíbených, ne-li na samotný vrchol.
Každá postava je charakter s vlastním osudem, děj je nepředvídatelný a originální a kontroverzní mluva i chování, které je u dnešních teenagerů zcela běžné, dává celému seriálu opravdovou šťávu.
Mou nejoblíbenější generací už pravděpodobně navždy zůstane generace první. Nemluvím o kvalitě, protože ta je u všech stejná, jde zkrátka o můj osobní pocit.
100% je tudíž nevyhnutelných... ;)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Láska na druhý pohled...

Ke Skins jsem se dostala přes kamarádku. Měsíc do mě hučela, že to prostě musím vidět, až jsem nakonec podlehla a pustila si první díl. Po dokoukání mi v hlavě svítilo jedno velké rudé "WTF?" a prohlásila jsem, že tohle už v životě nechci vidět. Stálo to další měsíc přemlouvání, než jsem tomu dala ještě druhou šanci. A jsem strašně ráda, že jsem to udělala. Je to seriál, u kterého jsem byla naštvaná, smutná, od plic se zasmála nad absurditou některých situací, ale hlavně byla v šoku. Dokázal mě skvěle vtáhnout do děje a vzbudil ve mně emoce, což se hned tak nějakému seriálu nepodaří.

Ve druhé sérii jsem si už našla něco na každé postavě a proto byl pro mě šok, když přišla třetí řada a s ní najednou úplně jiná skupinka lidí. Nakonec jsem si ale i v druhé generaci našla své oblíbence. Poslední generace pro mě byla skoro ta nejlepší. Zamilovala jsem si všechny postavy a znovu se těšila na každý nový díl.

Přiznám se, že i teď chvílemi nevím, co si o některých scénách (potažmo celém seriálu) mám myslet. Celkově ho ale hodnotím velmi kladně.

Oblíbené postavy: 1. Chris / 2. dvojčata / 3. Frankie

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Okey dokey!

Konečně seriál podle mého gusta! I když jsem ho bohužel objevila docela nedávno...

Tematika "život teenagerů" mi opravdu sedí. Sedí mi i herci, protože to nejsou dokonale vypadající stvoření :D

Líbí se mi, že nejde ve všech šesti sériích pořád o stejnou skupinu lidí, ale každé 2 série představují novou generaci. Také oceňuji, že se každý díl zaměřuje na určitou osobu. A když se vám na první pohled nelíbila, po zkouknutí dílu o ní se vám už líbit může. Takže v průběhu série měníte docela dost názory na osoby. V každé generaci se navíc stane nějaká tragédie, což je sice smutné, ale fajn.

Oblíbené postavy (jo, je jich dost):
1.generace - Chris, Cassie, Maxxie, (Sid)
2.generace - Freddie, Effy, Cook, Emily, Naomi
3.generace - ještě nevím, asi Grace, Franky

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

První generace...

Více jsem zatím shlédnout nestihla. První díl mě osobně moc nezaujal, dalších pár jsem sledovala pouze pod záminkou, že se z toho SNAD něco vyklube, jak mi slibovala kamarádka. A taky že jo, jakmile jsem viděla´několik prvních dílů, vžila se do toho britského života a osobností těch lidí, rázem jsem si tn seriál zamilovala :) Jinak co se oblíbených postav týče, tak je to u mě Maxxie, Tony, Jal, Cassie, docela i Chris; naopak Michelle mě nijak moc nezaujala, Sid mě často vyloženě štval, ale hlavně opravdu nesnesu Anwara :D Ale jako v životě, nemůžeme mít rádi všechny lidi, že :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

La la la la la la la. Its wild world.

Skins mě totálně dostali. Na začátku každé generace jsem se obávala, že to bude trapný a nudný. Právě naopak, každá generace byla stejně dobrá jako první, ne-li lepší. Vyšinuté postavy, jako byla Casii, Effy a Franky, mi lezly dost na nervy. Takže, ten kdo viděl jen první dvě série, ať neváhá a koukne na další :) Oblíbené postavy: Tony a Chris, Cook a Emily, Alo a Grace.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

oh, wow

Seriál který se hned první sérií dostal mezi nejoblíbenější. Hned u začátku prvního dílu jsem se válel na zemi smíchy. Na seriálu se mi líbí, jak se každá postava vyvíjí, nikdo není na začátku stejný jako na konci.

Nejvíc se mi líbila 1. generace, kde byli všichni v pohodě, zato v druhé série se mi líbilo jenom pár lidí (cook je extra magor :)). Třetí generace je podle mě ještě šílenější než obě dvě přechozí dohromady. Jedinej trošku normální (až na ten styl oblékání) mi přijde Alo.

Konce 1. a 2. generace mi přišli dobré, alespoň to mělo nějaké rozumné ukončení.

Teď už se s předstihem bojím 4. generace, jak moc šílená bude.

(hodnoceno po konci 5. série)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skins

Podle mě je tento seriál skvělej. Postavy jak v první generaci tak i v druhý generaci, která je ještě lepší než ta první nemají chybu!! Všechny koho zajímají serialy o mladých lidí a jejích problémy + drogy a pařby pak je tento seriál to pravý :) ...a jsem zvědava jak se bude vyvíjet třetí generace!! dávam 100% a to díky druhý generaci

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mysterious Cassie, crazy Effy and fighter Cook

Skins som začala pozerať s dosť skeptickým prístupom. Po prvej časti však nutne musela prísť ďalšia.
Každá z postáv má svoje problémy ale aj svetlé stránky. Nájdeme tu každý typ, populárny, outsider, poctivý, agresívny, osamelý, milý...
1. generáciu som mala dojem, že Chris je proste dokonalý a pri jeho osude sa mi chcelo plakať
2. generácia mala v podstate všetko a každá z postáv mala niečo, pre čo si ma získala
Hoci ma 3. generácia zaujala najmenej, mala dosť pekné myšlienky a osudy postáv boli tiež zaujímavé
4. séria bola dokonalým vyvrcholením nevysvetleného, nehorázne som sa na ňu tešila a zhltla som ju naraz

Veľkým plusom je obsadenie postáv, ktoré dokázali danú situáciu prežiť, k tomu ešte vhodné efekty a hudba (ktoré rozhodne nechýbajú) a tým pádom dosiahli, že čo i len trochu empatický divák prežíva scény zároveň s nimi. :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Realistický seriál ukazující zlou stránku mládeže dnešní doby ve VB

Není to špatný seriál.Jeden z těch realistických, který nám ale neukazuje zazobance a ty jejich trapné problémy tipu-máma mi nedovolí koupi si auto za několik mil. a ani iphone... Tento seriál se zaměřuje na to, co se děje u těch, kteří udělali nějakou chybu, nejsou perfektní a pořád happy.Na můj vkus je tam až moc drog, což si myslím, že třeba tady v ČR zas až tolik není, ale ve VB možná ano.Nicméně problémy postav jsou opravdu hezky znázorněny, nejsou stejné a každý je specifický i svým příběhem.Takže je to celkem dobrá oddechovka.Rozhodně nečekejte něco napínavého, ale jako doplnění volného času je to perfektní, pokud z toho nebudete mít trochu depresi.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oh, wow...

Keď som začala pozerať prvú časť nechápala som. Bolo to niečo úplne iné od seriálov na ktoré som zvyknutá. A to je dobre.
Za jeden deň som videla celú prvú sériu. A Skins sa hneď stal jednou z mojich srdcoviek.
Originálne postavy, každá niečím iná, ale každá rovnako zaujímavá.
Nikto si tu nedáva servítku pred ústa a seriál skvelo vyjadruje tvrdú realitu. A narozdiel od tých trápnych amerických seriálov ktoré akurát tak vymývajú mozgy, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, Skins je v podstate veľmi vyspelý a inteligentný seriál.
Síce mi tretia generácia nebola moc pochuti ale aj tak 100%.
A siedma séria bola úplne dokonalá!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I'm not tellin you to smile but don't be down!

Pro mě jeden z nejlepších seriálů a snad jediný který jsem dokázala dokoukat až do konce všech serii a stále z něj být tak nadšená a sledovat jej několikrát dokola. Jsem tím naprosto posedlá!
1. generace na mě neudělala nějakej extra dojem, protože jsem ten samý děj viděla,akorát v US version, což mě teď mrzí, protože američané to celé jen okopírovali a mě tím ten originál úplně zkazili. Každopádně i tak jsem to milovala a druhá série se mi už líbila více (tu už amerika nenatočila, proto jsem konečně byla něčím překvapená)
U mě vyhrává 2. generace a to díky tomu, že je zaměřen hlavně na život Effy (Kaya Scodelario je nejkrásnější a nejúžasnější herečka co jsem kdy viděla a zasloužila si mít v tomto seriálu více prostoru a jsem také ráda, že nejsem jediná kdo to viděl a tak Bryan Elsley napsal 3. a 4. serii o Effy a její partě). V podstatě jsem si zamilovala každého v partě!
3. generace je už taková moderní, nemám co vytknout, ale nic mě ani nějak neoslnilo...Nedokázala jsem vystát Liv, ale to je věc názoru :D tahle generace ale krásně ukazuje, jak se dokáže život posrat v jedné minutě.
Co na tomhle seriálu zbožňuji je to, jak je to reálné (až na pár seků). Nic o nadpřirozených lidech, upírech, rozmazlených boháčů a bůhví co dalšího. Prostě normální lidi jako jsme my s normálníma problémama, jaký my řešíme každý den. díky tomu vás to více vtáhne do děje.

Nejoblíbenější postavy: 1. gen.: Maxxie, Tony, Chris 2. gen.: EFFY!!, Emily a Naomi, Cook, Pandora 3. gen.: Alo, Mini, Frankie

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Wow... Fuck it.

U6 na začátku vám je jasné, že to není typické drama pro teenagery. Tvůrci vám to hned jasně na začátku ukážou a víte, co můžete od tohoto seriálu čekat a napříč sezónami si prakticky počíná stejně.

Seriál je rozdělen na 3 generace a každá má dvě série.
1. generace byla skoro geniální, opravdu. Postavy byly rozličné a měly spoustu charakterních rysů, ale přesto byly uvěřitelné a tvořily jedinečnou partu lidí. Tony, Jal, Chris, Cassie, Sid, Anwar, Maxxie a další postavy si u mě vysloužily 100%

2. generace... tam přišlo menší rozčarování, musela jsem se rozloučit se svými oblíbenci a zvykat si na nové postavy, což se mi moc nechtělo. 1. díl mi přišel takový přehnaný, jako by tvůrci příliš tlačili na pilu. Ale nějak jsem to překousla a postupem času jsem si oblíbila i je. Dávám 90%

3. generace... to bylo ještě více rozčarování, po prvním dílu 4. série jsem vůbec nevěděla, co si myslet a seriál na nějaký čas opustila. Když jsem se k němu vrátila, pomaličku jsem si i tuto generaci zamilovala,i když 1. generace bude navždy mou nejoblíbenější.... 80%

Unikátní je, že se vážně dokážete do postav vcítit, dokážete myslet jako oni, chápat proč dělají to a to. A vývoj postav je tady také důležitou součástí, přes ty dvě sezóny se vám doslova mění před očima. Jen mě vždy zamrzí ta tragická událost, která spojuje generace dohromady....

Čekám na poslední 7. sérii, ve které se mají vrátit některé postavy ze všech tří generací, tak uvidíme :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

"Ogy, Ogy, Ogy!"

Přiznám, že jsem zpočátku nevěděla co s nimi;) Přišlo mi, že jestli je tohle obrázek dnešní Anglie, tak že je to snad už úplně jiná planeta. Ale tak nějak si na to (asi hlavně slovník a opravdu jedinečný styl oblékání) člověk zvykne a po pár dílech už to člověku ani nepřijde.
Líbí se mi ten koncept dvě série na jednu generaci, akorát pak nevím, jestli Skins pořád beru jako jeden seriál, nebo spíš tři samostatné seriály, protože s každou partičkou to bylo úplně nové... Váhám, jestli se mi nejvíc líbila 1. nebo 3. generace (2. byla občas už moc divná, ale i tam bylo na co koukat), 1.gen. je jasná, protože je to ta první, co celý seriál rozjíždí a měla jednoznačně nejhezčí zakončení a jakžtakž normální charaktery, ale 3.gen. mi byla celkově nějak nejsympatičtější a postavy měly vesměs takový optimistický vývoj:)

Oblíbené postavy: G1: Sid; G2: Pandora (někdy Effy); G3: Mini. A navíc postava spojující všechny generace - postava učitele/ředitele.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Trochu sklamanie

Dúfala som, že seriál bude o niečo reálnejší. Prvé časti o tom i nadsvedčovali, no následne akoby každý musel byť na drogách a spať so všetkými naokolo, jednoducho, akosi sa to stalo pre mňa tuctové.

Nie že by nešlo o kvalitný seriál, len jednoducho, čakala som viac reality, menej dokreslovania a extrémov, chýbali by mi tam postavy, ktoré by boli "normálne". Pár takých sa ich tam síce mihlo, lenže väčšinou boli odstrčené na bok ostatnými.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skins

Jeden z mích nejoblíbenějších seriálů. KDyž jsem se dívala na první díl, říkala jsem si: Jáj, co to zase je? Ale pak mě to dostalo a nemohla jsem se odtrhnou. Mám ráda obě generace, i když se od sebe hosně liší. Hlavně ten pohled na ně. Teď sleduju čtvrtou serii a každý týden čekám na další díl :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ano, ale jen...

první dvě série. Proto dávám seriálu o 20 % méně. První dvě série mne naprosto uchvátily. Hudba, obsazení, zápletka. Mám ráda britský nádech. Další série už byla slabší a místo gradace nastoupila pozvolna sestupná tendence.
Poslední dvě řady mají hrozné obsazení. Hroznou zápletku. Chci zpátky první partu!

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Život teenagerů

Tento seriál jsem našla teprve nedávno a ihned v prvním díle se mi zalíbil. Seriál dokonale popisuje život náctiletých. Nejvíce se mi líbí 1. série, protože tam jsou ještě všichni pohromadě a nerozhádaní. V dalších sériích už je to jiné, prostě už to není jako dřív. Ale přesto tento seriál patří do mých oblíbených a docela se občas v některých postavách vidím, což asi každý teenager. Můžu doporučit přednostně náctiletým. :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nepřestávající melancholie

Melancholie. Ztísněnost. Neblahý pocit. Tyto emoce mě ovládly téměř při každém dílu tohoto skvostného britského seriálu. Zapomeňte na Beverly Hills, O.C. nebo Melrose place. Skins je jedinečný díky tomu, že se divákovi nepodbízí přehlídkou krásných, bohatých, úspěšných studentů žijících v luxusních vilách a ubíjejících nudu intrikařením nebo promiskuitním chováním. Všechny postavy jsou uvěřitelné a potýkají se s problémy, jež jsou běžnému divákovi blízké. Řeší se tu samozřejmě milostné vztahy, ale rovněž vyrovnání se s vlastní sexualitou, láska, zklamání, bezútěšné rodinné zázemí, problémy ve škole, hledání sebe samotného. Velké plus představuje naprosto ojedinělý přístup producentů, každá generace postav má prostor pouze na dvě série, následuje kompletní výměna osazenstva, což je v dnešní době, kdy producenti hodně kladou důraz na oblíbenost postav u diváků, zcela jedinečné. Spousta lidí hodnotí pozitivně pouze první generaci, tudíž první dvě série, já jsem opačného názoru. Mně se líbily všechny tři generace, každá z nich měla něco do sebe, byť parta kolem Tonyho, Sida nebo Michelle byla asi opravdu nezapomenutelná. Mě osobně nejvíc asi zaujaly postavy z druhé generace, konkrétně Cook a Effie. Cook je postava, kterou musí divák buď milovat nebo nenávidět, případně obojí, ale rozhodně mu nezůstane lhostejná. Effie má v sobě spoustu půvabu, šarmu, ale současně bolesti a smutku. V třetí generaci jsem si oblíbil Ala, jelikož ten do tohoto spíše smutného seriálu vnesl i špetku humoru. Není mi jasné, co tvůrci seriálu zamýšlejí dále, neboť sedmá série byla pojata zcela odlišně návratem Effie, Cooka a Cassie a líčí jejich další osudy již ve světě dospělých. Pokud tím tvůrci chtěli seriál uzavřít, chápu, proč zvolili zrovna Effie a Cooka, nerozumím volbě Cassie. Osobně bych si přál, aby měl seriál ještě dvě další série a vrátily se další postavy, i ze třetí generace.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Láska napoprvé..

Vzpomínám si na nudné odpoledne, kdy jsem se poprvé dočetla něco o Skins, zaujalo mě to a řekla jsem si, že to zkusím. Koukala jsem až do večera a viděla skoro celou první sérii za jeden den. Neuvěřitelná to závislost! Je to prostě něco jiného než ostatní seriály o teenagerech, je to z "reálného prostředí" a umí to skvěle pobavit. Opravdu hodně se mi líbilo, že byly díly věnované jednotlivým charakterům, a tak jsme se o nich dozvěděli více, dozvěděli jsme se jejich "příběh". Tenhle seriál je prostě moje srdcovka, která mě snad nikdy neomrzí! Abych to shrnula, skvělí herci, výborná hudba, super pro pobavení, ale taky plno emocí. V oblibě mám zejména druhou generaci, Kaya Scodelario ala Effy mě prostě dostala a totéž Jack O'Connell jako Cook, i když je to s první generací rozhodně těsné! Třetí už není tak kvalitní, ale pořád je tam "atmosféra skins". Sedmá řada pro mě už ale byla něco jiného.. trošku zklamání, protože já sama si tvořila konce trošku jinak..vlastně úplně jinak.
Každopádně, mé oblíbené postavy jsou:
1.generace: Cassie,Chris
2.generace: Effy,Cook
3.generace: nejsem si úplně jistá, zřejmě to budou Grace a Alo.
Za mě 100%!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí