plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 4×08 – Everyone
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Škola už skončila a všichni jsou myšlenkami úplně jinde. Nepřemýšlejí ani tak nad budoucím vzděláním, jako nad problémy, které mají mezi sebou. Parta se postupem času vzdálila. Dokáží se naši oblíbenci zase stmelit? A zjistí, kam zmizel Freddie?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Je zrovna den Freddieho narozenin. Nikdo ale neví, kde je Freddiemu konec, protože nechal doma sestře vzkaz, že musí odejít z domu. Sestře Mandy na tom něco nesedí, Freddie si nechal doma všechny věci a nikdo ho neviděl odejít z města. Rozhodne se tedy navštívit Freddieho přátele, kteří pobývají u Naomi doma.

U Naomi doma není zrovna příjemná atmosféra, neboť Naomi je v jednom kuse zhulená a tváří se jakoby bylo všechno mezi ní a Emily fajn. Mandy se nic užitečného o Freddiem nedozví a zanedlouho potom kdy odejde, si pro Cooka přijede policie. Ten však zavčasu stihne uprchnout. Shodou okolností se schová do Freddieho kůlny, kde najde Effy.
V kůlně se nakonec sejde celá parta i s Emily a Naomi, které se usmíří. Problémy mezi Pandou a Thomasem se také zlepší.

Cook slyší venku blízko kůlny podivné zvuky, jakoby je někdo šmíroval. Vydá se za neznámým člověkem a vloupe se k němu do domu. Vleze k němu oknem a na stole najde krabice se zakrváceným oblečením. To oblečení dobře poznával, patřilo totiž jeho ztracenému kamarádovi. Freddiemu.

A v tu ránu naproti němu stojí Freddieho vrah John Foster a v ruce svírá baseballovou pálku. Dostane se z toho Cook bez úhony?

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Cook: Já jsem zkurvená ztráta vesmíru. Jsem jenom hloupé děcko. Nemám žádný smysl. Kriminálník. Nejsem k ničemu, chlape. Nejsem nic. Takže prosím. Prosím. Jdi do svého. Však víš. Do svého blázince. Kdes zabil mého kamaráda. Jsem Cook. Jsem Cook!
Hlavní postavy
Katie Fitch
Emily Fitch
James Cook
Thomas Tomone
Naomi Campbell
Pandora Moon
Effy Stonem
Vedlejší postavy
Karen Mclair
John Foster
osobní trenér
Baby Albert
Baby Albert
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEveryone (neoficiální název)
Původní názevEveryone
Rok natočení2010
Premiéra18. března 2010
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka48 minut
Autoři profilu epizody