plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 6×06 – Nick
94 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Nick už dává Franky jasně najevo, že k ní něco cítí, ale ona ho vždycky zastaví, než opravdu něco řekne. Nickovi se ozve Matty. Nějaký gangster mu sežene falešný pas, aby se dostal domů, ale Nick mu musí donést rychle víc peněz, než má.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nick sice chce pomoct bratrovi, ale nevěří tomu chlapovi, navíc se Matty chce vrátit hlavně kvůli Franky, a když se nakonec Nick svěří s prosbou o pomoc ostatním, jen ho seřvou, že pomáhá vrahovi Grace.

Nick ukradne potřebné peníze z otcova účtu, ale když je tomu chlapovi dá, tak ten řekne Nickovi, že buď mu donese ještě víc, nebo neuvidí ty původní peníze ani bratra. Nick řekne Franky, že ji miluje, ale ta nevěří, že zas neustoupí bratrovi, až se vrátí. Vzteklý Nick vtrhne ráno do kanceláře toho gangstera, aby dostal zpět své peníze, ale už jsou pryč. Dostane přes hubu, ale pak ho s pochopením vyrazí s tím, ať zapomene na pas.

Doma na něj čeká Franky. Má pro něj peníze, ale chce, aby věděl, že to není kvůli Mattymu, ale kvůli němu, chce, aby Mattymu řekl, že je konec. Bohužel už je pozdě. Nakonec se spolu vyspí. Zatímco je Nick v koupelně, skypuje mu Matty. Když se Franky dozví, kdo to je, schválně zapne webkameru, aby ji viděl jen v Nickově košili.

Hlavní postavy
Mini McGuinness
Rich Hardbeck
Alo Creevey
Liv Malone
Franky Fitzgerald
Nick Levan
Vedlejší postavy
DJ Flangmeister
Doctor Proctor
The Doctor
Receptionist
Nu Folk Student
Jeff Fitzgerald
Alex Henley
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNick (neoficiální název)
Původní názevNick
Rok natočení2012
Premiéra27. února 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka46 minut
Sledovanost premiéry574 000 diváků
Autoři profilu epizody