Slasher

Slasher (Slasher) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
justynajohnson

9. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

KAT

Prvních pět minut jsem byla napnutá jak struna,dalších 15 to šlo v klidu a pak se zase zuby kodrcaly.
Hororový téma absolutně miluju a tohle splnuje snad vše,co od strašidelného pokoukáníčka očekávám.
Hlavní hrdinka je sympatická,podle mě to není žádná blbka,akorát ten původní vrah je slizák.
Maska kata mě vyděsila už na poprvé a nic se nezměnilo ani v průběhu seriálu,moc dobře provedená.
Tleskám.

Avatar uživatele
IcePrincess

8. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jsem na vážkách..

Slasher je můj oblíbený hororový podžánr, takže tohle měl být můj šálek kávy, ale bohužel, seriál je mi čímsi hrozně nesympatický. Prostředí působí jako úplně normální béčkařina, které vycházejí mraky ve filmové podobě pomalu každý rok. Výhoda filmu je v tom, že ho mám za hodinu zhlédnutý a nevím, zda se mi vyplatí sledovat seriál, který si razí úplně to samé schéma, šablonovité postavy a tak dále.

Typické atributy.
Dům s nešťastnou minulostí, surový vrah s maskou, předměstí, jakési propojení hlavní hrdinky s vrahem. Jednoduchá hlavní hrdinka, nutno poznamenat, že nesympatická a k tomu neschopná policie, které nikdy není tam, kde má být a řeší to, co je zbytečné.
Emoční plochost všech postav je až zarážející. Hlavní hrdinka se bez aspon trochu svíravého pocitu nastěhuje do domu, kde byli brutálně zabiti její rodiče..oukej.

Očekávala jsem trochu atraktivnější prostředí, ale tak dejme nedbalou eleganci předměstí, kde se aspon lépe vytvoří ta bezmocná atmoška, když má někdo utíkat před zabijákem.
Ale docela se mi líbí, že tvůrci schválně cpou do popředí postavy, které si nelze oblíbit. Aspon jich pak divák nelituje.

Vím, že Slasher je prostě Slasher. Drží se úplně těch stejných pravidel, šablon a to mi právě nesedí. Čekala jsem, že to bude něco inovačního, co nějak vyšperkuje tento žánr, né že to bude přesná kopie. Holt jsem asi moc zblbnutá z AHS nebo nově SQ.

Jak říkám, pro mě nemá cenu pravidelně sledovat něco, co jsem viděla už 10x ve filmové podobě.

Ale docela se mi zalíbil ten vrah a zjištování motivu, proč dělá. To se mi na každém slasheru líbí. Jako špatné to vyloženě není, jen jsem měla jiná očekávání.

Avatar uživatele
hlupec

16. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nuuuudaaaaa :)

Normálně jsem pěkný poseroutka, ale tohle je horor asi jako pohádka o šípkové růžence. Hodnotím pouze po pilotu, protože i ten jsem dokoukala jen s největším sebezapřením. Postavy nejsou moc oblíbitelné, atmosféra je nijaká (přestože se tvůrci snaží co můžou) a příběh sice ke konci začne být trochu zajímavý, ale rozhodně ne natolik, aby všechny neduhy předčil. Nejsympatičtější postavou se stane zdejší "Hannibal Lecter" a vlastně možná i aktuální Kat, protože se zatím chová jak pravý samozvaný strážce:D Což asi nemělo být uplně cílem.

Úplně nevím, na koho je seriál cílen, protože pro dospělého je velmi málo strašidelný (já normálně na horory nemůžu koukat, protože pak pár nocí nespím, ale tenhle počin bych klidně zaspala jak mimino) a pro mladší publikum mi zase přijde trochu moc eRkový.

Každopádně za mě radím: neztrácejte tím čas.

PS: mám takový pocit, že tvůrci vyvražďováku se snaží seč můžou, aby se divák při sledování chytal za hlavu a úpěl "proč to děláááá?", "proč neutečeeee?", "proč nekřičíííí?", "proč tam chodíííí?" :D

Avatar uživatele
Bakosik

21. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Béčkový horor

Na tento horor jsem narazil úplnou náhodou a jsem za to rád. Musel jsem kvůli tomu začít i s překladem, ale to mi nijak nebrání v nadšení. Jen malé zklamání v podobě toho, že vraha se dozvídáme už v předposledním díle, avšak i poslední díl dokázal v mnohých směrech překvapit. Na vraha jsem do posledního momentu nedokázal přijít, což je velké plus pro seriál. Maska Kata byla velice příjemně zpracována, až budila respekt. Některé vedlejší postavy by v příběhu nemuseli být, ale jinak seriál učitě doporučuji.

Avatar uživatele
Caroline115

12. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zatím dobrý

Viděla jsem zatím jen tři díly, ale zaujalo mě to a chci vědět, jak to bude dál. U těchto seriálů je většinou lehké zjistit, kdo je vrahem, ale tady zatím nemám tušení. Jeden tip mám, ale neznám motiv, takže uvidíme. Jako hlavní hrdinku možná měli obsadit někoho jiného, v prvních dvou dílech hrála děsně, usmívala se v situacích, kdy by asi neměla, ve třetím díle se zlepšilo, tak snad to byl jen přešlap. Zatím dávám 80 procent, uvidíme podle rozuzlení, jestli bude hodnocení vyšší.

Avatar uživatele
markus48

2. května 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

slasher

takze zhliadol som celu seriu

po slubnom zaciatku to podla mna na zaver(posledne dve epizody) cele pokaslali

co by som vytkol tak
- hlavna hrdinka sa cely cas sprava ako sprosta krava
- policia namiesto toho aby hladala vraha tak vlastne vysetruje preco si obet zasluzila byt zavrazdena
- ta novinarska pribehova linka by tam vobec nechybala

pozerat sa to sice dalo ale ak tomu nahodou daju druhu seriu tak si ju s najvacsou pravdepodobnostou odpustim