plakát seriálu

Snowboarďáci

(Snowboarďáci)

Názory uživatelů

Můj názor ...

Upřímně se musím přiznat k tomu že mi jakékoliv filmy o mladých pro mladé nijak nevadí a pokud to není vyložená trapárna , tak se klidně mrknu zas.

Tohle dou , ovšem nestojí za jakýkoliv pohled a režisér snad jede na nějakém " šňupání " protože natočit takovou TEEN komedii muselo být jedině pod vlivem.

A navíc tydle dva týpky nemám rád.

( PS : když se v závěrečných scénách oběvila LUCKA V. nahoře bez , tak sem si jen smutně pomyslel " bože Lucko , tak tohle si teda nemusela " protože jako spěvačku ji docela uznávám )

Jako film je to hrůza - jako seriál je to nekoukatelné.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hloupý nápad

Nikdy asi nepochopím proč dělat z filmu seriál. Jako film to sice není žádnej zázrak, ale dívatelný.Ale jako seriál?? Nedovedu si předstvit že bych se každej týden těšil na díl seriálu, který můžu vidět v jednom zátahu jako film.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Proč?

Vážně mi hlava nebere, proč z tak stupidního filmu udělaly seriál, i když jen na 3 díly. On ani ten film není zrovna úžasnej, aby se na něj dalo koukat.A to nemluvím o tom, že Mádl, nebo Kotek jsou nějak dobří herci. Takže hloupý film, ještě hloupější seriál a ani ti herci nestojej za to...

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí