plakát seriálu

Somewhere Between

(Somewhere Between)

Názory uživatelů

Solidní konspiračka

Dokoukáno. Upřímně moc nechápu tak nízké průměrné hodnocení. Jasně, bylo tu několik docela úsměvných momentů a několik problémů, ale celkově šlo o solidní konspiračku, u které jsem se bavila až do konce :)

Prvním problémem byla hlavní představitelka, která neumí hrát. To šlo ruku v ruce s mimořádnou otravností její hrdinky, která se polovinu času chovala jako šílená, takže jsem se vůbec nedivila, že ji ke konci zavřeli do blázince (pardon za nepodstatný spoiler).

Druhým problémem pak byly výplně akčních scén. Akce a napětí tu bylo opravdu hodně. Ale vyloženě jsem se rozesmála, když po hrdinech šli zabíjáci, oni utekli do výtahu, který museli zprovoznit během okamžiku, aby si zachránili život, a místo toho, aby se věnovali výtahu, si tam pět minut vyznávali lásku :D To samé pak přišlo o díl nebo dva později, kdy doslova zbývalo 12 minut do popravy hrdinova bratra a do smrti hrdinčiny dcery, ale oba si opět museli vyznávat lásku a líbat se tam o sto šest, než se vydali situaci vyřešit a své milované zachránit :D

Jako jsem docela nenáročný divák a většinou si lehkých nelogičností nevšímám, ale tohle mě prostě vyloženě praštilo do očí.

Jinak ale jak říkám, bavila jsem se. Příběh se hezky vyvíjel, tolik hluchých míst tu nebylo, protože se pořád objevovala nová nebezpečí i nová vodítka k případu, který byl vyřešený dramaticky, jak se to u akční konspiračky sluší a patří. Ve výsledku proto hodnotím 70 %, dívat se na to rozhodně dalo.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí