plakát seriálu

Soudkyně Barbara

(Soudkyně Barbara)

Názory uživatelů

Jak jsem naletěl...

Nevím proč,ale poslechl jsem známou a nechal se navnadit na tento seriál.Po jejich slovech o tom jak je to zajímavé,napínavé jak dopadne výsledek a naprosto reálné v normálním životě jsem si udělal kafe sedl k televizi Barandov(té se už dlouho vyhýbám,protože jí řadím na úroveň TV Šlágr tnz.pouze na vlastní nebezpečí)
Nevím kdo z autorů tohoto nesmyslu byl u soudu a sledoval soudní jednání,ale ta knihovna,kde se procesy odehrávají je absurdní prostředí a ty řeči tam vedené,těm nemůže normální dospělý člověk uvěřit.
Proč se zase naše tvorba snaží někoho kopírovat a nejde svou vlastní cestou.Tady se nechá pouze říct... Pustil jsem,zhlédl jsem a stačilo mi...... Rozhodně nedoporučuji pro diváky,kteří mají rádi seriály ze soudního prostředí.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Soudní prostředí?

Není to klasický seriál z soudního prostředí. A jestli tímto způsobem opravdu probíhá soud, trochu pochybuji, jednak to prostředí a ty dialogy.
Diváci, kteří mají rádi seriály ze soudního prostředí, budou velice zklamáni, pro ně nedoporučuji.
Jediný důvod proč dávám seriálu 30 % je to, že jsem se trochu zasmála tomu, o co se někdo dokáže soudit (nudila jsem při nemoci, jinak bych se na seriál nedívala).

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jedině jako oddechovka...

Měla jsem "tu čest" shlédnout několik dílů této show, ale nemůžu se shodnout s názorem většiny diváků, kteří ji sledují, či jen omylem zahlédli. To, že se jedná o podprůměrný seriál, to je zjevné a nemusíme o tom nijak polemizovat. Celé tyto kauzy v soudní síni jsou minimálně nereálné. Samozřejmě ne z pohledu projednávaných věcí, ale hlavně z pohledu průběhu soudního líčení. Aby na sebe procesní strany pokřikovaly takovým způsobem, jak je to znázorněno v této show, je naprosto nemyslitelné. 30% dávám hlavně proto, že jako odpolední oddechovka ke kávě to není zase tak špatné. Člověk u toho nemusí přemýšlet a je to občas svou absurditou vtipné. Na druhou stranu, některé "herecké" výkony jsou opravdu směšné a případy, které se zde řeší jsou také bez nějaké větší hloubky. Mohu se ale připojit k názorům většiny, že tohle rozhodně není show ze soudního prostředí, kterou bych někomu doporučila. Ode mě něco mezi 30% - 40%.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Odpad

Totální hnus,odpad a nekoukatelná kravina,která nezná meze.Jestli tohle někdo opravdu pravidelně sleduje,tak ho upřímně lituji.

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí