plakát seriálu

Specialisté

(Specialisté)

Názory uživatelů

parodie?

Myslela jsme si, že po kriminálce anděl a jí podobným krimi nesmyslům už nic horšího nepříjde. Přišlo.

Od Specialistů jsme očekávala propracovanou krimi, s vyškoleným týmem, neotřelými způsoby vyšetřování a hlavně chytrou podívanou, kdy do poslední chvíle nebudete vědět, kdo co spáchal. Omyl

Specialisté jsou jakousi parodií na krimi seriály. V první minutě vám ukážou absolutně neschopné padouchy, čím vás i okradou o finální moment překvapení. Vyšetřovací schopnosti týmu má lepší i moje babička, velmi slabé dialogy a pro pražáka třešnička na dortu - ultra dopravní nesmysl. Pokud se aspoň trochu vyznáte v Praze a v mhd, tak kruhové popojížděni tramvají na Náměstí Br. Synků vás musí značně iritovat.

Těch 10% je za slušnou komedii, který herecký ansábl předvedl.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

může být hůř....

Čtu tady Vaše názory a máte na ně právo, ale nesouhlasím. Možná s tím, že neurazí a ani nenadchnou. Je vidět, že jste hodně ovlivněni západními seriály. Pokud někdo četl Panoptikum od Viktorína Šulce, tak dobře ví jak kolikrát i absurdně, jsou zločinci dopadeni, a jak snadno lze zločin spáchat. Nebudu tak přísná, určitě jsou věci, které by šly vylepšit, ale dívat se na to dá. Vyrostla jsem na "Pitavalovi" a už to byla pecka, na rozdíl třeba od "majora Zemana". Zůstaňme v naší kotlině. Dávám 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Amatéři

U tohoto seriálu mi doopravdy vadí ten název. Kdyby se to jmenovalo jinak, tak bych s tím neměla takové problémy, protože někdy mam pocit, že hlavní postavy neumějí sečíst 2 a 2. Když má být člověk specialista tak by neměl půl epizody půsabit jako pitomec a sem tam si nechat ukrást auto nebo zbraň. Nadruhou stranu občas se oběví nějaký kvalitnější díl, kdy se postavy chovají logicky a řešení vypada reálně.
Tenhle serial je dobrý jako kulisa ale není to typ, kterému bych dokázala věnovala 100% své pozornosti. Někdy hlavní postavy mezi sebou vedou tak plytke dialogy, že to ani skvělí hereci nezachrání.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

To snad ne

No to snad ne...co jsem to zase neviděl.Co to sakra je.O co se tady tvůrci pokouší.Herecké výkony úplně k smíchu nebo ty jejich pitomé kecy a co teprve ta kamera??To byl kameraman ožralej.Prostě strašný.Vždyť už to není k tomu přeci točit takový hovna...

10 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

náhoda

Až zase tak špatné to nebylo, po plno letech nastoupí policajt do tramvaje a zrovna narazí na zloděje a vlastně kámoše....ale ze zkušenosti se to prostě opravdu stává. A tím je to i realistické. Pokud čekáte vše dokonalé jako v amerických krimi to opravdu není, ale takto natočené to opravdu odpovídá našim poměrům. Náhoda, řešit neřešitelné, buď v klidu, nějak to dopadne :-)nu což, pobaví a neurazí.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dechovka oddechovka, tak je to potřeba brát

Tak já ani nemám nic jiného na srdci než jsem uvedla v názvu. Pouze se mi nezobrazuje možnost přehrání epizod ačkoli u jiných se mi to tak nestalo. Může mi někdo poradit kde se stala chyba, tedy kde já jsem něco asi opomněla. Píše se mi v okně přidat obsah epizody, tak to si raději vezmu jinou knihu než číst toto, ale jako lehkou kulisu bych o ty epizody měla zájem . Co s tím?
Tak nevím, vytváří se mi to i jiných epizod z různých seriálů, třeba mám něco nepovoleno nebo nemám ztaženého v pc co umožňuje přehrávání,ale jiné epizody na jiných portálech mi to přehrává. Poradí někdo,prosím.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk