plakát seriálu

Spongebob v kalhotách

(SpongeBob SquarePants)

Názory uživatelů

Kdo žije v ananasu na dně moří?

Spongebob!

Jako dítěti mi tento pořad dopřán nebyl. Ani nevím proč.
Nebo byl a mě nebavil... to asi nezjistíme.
Teď, když jsem už jsem vlastně pubertální stařena mě seriál baví. A dokonce je mi dopřáván. Ikdyž s poznámkou, co koukám na pohádku pro děti.

Je to taková blbina. Ale hrozně pobaví. Spongebob je super postava. Blbeček Patrick zaručeně pobaví, neutuchající boj mezi panem Krabsem a Planktonem napne a Sépiák, to je kus mě.
Postavy jsou veselé, seriál je dokonale nakreslen, vtípky jsou bezvadné.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Made my childhood

Spongebob je sice na první pohled animák pro děti s plínou a dudlíkem, protože je infantilně cáklej, ale podle mýho názoru věk, ve kterym si tenhle seriál užijete nejvíc, je mezi 13. a 15. rokem života. Přesně to totiž byly dny, kdy jsem ho sjížděl já a tlámal jsem se smíchy jak protrženej. Miluju každou postavu, každej díl, každou hlášku. Pokud bych měl na světě označit nějakej animák za ten, co se mnou prožil puberu, je to SpongeBob SquarePants. Určitě bych ho přidal do výchovných programů pro děti, co jsou buďto vandalové, co vykrádaj kiosky nebo pro ty, co koukaj akorát na porno. Tohle je věc, která by je mohla trochu usměrnit. Tímto nabádám všechny rodiče, psychology a rodiče psychology: pouštějte svým dětem Spongeboba, jednou vám budou vděčné.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Boží

Mě to vážně baví. Nejdřív jsem se na to nedíval. Člověk si řekne, že to je další pohádka pro děti 3-6 let, ale posléze člověk přijde na to, že to tak úplně není. Je to zábavná podívaná o podmořské houbě, která trpí na chtíč. O jeho nejlepšejším kamarádovy Hvězdici Patrikovi, který je líný a hloupý jako Homer a Peter Griffin dohromady. O jeho domácím zvířátku, šnekovy Garrym, který je nenažraný jako scooby-doo, věčně nasran... sousedovi Chobotnici sépiákovi. O šéfovi spongeboba pana Krabse, který je lakomý jako skrblík a o jeho další kamarádce, pyšné veverce ve skafandru Sandy. Samozřejmě málem bych zapomněl na závistivého planktona, který se snaží pořád ukrást panu krabsovi jeho tajný recept na krabí hambáč. A samozřejmě spoustu dalších zajímavých postav. Je to příjemná ranní podívaná a mě to určitě baví. Je to úchylné, vtipné, příjemně malované a hlavně zábavné.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pohádka pro děti? Nemyslím si.

Rodiče mi říkají, že jsem jak malý dítě, když na to koukám. Ale realita je, že na to kouká víc náctiletých než dětí.
Spongeboba mám fakt ráda, ale zase né, že bych pravidelně sledovala každý díl. Ale pokaždý když na něj v televizi narazím, tak se kouknu a ráda. Je to vtipný seriál, u kterého nemusíte na nic myslet a jen smát optimistickému Spongebobovi. Nedávno jsem dokonce četla, že každá postava má ukazovat jeden ze sedmi smrtelných hříchů, což když sem Spongeboba viděla naposled, tak jsem si řekla, že to možná i pravda.
Ve zkratce: Spongebob je vtipný seriál, který vám dá možná i nějaké to poučení a nudit se u něj nebudete.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Je to šílený, je to ulítlý, je to živý. Spongebob je příšerný a otravný soused. Miluje hry a svou práci. A to ho dělá tak jedinečným. Je to taková příjemná oddychovka. Nezařadí se to sice mezi top 5 seriálů, které chcete vidět, ale když na to někde narazíte, skoro určitě upoutá vaši pozornost.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

SpongeBob

SpongeBoba jsem objevila díky strejdovi, který na to občas koukal v televizi. Říkala jsem si původně, že to je jenom další (pro dospělé jedince nudný a nezáživný) seriál pouze pro děti menší věkové kategorie a ono ejhle se na to dá i koukat! :) Musím říct, že mě to opravdu baví a ráda se na to koukám. Sice tam jde většinou jenom o to, jak se Plankton snaží ukrást recept na krabí hambáč, ale když se do děje připojí právě SpongeBob spolu se svým nejlepším kamarádem, hvězdicí Patrikem, tak to občas nemá chybu :D Takže pokud už jste doma zoufalí, co pustit malému dítěti, aby Vás nechal pár minut v klidu, zapněte mu houbu na nádobí, žíjící pod mořem ;) Vřele doporučuji :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí