plakát seriálu

Stan Lee's Lucky Man

(Stan Lee's Lucky Man)

Názory uživatelů

Náramek pro štěstí

Lucky Man je zajímavá britská kriminálka s jednou zvláštností a skvěle obsazenou hlavní rolí. James Nesbitt mě baví v každé roli a jeho Harry Clayton není žádnou výjimkou. Komplikovaný případ spiknutí, kde svou roli hraje náramek štěstí, se pomalu rozplétá a rozhodně stojí za to sledovat, kam Harryho zavede. Pravdou je, že těch komplikací je tam možná až trochu moc (třeba by pomohlo méně epizod), ale i tak mě to baví a jsem zvědavej, s čím se předvede druhá řada. Závěr mohl být trochu víc dořešenější, ale věřím, že i to přijde v druhé řadě.

Druhá řada přináší do hry hlavně druhý náramek, jehož majitel je ještě mocnější než Harry. Musím ale uznat, že první řada mě bavila asi o něco víc, i tak jsem si ale tuhle užil. Navíc i otevřené konce z minulé série se přeci jen dočkaly závěrů. Jen tak nějak úplně nevím, kam bude směřovat řada další, ale překvapit se nechám.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pokud čekáte Avengery, ani o seriálu nepřemýšlejte.

Jde o detektivku, spíše thriller, s jedinou komiksovou zápletkou, náramkem, který držiteli přináší štěstí. Pokud čekáte svalnaté vznášející se hrdiny, mimozemšťany nebo spousty artefaktů, čekáte zbytečně. Pokud se smíříte s tím, že je to detektivka ze současného Londýna, budete možná příjemně překvapení. Jako já.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hodnocení překladatele

Tato detektivka s jedním fantasy prvkem mě v podstatě přivedla k překládání seriálů. :-) První díl mě docela uchvátil, dalších pár bylo docela průměrných, ale ke konci se to parádně rozjelo a jsem moc rád, že Sky TV ohlásila pokračování. Pokud mi v tom nebude nic bránit, rád budu překládat i druhou sezónu.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nevím?

Myslím že ten seriál není až tak marný,škoda jenom že ochota ho titulkovat nějak vyprchala.

Vypadá to že se pohnuly ledy,děkuji.

Ale opět to zamrzlo,škoda,škoda.

70 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Anglicky serialy...

jsou vzdycky trochu jiny a proto stoji se na ne podivat, JN mam rad, vydrzel jsem i Missing...misty to trochu drhlo, ale jsem zvedavej jak navazou na prvni radu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé