Plakát

Stargate Infinity

Seriál Stargate: Infinity je další, tentokrát animovaný spin-off původní Hvězdné brány, který je však určen pro mladší diváky. Děj se odehrává asi 30 let po prvním použití hvězdné brány. Svět už o StarGate programu ví, a tak vzniká i StarGate Academy. Tým absolventů této akademie... [více]

2002–2003 | USA / Francie | 25 minut | 4Kids TV | Animovaný / Dobrodružný / SciFi | 26 epizod | status: ukončeno v roce 2003
Poslední odvysílaná

1×26 – The Long Haul

(premiéra Kdysi dávno)

Stargate Infinity – O čem to je

Seriál Stargate: Infinity je další, tentokrát animovaný spin-off původní Hvězdné brány, který je však určen pro mladší diváky.

Děj se odehrává asi 30 let po prvním použití hvězdné brány. Svět už o StarGate programu ví, a tak vzniká i StarGate Academy. Tým absolventů této akademie v čele s majorem Gusem Bonnerem se vydává na průzkumné mise po celé galaxii a stejně jako SG-1 poznává nové planety a jejich obyvatele.

V prvním díle je objevena starověká mumie Draga, kterou chce vedení StarGate programu vrátit na její domovskou planetu. Jenže Draga je sledována rasou, která loví na Zemi lidi, a proto je celý tým obviněn ze zrady. Gus Bonner se tak se všemi členy týmu vydává do vesmíru hledat důkaz, který by dokázal jejich nevinu.


Tento seriál je na motivy universa Stargate, jak sledovat toto universum se můžete dočíst v tomto článku.

Seriál byl pro velký neúspěch ukončen po první řadě, která čítá 26 epizod.

mjr. Gus Bonner
R.J. Harrison
Stacey Bonner
Seattle Montoya
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

4Kids TV

Délka

25 minut

Žánr

Animovaný
Dobrodružný
SciFi

Země původu

USA
Francie

Roky vysílání

2002–2003

První vysílání

14. září 2002

Ukončení seriálu

24. března 2003

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Wikipedia (česká)

Související