plakát seriálu

State of Georgia

(State of Georgia)

Názory uživatelů

She'll put New York in a Georgia state of mind.

Sice je pravda, že s ABC Family nemám zatím moc zkušeností, z toho, co jsem viděla, mě napadá jen Greek. Ale právě kvůli němu jsem od této stanice čekala určitou úroveň. State Of Georgia bohužel leží hluboko pod ní.
Raven jsem dosud nikde jinde neviděla, co jsem ale četla, tak byla zázračně nadané dítko s vzkvétajicí kariérou. Ve State Of Georgia je ale spíše zoufalá a trapná, než aby mi přišla roztomile vtipná. Na druhou stranu je tu ale Majandra Delfino, která zářila už v Roswellu, zde ale dokazuje, že je herecký chameleon, který se dokáže vžít do jakékoliv role. Jo jsem jí ve všech ohledech věřila a užívala jsem si jí mnohem více, než Georgii, i když ta je mi charakterově a stylově bližší.
Trojici hrdinek pak doplňuje výborná Loretta Devine. Tetička Honey je trošku zapeklitá. Myslím, že půlka lidí jí bude milovat, druhá půlka nenávidět. Její sexem nasáklé hlášky můžou někoho i urazit, podle mě jsou ale tím nejlepším, co může tento sitcom nabídnout.
Umělý smích se objevuje s každou druhou větou, téměř nikam se ale nehodí. Opravdu to nebylo moc zábavné, s výjimkou (občasných) výše zmíněných gagů Honey.
State Of Georgia se dá považovat maximálně za oddychovku. Ale podle mého názoru existují o několik tříd lepší seriály, které se dají využít (pouze) jako výplň volného času.

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé