Plakát

Studio Sport

(Sports Night)

Dan Rydell a Casey McCall jsou oporou oblíbené sportovní show Studio Sport, která se drží na třetím místě sledovanosti ve vysílání kanálu Continental Sports. Jsou nejlepší kamarádi nejen před kamerou, ale i v soukromí, navzdory tomu, že skoro vždycky a skoro na všechno mají opačný názor.... [více]

1998–2000 | USA | 22 minut | ABC | Komedie / Drama / Sportovní | 45 epizod | status: ukončeno v roce 2000
Poslední odvysílaná

2×22 – Quo Vadimus

(premiéra 16. 5. 2000 – před 24 lety)
závěr seriálu

Studio Sport – O čem to je

Dan Rydell a Casey McCall jsou oporou oblíbené sportovní show Studio Sport, která se drží na třetím místě sledovanosti ve vysílání kanálu Continental Sports. Jsou nejlepší kamarádi nejen před kamerou, ale i v soukromí, navzdory tomu, že skoro vždycky a skoro na všechno mají opačný názor. Casey, který se nedávno rozvedl, cítí rostoucí únavu z natáčení reportáží o skvěle placených atletech a jejich nemožném chování na hřišti, kteří přesto vždycky stojí v popředí zájmu médií.

Dan si myslí něco jiného a snaží se vytrhnout Caseyho z letargie. Tmelem, který drží jejich přátelství pohromadě, je společná láska ke sportu a radost z toho, že mohou milionům diváků noc co noc přinášet hodinové živé vysílání o nejvýznamnějších sportovních událostech.

Spolupracovníci Dana a Caseyho se v zákulisí samozřejmě snaží o to, aby vysílání show šlo jako po másle. Půvabná leč přísná produkční Dana Whitakerová se nebojí sdělit svůj názor komukoliv - včetně dvojice, která má na pořadu takové zásluhy - aby je udržela pohromadě. Mládí a rozpustilost produkční Natalie Rosenové kontrastují s jejími zkušenostmi a rozvahou. Jeremy Goodwinovi se zase splnil sen - pracuje se svými idoly Danem a Caseym. A vedoucí výroby Isaac Jaffee je zralý chladnokrevný profík, který má u týmu takřka otcovskou autoritu.

Trailer
Dan Rydell
Casey McCall
Dana Whitaker
Jeremy Goodwin
Natalie Hurley
Isaac Jaffe
Elliott
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Drama
Sportovní

Země původu

USA

Roky vysílání

1998–2000

První vysílání

22. září 1998

Ukončení seriálu

16. května 2000

Na CZ obrazovkách

AXN (2011)
Rok udává poslední vysílání.

Tagy

vysíláno v čr, televizní průmysl, moderátor, přátelé, kolegové

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)