plakát seriálu

Sugar Rush

(Sugar Rush)

Názory uživatelů

Ale jo.

Britské drama o dospívající dívce Kim, která si po přestěhování najde kamarádku Sugar , do které se zamiluje. Jenže Sugar má až moc ráda kluky, tak za ní Kim běhá jako poslušnej pejsek a doufá, že se jí taky něčeho dostane.. A pak přijde pár šmodrchanců a všechno je jinak. Za zmínku určitě stojí i její pošahaná rodina - rodiče Stella a Nathan, kteří mají docela obyčejné manželské problémy (ale způsoby, jakými je řeší, často rozesmějí) a bratr Matt, který je údajně z jiné planety (docela bych tomu věřila). Pár dílů mi trvalo, než jsem si k Sugar Rush našla cestu. V závěru mi je docela líto, že jsou pouhé dvě série. I když jsem za celou dobu nepochopila, proč se Kim tak moc líbila zrovna Sugar, která měla na čele nápis DĚVKA, mně přišla jednoduchá a nechutná. Jako nejlepší postavu hodnotím na 100% Matta, vždycky mě dostal, na scény s ním jsem se těšila nejvíc, škoda, že se tam neobjevoval víc. Nejde si neoblíbit někoho, kdo spí v rakvi! Nakonec hodnotím trochu rozpačitými 80%. Ale jo, zaslouží si to.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

I'm a 15-years-old queer virgin

Už z mého nadpisu si dokážete určitě představit, o čem to tak asi bude: Kim je milá 15-letá holka, která žije v dost zvláštní rodině (nejlepší postavou je Kimin brácha) a je zamilovaná do své nejlepší kamarádky Sugar.

Osobně věci s queer tématikou nevyhledávám ale když na ně narazím, tak proč ne?

Rozhodně co se Sugar Rush nedá upřít je práce s vizuálem, soundtrack, nastolování tabuizovaných témat a oceňuju i Kiminy vnitřní monology.

Herci fajn, příběh a zápletka taky ale bohužel neskáču z toho metr dvacet vysoko. Tohle teen drama je jako oddechovka ideální. -> 70%

PS: Andrew Garfield potěšil, i když je tam totální ucho, vypadá prostě "so cute" ;)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skrytý klenot

Naprosto odzbrojující koktejl reálného dramatu a nejáčkovějšího britského humoru, který je navíc namíchán s precizností nejlepšího barmana na Bahamách. K tomu navíc skvělý soundtrack, magický Brighton a hlavně až nadpozemsky bezchybný, geniální casting. Tomu se prostě nedá nepropadnout... A je nevýslovná škoda, že vznikly pouhé dvě série, tenhle příběh si zasloužil dovyprávět... Prostě a jednoduše nejlepší britský seriál, a to o mnoho koňských délek. A ne, opravdu jsem neopomenula Doktora... :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemná podívaná

Už od začátku jsem si říkala:,, hlavně, ať není se Sugar.'' Naštěstí to vyšlo. I když v poslední epizodě jsem fakt trnula, ještěže z toho neudělali kýčovitý závěr. Jinak postavy byly všechny zajímavé a herci docela sympatičtí. Hlavní hrdinka Kim mi připomínala Emily ze Skins. Seriál rozhodně stojí za zhlédnutí, je tam vtip a občas i napětí. Škoda, že není více dílů, ale aspoň je konec dobře vymyšlený.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé