plakát seriálu

Summer Scent

(Yeoleum hyangki)

Názory uživatelů

Jižní Korea rozebrala moje srdce na malé kousíčky

Stupínky lásky: 1.setkat se pouze, 2.tváří v tvář si být, 3.srdce slyšet znít, 4.přiznat se k chvění, 5.v náhlém políbení obejmout se dlouze, 6.jednu touhu mít, 7.jedním snem se zpít, 8.bez konce se slít, 9.nerozlučně žít, 10.spolu k hrobu jít.“

• Tak a je to za mnou.........moc velká škoda, ráda bych viděla pokračování. Bála jsem se, bála, to byl totiž můj první korejský seriál !! Něco tak jemného a citlivého dokáží jen oni a myslím, že žádná jiná země je v tom nepřekoná. Kdepak, vůbec se mně to nezdálo rozvláčné, jak by mohl někdo namítnout

Všechno má svůj účel a tak i to tempo mně pomohlo proniknout a sžít se s každou hlavní postavou téměř dokonale a o tom to je, pak se stávám jejich součástí a prožívám naplno všechnu tu obrovskou náruč lásky, bolesti, smutku i naděje.

Myslím si, že výkony šesti hlavních představitelů byly naprosto dokonalé, zcela uvěřitelné a ve své podstatě táhli celých dvacet dílů hlavně oni. Tleskám jim všem, ale hlavně Ye-jin Son o které se nedá mluvit jinak než jen v samých superlativech a na Seung-heon Songa se musím podívat trochu podrobněji.

Dalo by se toho napsat ještě spoustu, jak jsem stále plná dojmů, ale je lepší podívat se na tenhle skoro zapomenutý seriál osobně. Pro romantické dušičky je to půvabná perlička. Díky moc za tenhle seriál, já jdu na další a končím slovy z úst jednoho z hlavních protagonistů : "SRDCE JE V TOBĚ! TY NEJSI V NĚM "! Samozřejmě velké díky i ainny, bez které by Summer scent zapadnul v zapomnění:-)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Léto budiž pochváleno

Někdy si říkám, jestli bych se na to neměla vybodnout. Třeba zrovna teď. Budu patetická, ale tenhle seriál mi roztrhal srdce na kusy. Hrozně tyhle příběhy prožívám. A když v nich hraje tak charismatická dvojice, jako je Son Ye-jin (která se pro tenhle typ rolí narodila) a Song Seung-hun, tak trpím jako zvíře. Neměla bych to tak prožívat, je to jenom jako. Ale když jsem je viděla, tak to prostě nešlo. Doufám, že zase na něco takhle srdcervoucího narazím. Asi jsem duševní masochista.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé