plakát seriálu

Super drbna

(Gossip Girl)

Epizoda 4×04 – Evin dotek (Touch of Eva)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Blair plánuje, jak ohrozit Chuckovo nově nalezené štěstí. Nate podezřívá Juliet, že před ním skrývá tajemství, kterým se Nate rozhodne čelit. Dan si ujasní své city k Sereně a Vanesse.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Eva změnila Chucka na štědrého gentlemana a Blair žárlí, to ona chtěla Chucka změnit. Chuck a Eva budou pořádat charitativní večírek na střeše hotelu, kde hodlají věnovat 5 milionů na charitu.

Blair natočí na svůj telefon, jak Eva prodává své hodinky od Chucka. Hned jde za Chuckem a ukáže mu video. Vše je jinak, než se zdá. Ivan, Chuckův sluha potřeboval peníze, aby mohl zachránit dům své rodiny.

Blair prosí Serenu o pomoc, může vzít i Dana. Musí zastavit Evu, než zlomí Chuckovi srdce jako jeho matka. Jdou do bytu Waldorfových, kde teď bydlí i Serena a u počítače budou hledat něco, co by se týkalo Evy. Blair jim zatím bude smskovat stopy, jakmile se je od Evy dozví.

Juliet řekla Natovi, že má moc práce, aby s ním šla ven. Nate si na Gossip Girl prohlíží obrázky, kde Juliet vychází z metra. Určitě se vídá s někým jiným. Juliet mu řekne, že šla jen někoho navštívit.

Dan a Serena zjistí, že Eva pracovala v ulici, kde byl Chuck postřelen jako prostitutka. Blair požádá Dana, aby to nikomu neříkal, Chuck se musí dozvědět od ní. A nejlepším místem, kde by mu to mohla říct, je jeho charitativní večírek. Dan přizná Rufusovi, že předtím než přišla těhotná Georgina, chtěl odletět do Paříže za Serenou, říct jí, že jí miluje. Taky zavolá Natovi, a prozradí mu pravdu o Evě. Nate to okamžitě řekne Chuckovi, který zalže, že o tom dávno ví.

Juliet poradí Vanesse, jak to vyřešit s Danem. Musí zajít za Serenou a ta bude určitě na Chuckově večírku.

Dan doprovodí Serenu na Chuckův večírek, slíbila mu, že si tam promluví. Juliet dá Natovi podržet její mobil, kam ji za chvíli přijde sms od Bena, který ji potřebuje vidět. Juliet Natovi přizná, že mu lhala, scházela se s Benem, je to její bratr a má potíže. Blair je překvapená, že Chuck ví o tom, co dělala Eva v Praze. Nechtěla nikomu ublížit, snažila se ho chránit. Jemu to je jedno, nezajímá ho to, Eva taky přenesla přes srdce jeho minulost. Blair vidí Ivana s obálkou s věcmi, kterou mu dala Lily. Jsou tam Chuckovy osobní věci z Paříže. Vezme Chucka do Evina pokoje a v její tašce mu ukáže jeho pas. Eva věděla od začátku, o koho se stará a pečuje. Eva mu řekne, že to nevěděla. Chuck jí nevěří a vyhodí ji. Pak za ním na bar přijde Lily a zeptá se ho, jestli dostal obálku se svými věcmi. Chuckovi dojde, že za všechno může Blair. Eva už s ním zůstat nechce. Chuck se rozhodl věřit Blair a Eva cítí, že jsou stále propojeni.

Když se Dan vrací domů, Vanessa tam stále je. Sbalila si, pak si ale uvědomila, že nemá kam jít. Dan ji přizná, že když si Georgina vzala Mila, zlomilo mu to srdce. Vanessa to ví, zlomilo to i její. Miluje jí a nechce, aby odešla.

Serena si uvědomila, že i když bude s Natem nebo Danem, vždy bude toužit po tom druhém. Chuck Blair vyhlásí válku. Juliet vzala Nata do svého bytu. Vrátný jí řekne, že majitelé se vrátí zítra.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Eva říká Blair, že Chuck nebyl první postřelený v Perlovce. Dan a Serena pak na internetu vyhledávají "Perlovka, Czech Republic".
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Chuck: Co zase chceš? Říct mi, že Nate řídí drogový kartel?
Blair: To by si z něj nejspíš udělal ředitele Bass Industries.
Hlavní postavy
Blair Cornelia Waldorf
Serena Celia Van Der Woodsen
Nathaniel Fitzwilliam 'Nate' Archibald
Super drbna - hlas
Daniel Randolph 'Dan' Humphrey
Lillian Celia 'Lily' Van Der Woodsen
Charles Bartholomew 'Chuck' Bass
Rufus Humphrey
Vanessa Marigold Abrams
Vedlejší postavy
Dorota Kishlovsky
Juliet Sharp
sám sebe
vrátný
Eva Coupeau
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEvin dotek
Původní názevTouch of Eva
Rok natočení2010
Premiéra4. října 2010
Česká premiéra5. února 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry2 000 000 diváků
Autoři profilu epizody