plakát seriálu

Super drbna

(Gossip Girl)

Názory uživatelů

You know you love me, xoxo

Netvrdím, že se jedná o nějaké sofistikované dílo, ale je to jeden z těch seriálů, který mě doslova nadchnul. Nápad mi přišel originální a zajímavý.

1. série
Tady si nemám na co stěžovat. Skvělá série, výborný začátek. Víceméně sympatické postavy, intriky a různé plesy mě bavily. Navíc celé to bylo opředené záhadou s Gossip Girl. První řadě vděčím za to, že jsem se do seriálu zamilovala.

2. série
Tahle série se mi líbila ještě víc. Bylo zajímavé, jak postavy, které jsem měla ráda v první řadě jsem začala nesnášet a opačně. Ještě pořád to ale nebylo okoukané a bavilo mě to. Navíc to mělo krásné finále.

3. série
A tady už to začíná drhnout. Tím, že postavy v minulé sérii odmaturovali a teď začali chodit na vysokou seriál dost utrpěl (tak to většinou bývá při takovýhle přesunech). Když jste si ale zvykli na nové prostředí, ještě pořád se dalo.

4. série
Tady už moje nadšení pomalu, ale jistě upadá. Záhada s Gossip Girl už není tak zajímavá, jako spíš absurdní, že ještě furt píše a nikdo není schopný vypátrat kdo to je. Ale stále se na to ještě dalo dívat, když jste vypnuli a nepřemýšleli.

5. série
Jednoznačně nejhorší. Naprostá šeď a nudná výplň. Všechno už je tam absurdní a přeplácané a omýlá se to pořád dokola. V tuhle chvíli už jsem se dívala hlavně proto, že jsem byla zvědavá jak se to vyřeší.

6. série
I přesto všechno jsem byla ráda, že seriál dostal zkrácenou šestou sérii, aby mohl příběh ukončit. Kvalita se trošku zvedla a dala se srovnávat se třetí sérií. Závěr seriálu to ale dost pohřbil. Bylo vidět, že tvůrci nad rozuzlením moc dlouho nepřemýšleli a bylo jim jedno jak nelogické a absurdní je.

Ať už ale na seriál nadávám jak chci, faktem je, že je to jedna z mých největších guilty pleasure. Ráda jsem se na něj dívala a ráda si ho opakovaně pustím. Navíc mi dal můj nejoblíbenější seriálový pár a za to jim patří vděk.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

It´s over and I don´t want to accept it

Můj názor nebude sice co se kvality týče dobrý, ale potřebuji se vypsat.

Právě jsem dokoukala poslední epizodu a prostě...Drbna? Vážně to je tahle osoba? No nevadí, překvapilo mě to.

Co se týče seriálu jako celku...
Na seriál jsem se začala dívat už před rokem? Tedy zkoukla jsem asi tak dva díly, ale nevadí. Tenhle rok jsem se na seriál opravdu podívala a prostě potřebovala jsem ho dokoukat.
Všichni herci mi opravdu sedli. A seriálová hudba se mi opravdu líbila. A to oblečení... Musím přiznat, že nějaký ty díly byly slabší, než ostatní, ale i přesto jsem ráda, že jsem se rozhodla věnovat větší pozornost tomuto seriálu.

Určitě nebudu sama, kdo si našel svůj oblíbený pár v Chuckovi a Blair :3

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

GG

Gossip Girl bol svojho času veľmi populárny seriál a ja som ho sem-tam pozerala v televízii, až neskôr som si dala poriadny maratón a pozrela si ho celý od začiatku po koniec. Trvalo to síce celkom dlho ale neľutujem. Pre mňa jeden z najlepších seriálov, čo som kedy videla a hlavne jeden z mála seriálov, ktorý mi nevadí, si pozrieť zas a znova.

Seriál má síce svoje muchy alebo veci, ktoré sa mi nepáčia (zmŕtvychvstanie, svadba s princom a následný rozvod či kto stojí za Gossip Girl) ale stále sa dá na každom diele zabaviť. A dúfať, že raz budem mať aj ja taký byt a nosiť také oblečenie :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Blair, Serena, Dan, Chuck a Nate...

Vím že v tomto seriálu je spousta dalších postav, ale přiznejme si, že veškerý děj je hlavně o těchto pěti z nichž opravdu nemusím Nata, je to pro mě taková ,,seriálová děvka,,. Kromě těchto postav, které jsou podle mě každá pěkně vymyšlené seriál nejvíce rozjasnila a zároveň okořenila Georgina a to hlavně v 6. sérii v té ji naprosto žeru a s ní vyniká ještě Dorota.
Vemem seriál hezky od začátku.
Přesně si pamatuji okamžik, kdy jsem se koukala na Pilot a byla jsem naprosto okouzlená a hned jsem musela vidět další a další díl a spát jsem vůbec nešla. Na rozdíl od všech pro mě, ale vždycky byl hlavním párem Dan a Serena, Blair a Chuck jsou samozřejmě taky skvělý, ale Dan se Serenou pro mě byly jaká si pohádka, že obyčejný kluk si může najít pohádkovou dívku a naopak.
GG si dle mého vybíral své slabší chvilky, jako asi každý seriál, pro mě se jednalo o 3. sérii jediné co na ní bylo dobré byl konečně vztah Chucka a Blair, jinak dle mého opravdu nuda. Po třetí sérii jsem si myslela, že už na seriál koukat nebudu, dokonce jsem třetí ani nezkoukla celou jak mě nudila, pak jsem si řekla, zkusím pár dílů 4. série a ejhle?! Zase jsem se do děje naprosto zakoukala.
Začalo se vyvíjet kamarádství Blair a Dana, které přineslo spoustu vtipných a hezkých momentů a zároveň Blair randila/nerandila s Chuckem, což mělo také své kouzlo.
5. série přinesla zase naprosto nové věci. Kamarádství Blair a Dana začalo pomalu přerůstat v něco víc, což by mě opravdu v první či druhé vlastně i v třetí série opravdu nenapadlo. S tím souvisela i nevídaná věc Serena začala žárlit na Dana, což jí přimělo přemýšlet o jejích vztazích a došlo jí, že nic lepšího než Dan jí vlastně nepotkalo. Tenhle okamžik, kdy jí to došlo je jeden z mích oblíbených momentů.
No a poslední série. Té naprosto prospělo zkrácení na 10 dílů.
Prvních pět dílů poslední série by se dle mého dalo označit za přípravu na velké finále, které gradovalo posledním dílem, ve kterém jsem se dozvěděla kdo je velká GG, z čehož jsem moc nadšená nebyla. Z čeho, ale ano byl pohádkový konec všech potencionálních párů.
Nejoblíbenější postavy: Dan, Serena, Blair, Georgina, Dorota, Chuck
Nejoblíbenější epizody: S01E01, S01E05, S01E11, S01E13, S01E17, S01E18, S02E01, S02E02, S02E12, S02E14, S02E15, S02E25, S03E22, S04E04, S04E08, S04E10, S04E19, S05E11, S05E13, S05E17, S06E06, S06E07, S06E10 (Omlouvám se, že dílu je tolik, ale 6. sérií je hold 6. sérií :-) )

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bad boy is the best

Na seriál jsem se začala koukat na doporučení sestry. Tehdy jsem na seriály moc nebyla a už vůbec ne v angličtině. Jenže první epizoda mne natolik uchvátila, že jsem se hned musela podívat na druhou. Jenže tu jsem si stáhla omylem v češtině a málem jsem celý seriál zatratila. Nic proti českému dabingu ale tady prostě přestřelil. Chápu, že není jednoduché přiřadit k postavám hlasy ale nemůžou jim dát hlas, který naprosto nesedí k postavě. Naštěstí jsem našla zbytek v angličtině a seriál tedy dokoukala do zdářného konce.

Co se postav, tak mojí nejoblíbenější postavou byl Chuck Bass. V knihách jen jako vedlejší postava v první sérii tak byl zamýšlen také ale my jsme si ho natolik zamilovali, že e stal postavou hlavní. Jeho proměna z nafoukaného, bezcitného floutka v tátu, který řídí svůj vlastní podnik, byla asi ta nejvíc povedená a rozhodně nejmarkantnější. S Blair činili jeden druhého lepším, ať si ostatní říkají, co chtějí. Jeho "I am Chuck Bass" se pro mne stalo ikonickou hláškou a nelze na ni zapomínat. Pro někoho jsou to jen čtyři slova ale i ty čtyři slova toho dokáží říct mnoho. Občas víc než několik vět, u kterých ani nevíme o čem jsou. Když byli náznaky, že Chuck umře nebo odejde tak jsem se odmítala koukat na další díly, dokud mi někdo nepotvrdil že přežil. A jeho ukončení po pěti letech se synem a Blair po boku bylo to nejkrásnější.

Drbna mě opravdu překvapila. Ať jsem se koukala na seriál sebevíc od začátku do konce tak až na pár vyjímek, kdy se dalo předpokládat že GG je Dan, tak mne to opravdu nenapadlo. Měla jsem svoje jiný tipy ale on mě životě nenapadl. Ale aspoň to bylo hezké překvapení.

Kdyby stanice chtěla natočit film o tom, co se stalo o několik let později, s radostí bych ho zhlédla. Přeci jenom mne zajímá, jak je na tom Nate, jak se vůbec Dan a Serena zasnoubili a další maličké drobnůstky, které mi v desátém díle chyběly.

Každopádně všem tento seriál vřele doporučuji. Sama se k němu minimálně jednou ročně vracím a slůvka I am Chuck Bass používám dodnes a přátelé mne chápají.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Welcome to New York's Upper East Side

Už po shlédnutí prvního dílu jsem věděla, že začala právě má další závislost na seriálu. Ruku na srdce, ono to nemohlo dopadnout ani jinak. Jako správné shopaholičce se mi vždy zvýšil tep, když Blair nebo Serena měli nějaký vydařený outfit...a že to byla po většinu času veliká tachykardie!:)) Nenudila jsem se ani u jediného dílu, jen jsem občas byla řádně znechucena. Hlavně vztahem Blair a Danem!:)) To se někdo hodně upsal se scénářem. Nejoblíbenější postavy jsou Blair s jejíma intrikama a bad boy Chuck se svým vychytaným stylem...ti prostě museli skončit spolu!:)) A nejprotivnější postavou je Lonely Boy, který měl zůstat v Brooklynu!:))

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

And who am I? That's the one secret I'll never tell...

Neviem si pomôcť, ale mňa proste takéto veci, kde sú všetci krásni, bohatí, falošní a každý s každým má niečo, proste bavia.

Prvé dve-tri série naozaj super. Pri štvrtej som už cítila že kvalita klesá, a pri piatej sa mi to aj potvrdilo. Všetko stále dookola. Chuck a Blair sa dávajú dokopy a rozchádajú, Blair a Serena sa pohádajú a o hodinu sú zas "BFF", Serena má zas nového chlapa ktorý by už možno mohol byť tým pravým.. a toto isté zas a znova.

Napriek tomu, šiesta séria sa mi páčila a keď som dopozerala posledný diel odpustila som im všetko zlé, pretože bol úplne perfektný!

A vždy bude GG patriť medzi moje srdcovky:)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

And who am I? That is seceret what i am never tell X.O X.O Gossip Girl

První řada - První díl mě velice nezaujal, ale na doporučení kamarádky jsem se podíval i na druhý a na třetí a čtvrtý a pátý... a tak to šlo dál a dál. Tento seriál mě doslova pohltil. Ovšem poté jsem se dostal na třetí sérii. Katastrofa!! První dvě mě tak zaujaly že jsem se díval a neustále jsem doufal, že v té třetí něco bude, ale ono nic. Myslím si , že už ždímali z posledního a nevědí co by tam ještě napsali. Na herce se hezky kouká to je pravda... ale to je tak jediné na co se v posledních řadách koukat dá......
xo xo ...

1. série - 80%
2. série - 75%
3. série - 60%
4. série - 50%
5. série - 55%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

gossip girl

Abych tady nepsala romány, pro mě Gossip girl končí 2. řadou. Zbytek pro mě byl a stále je už naprosto zbytečný. Jako spousta lidí zbožňuju Chucka a Blair, ale i oni se vám později omrzí, když se během každých dvou dílů stihnou dát dohromady a zase rozejít. Musím se přiznat, že poslední řadu Gossip girl jsem už vypustila, nevím o co v ní teď jde a jediné, na co stále čekám, je finále, abych věděla, jak to vlastně celé dopadne. Navzdory názoru dávám 80% a to kvůli první a druhé sérii, které mě zaujaly a hlavně kvůli krásnému, poslednímu dílu druhé série.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I'll hold on to this moment, you know

1. série - 85% - Drama protkané ironií v každém švu, vztahovka jedna báseň a nevyhraněných záporáků doslova plno. Gossip Girl je na první pohled stokrát viděná rutina, na ten druhý pak seriál, který se nebojí odkrýt pár teenagerovských tabu a to jedinečným způsobem a stylem. Dokážu pochopit, když občas schválně přepálená zápletka někomu nesedne, ale argumentovat tím, že se jedná jenom o "další blbost o mladých a bohatých pro mladé a bohaté" dokazuje, že dotyčný neviděl snad ani jeden celý díl. O to jsem pak radši, když u mě drbna celou první sérii bodovala, ukázala mi skvělé postavy (na teenagerovské straně vedou jednoznačně Dan a čím dál víc i Chuck, na straně dospělých krásná a elegantní Lily) a ve finálovém díle se nebála několikrát zaskočit úplným popřením klišé. Úkol tak zůstával jediný - nerozmělnit onen nezaměnitelný styl a atmosféru.

2. série - 70% - Drží si tvář, ale příběh občas hapruje až ostudně. Kvalitativní sinusoida letos vylétla jak silně nahoru (okolo poloviny série byla většina linií téměř bezchybná), tak i nečekaně dolů (bezradné hledání nové ústřední linky v úvodu nebo neschopnost přivést jedinou stálejší vedlejší postavu). V oblíbenosti je ale (mimo stabilně příjemnou dospělou část) už trochu problém. Stále vede romantický umělec Dan s rozervaným sukničkářem Chuckem, ale ze slečen zůstává jenom rozmazlená, ale přesto kouzelná Blair. Sobec Serena s věčným pocitem ublíženosti a hlavně fracek Jenny, kterou už nemohu ani vidět, klesly do těch nejspodnějších pater. Pokud mi je tedy více než polovina charakterů jedno nebo bych je nejraději neviděl, začíná být něco špatně. Nemluvě o tom, že vztahové peripetie jsou servírovány pravidelně, ale jakoby scénáristům už ani tolik nezáleželo, kdo zrovna co prožívá a hlavně s kým. Ta procentuální semdesátka se tak v základech povážlivě kýve a drží se pouze díky zmiňovaným postavám, stále dobře padnoucímu voiceoveru a výbornému soundtracku. Pokračování už se ale musí usadit ve věrohodnějším a romantičtějším duchu, jinak bude zle.

3. série - 90% - Záchranná injekce. S přirozenějšími vztahy jde všechno o několik tříd snadněji a tvůrcům k tomuhle zjištění přeplácaný finiš druhé sezóny pomohl. Nejvíc mi tak tentokrát vadí neskutečná nadstřelenost reálií, kde hlavní hrdinové půl roku po tom, co odmaturovali a řešili jenom Gossip Girl a občas nějakou rodinnou krizi, postoupili do hlavních rolí v celém New Yorku. Někdo kupuje nejdražší hotel, někdo sbalí největší celebritu, někdo točí příspěvek do zpráv v hlavním vysílacím čase a někdo rozhodne celou klíčovou politickou kampaň. A to všechno v podání devatenáctiletých sotva-vysokoškoláků. Jelikož si ale GG nikdy nehrála na seriál ze života, lze nad tímhle faktem zakroutit hlavou, usmát se a jít dál. Protože scénáristé rozehrávají ve vztahových liniích velmi silné manipulace s divákem, které jsem jim tuto sezónu s radostí spolkl i s navijákem. Přátelství rostoucí v lásku, láska měnící se v krizi a k tomu všechna možná skoro až telenovelová klišé, podané dokonalou formou, s grácií a prvotřídním nadhledem. Drbna zkrátka definitivně našla svoje místo, ví, jak na diváka, jak ho dojmout i jak s ním zamávat.

4. série - 70% - Na některé kvalitativní skoky se zvyknout nedá. A když se pak podzimní část sezóny stane nejhorším obdobím seriálu, je to menší rána pod pás. To, co scénáristé předvádí ve zvratech typu "dítě ruského bosse", se nedá zařadit jinam, než do škatulky s velkým nápisem WTF. Nejvíc otravuje to, že celá ústřední zápletka je znovu vyprávěna kolem sobecké Sereny. Zachránci tak zůstávají stejní: poživačný a rozervaný Chuck s královnou Blair a stále i Dan, který ale trpí tím, že si velmi dlouho jako kladná postava téměř nemá s kým nahrát. Když se pak stane nesmyslně otravná figurka i z Vanessy, zdá se kvalitativní dno velmi blízko. Přišel ale jeden vztah/nevztah s absurdní a přitom roztomilou dvojicí, který vyústil v osudový několikaúhelník a přinesl konečně to, proč jsem měl GG vždycky rád. Příjemnou nadsázku s uvěřitelnými emocemi uvnitř. Sice společně s vyjmenovanými oblíbenci zachraňuje v hodnocení více než polovinu procent, ale je to málo, protože se s ním nedá pracovat donekonečna a pokud by pátá sezóna měla pokračovat v nicotných a zoufale předvídatelných liniích kolem Natea nebo Lily, bude to možná konec.

5. série - 55% - Pocit, že jsem na Upper East Side viděl už všechno a pořád jsem u něj vydržel, velí dát vyšší hodnocení, ale tentokrát už musím být přísný. Stále sice zbožňuju Blair Waldorf i Chucka Basse a milerád se ztotožním s Danem, ale zbytek už je na mě příliš. Sereniny útrpné pohledy, intriky kolem Van der Woodsenových a Rhodesových (Ty jsi Charlie-Já jsem Charlie) nebo šílená linka s Chuckovou rodinou, kde už asi nikdo neví, kdo je čí matka nebo otec - to bylo zkrátka moc. Nejvíc mě ale překvapuje, že i s takhle nelogickými zápletkami nemám vůbec problém celou tu prodlouženou sérii sledovat a některé její aspekty si i užít. Bohužel při současném odfláknutí vztahů a nereálnosti VŠEHO, už dokážu oči přimhouřit jen do jisté míry.

6. série - 50% - Poslední zvraty na hranici snesitelné povrchnosti, zbytečné linky většiny postav (Rufus, Charlie, Nate i Serena) a pocit, že žádný seriál by neměl do konce toporně klopýtat. I posté se nechám nalákat na to, že Ed Westwick a Leighton Meester spolu mají neskutečnou chemii a právě pouto Chucka a Blair je tím posledním, co v Gossip Girl vydrželo z původních kvalit. Jakkoli je poslední sezóna v mnoha ohledech útrpná a postradatelná, jednu věc jí musím nechat. Poslední dva díly fungují jako mírně vylouhovaná esence všeho, co jsem měl kdy na seriálu rád. Takže když jsem sledoval rafinované plány, nečekaná (a občas bohužel i nepochopitelná) setkání či spolčení, nostalgie na mě nakonec přece jen dýchla. To, kdo nakonec skončí s kým, komu se v budoucnu jak daří a kdo nakonec byl pravá Gossip Girl, je v duchu celého drbnovského konceptu trochu úsměvné, trochu neuvěřitelné a občas i docela na škodu, ale tady už jde hlavně o osobní sympatie každého z nás. Ten trpký pocit, že druhá polovina seriálu byla jen parodií na polovinu první, ve mně ale i po letech zůstává hodně hluboko. XOXO.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

xoxo

Ačkoliv by se určitě našly seriály s inteligentnějším tématem, Gossipky miluju. Je to totiž úžasná oddechovka, která potěší kdykoliv. Nadchne vás nejen zajímavou zápletkou (copak nemilujeme drby všechny?), ale dopřeje i pohled na hezké mužské představitele a nádherné outfity božské Sereny nebo třeba Jenny. Chuck a Blair jsou už jen dokonalou třešničkou na dortu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Gossip Girl

Seriál mi přišel jako jedna velká realita. Je to tak jak to prostě je - všichni co mají peníze se baví jen s těmi kdo je mají (tedy aspoň ze začátku), intriky, lži, podvody, ale i zvraty když někdo zemře. Seriál měl asi všechno co jsem potřeboval. Obsazení mi sedlo, tedy až na Jenny, která ještě ze začátku ušla ale pak to byla katastrofa není divu, že jí vyhodili. Její hudbu mám rád, ale herectví fakt ne. BLair je prostě nejlepší, miloval jsem každou její hlášku nebo lež ,kterou vůbec řekla. Seriálu dávala tech a běh na dlouho trať. Ostatní postavy jsem měl bez problému taky rád. V seriálu se hodně řeší vztahy, každý s každým apod. Což mě tedy bavilo - tedy až na vztah Sereny a Dana - bylo jasné, že spolu budou navždy. Takže jejich láska mě vytáčela na každém záběru. Ale hlavním motivem je asi drbna, která o všem ví, všechno zná a všechno vidí. Což je něco jako u Pretty Little Liars. Drbna byla jediná věc, která mi ani moc nevrtala hlavou, bylo to tam dobře zamaskované, že se začala odhalovat a ke konci páté série. Když jsem si myslel, že seriál ukončí po páté sérii, byl jsem trochu naštvaný, že z toho udělají rychlý konec, ale pak přišla zpráva PRODLOUŽENÍ PRO ŠESTOU SEZONU - super!! Konec byl zakončený jak měl být a nebyl uspěchaný.
1. série - 90%
2. série - 90%
3. série - 85%
4. série - 80%
5. série - 75%
6. série - 80%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

xoxo gossip girl

Na seriálu typu super drbna jsem se nikdy moc nedívala a poslední dobou se k nim začínám propracovávat. Dříve jsem vždy četla ´kterou/kterého znáte se Super drbny´ a myslela jsem si, že to asi nestojí za nic. Ale šeredně jsem se zmílila. Sice jsem ho nedokoukala celý, ale stejně vím jak skončí a občas mě to mrzí. Můj zlozvyk je shlédnou nebo si alespoň přečíst o čem je poslední díl. A u Super drby to nebylo jinak. Nebýt toho asi bych v průběhu tak druhé série nevěřila, že se ústřední dvojice Serena a Dan i Blair a Chuck dají kdy vůbec znovu dohromady. Jsem na začátku třetí série, tak se nechám překvapit dalším dějem.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Všichni jsme bohatí a krásní

Ráda se dívám na seriály, které se svým prostředím oddalují ode mě na míle daleko, ale pořád se držím názoru, že je to seriál o rozmazlenosti amerických zbohatlých dětí, co se nikdy o nic nemusely starat a jen ponouká k tomu, abychom si uvědomili, co všechno nikdy nebudeme mít. Některé dámy mají vidinu toho, že by měly být stejně promiskuitní a každý týden vyznávat jinému Danovi, Nateovi nebo Benovi bezmeznou lásku. To je vlastně na tomhle seriálu tak nějak nejvtipnější. Každý s každým, nehledě na to, čí je to bratr nebo sestra, současný nebo bývalý přítel a milenec. No a pak přijde Jenny, zmalovaná jako mýval, zahraje si na super "bitch" a všechno zničí, aby se mělo v následujících pěti epizodách co řešit. Takže ano, v závěru je můj názor rozporuplný, nicméně mi nebránil ve sledování.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

xoxo

Na Super drbnu jsem se začala dívat teprve asi před třemi měsíce. Myslela jsem, že mě to nijak nezaujme, že to je jen z těch dalších "teenagerovských" seriálů o zbohatlících, kteří nemají co dělat. Nu, Drbna mě pohltila a já během měsíce zkounula všechny série. Každopádně 1., 2., a i ta 3. řada jsou naprosto dokonalé. Čtvrtá série mě nebavila, vše se neustále opakovalo, ale ta pátá zas zvedla seriál o pár příček výše. Na šestou sérii se chci určitě dokoukat do konce, i když mi tam Chuck jako padouch docela chybí, Lily a Rufus jako pár též. Dan je pro mě bohužel už nesympatický a ničím nezajímavý a (ne)kamarádství Blair a Sereny je už pro mě také ohrané. Myslím si, asi jako většina z vás, že seriál měl skončit dříve, tak 4. řadou, ale tak i tak, dávám 80% a věřím, že se k Super drbně jednou vrátím:)

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

And who am I?

Gossip Girl, seriál o Newyorské smetánce, o jejich životě v luxusu a o jejich problémech, hlavně o tom jaké to je být rozmazleným frackem. Život o kterém se mě nebo průměrnému Američanovi ani nezdá.

A mě se to líbilo! Užívala jsem si ten luxus, i ty problémy s kterými se postavy musely potýkat. Preference se měnili každou chvíli, aspoň ohledně ženských postav, nejprve jsem měla ráda Serenu, tu hodnou holku a nesnášela Blair, tu namyšlenou mrchu. Postupem sérii, když se ze Sereny stala totální kráva, jsem si zamilovala Blair. Kluky jsem milovala více-méně všechny a vždy. Vždy jsem byla fanda B+CH a S+D!

Co se tvůrcům rozhodně nepovedlo je, že nakousli určité linie, které potom nedořešili. Např. syn od Rufuse a Lily, nebo dějová linka s Jenny nebo s Ericem. Vždy když se nějaká postava nebo jeho příběh nezapadal do celkového děje, tak tu postavu prostě vyškrtli bez nějakého kvalitního vysvětlení, a dál se o to nezajímali, případ uzavřen. Taky se mi nelíbí jak vyřešili Lily a Rufuse. (Chápu, udělali to, aby si podle svých představ vyřešili Serenu a Dana).

Jak se často seriálům stává, kvalita seriálu postupem sérií klesá, bohužel to se stalo i GG, první série byly dokonalé, pak už to šlo jen z kopce. I přes to, si myslím, že si GG zasloužil plnohodnotnou sérií a kvalitní zakončení a ne "rychlovku" v podobě 10 epizod, rozhodně se to dalo udělat lépe. "Rychle, ať už je to za námi, fanoušci ať jsou vůbec rádi, že to nějak uzavřeme."

Já se bavila, ne vždy královsky, ale bavila. Milovala jsem GG...Jo, a poslední věc, nesnáším dabing, ten se opravdu nepovedl!

X.O.X.O. Gossip Girl 80%

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Chuck a Blair <3

Miluju to jak musí být spolu, ale nemůžou.. Až do posledního dílu jsem doufala že spolu nakonec skončí a stalo se:)
Celé Upper East Side je naprosto úžasné, oddychovka jak má být
Prostě xo xo

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Gossip Girl

Upper East Side byla něco jako svět od Fitzgeralda nebo Thackeraye...teenageři chovající se jako dospělí,dospělí chovající se jako teenageři,střežení tajemství, šíření pomluv,to všechno obalené v neskutečném bohatství.A členství v téhle komunitě bylo tak elitní,že jste si ani nemohli koupit cestu do ní.Bylo to rozené právo...

Veta ktorá všetko dokonale opisuje.

Priznám sa nevidela som všetky časti ale ešte doteraz občas kliknem a pozeram náhodnu časť. Neviem vám povedať prečo ale tento serial ma nadchol.

Samozrejme je to o bohatých,namyslených deťoch ktoré dostanu všetko čo chcú- to je prvá mienka ale v skutočnosti riešia problémi idú si za svojím aj cez trpké prekážky, no nie často tými najlepšími spôsobmi.

Sú tam komplikované vzťahy ale sú tam hlavne priateľstvá na život a na smrť.

Tieto deti si zozačiatku možno myslia že majú všetko ale pletú sa chýba im láska a porozumenie rodičov. Preto robia to čo robia a správajú sa ako sa správajú

Odporúčam si to pozrieť.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

GG

Ze začátku mě to vážně chytlo byl to v celku zjímavý seriál o zbohatlých rozmazlených teenagerech kteří vždy dostanou co chtějí.
Od první řady mě dost bavila dvojce Chuck + Blair ale když se věčně rozcházeli a dávaly dohromady tak se to hold časem omrzí.
Nicméně jsem se dokoukala na kompletní seriál a musím říct že mě to bavilo asi do takové půlky 3 série pak už se "da se říct" opakovalo pořád to samé i když po skončení finálového dílu jsem zůstala sedět s otevřenou pusou :D.

1.série - 90%
2.série - 90%
3.série - 75%
4.série - 60%
5.série - 50%
6.série - 55%

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:)

Z knížek jsem byla a doufám, že ještě budu nadšená. Je to taková nenáročná literatura a pokud máte čas na čtení a chce se vám číst, za pár hodin máte jednu Gossip Girl za sebou. Na dovolenou ideální ;)
V podobném duchu bych hodnotilaa i seriál. Prostředí nanejvýš příjemné, prostý, ale velice vtipný a chvílemi i zajímavý děj... Další z mnoha seriálů odehrávajících se v New Yorku a ukazuje jej zase v jiném světle - světle Upper East Sder's :).
Jelikož mě, jako 16leté dívce, která by měla snít o podobném princi jako je seriálový Nathan Archibald (to je další věc, co se mi na seriálu líbí - jména:) ), tato postava je mi nejméně sympatická. Já mám ráda Blair - super mrcha se vším všudy :). Jinak snáším jakž takž všechny - na tento typ seriálu jsou postavy poměrně barevné:)
Líbí se mi to 'relativní tajemno' v podobě Gossip Girl. Do seriálu to vnáší jistou zajímavost, kvůli kterému mu třebá já dávám přednost před O.C a podobnými seriály.
Sice mám mnohem mnohem mnohem radši knihy, seriál ráda dokoukám, ale už se k němu nevrátím.

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Maybe you could translate for me, do you speak unstable psychopath?

Z počátku super seriál o dalších zbohatlých teenagerech, které netrápí jenom barva jejich nového porsche či nepovedená plastika jejich nosu, ale také blogerka jménem Gossip Girl. Po první dvě série měl seriál šťávu, drive, prostě radost pohledět ... Ale nyní? 5 série a jeden větší blábol než druhý. Proto bych nové diváky ráda odradila, aby si užili první dvě, tři série a pak to s radostní vypnuli. Já toto neudělala a budu dlouho litovat.

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

GG jsem milovala,

ale mělo to skončit tak třetí sérií, protože teď už jsou to bohužel fakt s**čky a jak se říká, v nejlepším se má přestat.
Jinak k dabingu - ten je extrémně nepovedený, s originální verzí se to nedá srovnat a úroveň to sráží ještě o hodně níž, což je škoda - minimálně u prvních dvou sérií.
P.S. hodnocení 80% se vztahuje k sérii I-II.
III. série 70%
IV 45%
V - ta je lepší než čtvrtá, za 60%. Na začátek to ale opravdu nemá a děsím se, co bude v té příští. Nate pravděpodobně zjistí, že je na kluky a začne randit s Chuckem. Ať to máme všechny se všema!

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Sem Chack Bass

Myslela som si, že na tom budem závislá, no sklamala som sa. Prvé tri série úplne super. Všetko zaujímavé, obdobie školy, intrigy, veľa krásnych ľudí a zrazu prišla 4 a 5 séria a ja som myslela, že už tento seriál ani nedopozeram. Strašne som sa nudila, dej nezaujímavý stále dookola to isté. Nikde sa to neposúvalo....a potom prišla 6 séria ktorá ma tiež moc nezaujala asi ked nerátam posledný diel...finále bolo zvládnuté super. A drbna? mmm musím povedať, že som bola prekvapená.

Co sa týka hercov tam to bolo podľa mňa super, krásni ľudia ktorý si žijú svoj sen, utrácajú peniaze svojich rodičov, behajú po večierkoch a tvária sa že majú dokonalý život, ktorý im skazí veľmi rada Gossip girl :) Jediná postava čo ma rozčuľovala bola Jenny, ktorá mi neskutočne išla na nervy.

No napriek nepodareným sériam 4 a 5 by som povedala že veľmi dobré.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nová řada jde nahoru

Tak jako tu v mnohých názorech padlo, ano úroveň šla opravdu tendenčně dolů a dolů. po 4. řadě jsem byla zklamaná víc než dost Musím však uznat, že kvůli Blair a Chuckovi jsem se k 5. řadě vrátil a plane ve mě opět ta seriálová láska, která vzplála v 1. Série odsýpá, je tam napětí, intriky,dobré dialogy a zas se to sumíruje k tomu Chuck and Blair napětí. Když to srovnám s jinými seriály CW ( třeba 90210 - to už je fakt sh*t),jsem tu nadmíru spokojená.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

GG

Keďže v poslednom čase pozerám veľa nových seriálov, čo sa dostávajú do telky, nemohla som zmeškať ani Gossip Girl. Nedá sa povedať, že milujem teenage seriály ale na tento som bola zvedavá. A nesklamal ma. Hneď od začiatku bol napínavý a plný zvratov, vlastne niečo ako slabšia telenovela. Boli tam príjemní a nevtieraví herci ktorí skoro dokonale hrali svoje postavy - viz Blair a Chucka. Mám rada aj ostatních, ale títo dvaja sú moji najobľúbenejší. Tiež sa mi páči, že Gossip Girl je len v pozadí a nikdy ju nie je vidno. Veľmi dobrý seriál, ale videla som aj lepšie, preto 4/5.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

X.O.X.O.

O.C. se mi líbilo, tohle je od stejného člověka, ale trochu jiný kafe. Viděl jsem teprve asi pět epizod, ale jakýmsi zvrhlým způsobem se mi to líbí. Guilty pleasure jak stehno. Je to plné krásných mladých lidí, na které se dobře kouká, hraje tam pěkná hudba a je to hezky natočený. Co víc si přát? Možná Kristen Bell ;)

70 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Navždy pro mě TOP!

Naprosto na první příčce ze všech mých shlédnutých seriálů. Nemám slov, nemám ani nic co bych vytkla. Každý díl a každá série se mi líbila. A konečné odhalení kdo je Super Drbna bylo také skvělé. Do poslední chvíle bych to nečekala. A když jsem se pak zpětně podívala znovu na pár dílů dávalo to i celkem smysl. V seriálech miluju večírky, intriky a tak. Takže za mě jednoznačně 100%.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Gossipka

Je to těžké ohodnotit tento seriál, protože od mého shlédnutí už uběhla nějaká doba a má paměť není zrovna v nejlepší kondici - hlavně ne na věci týkající se filmů a seriálů...
Ani nevím, jak jsem se na to začala dívat, asi mi o tom někdo řekl. Zpočátku mě to docela bavila, to jo, ale v té třetí sérii, to nějak začalo váznout. Pamatuju si, že jsem to stopla někdy v období, kdy se tam objevovala Hillary Duff (ne, že bych proti ní něco měla, ale prostě mě to nebavilo)...
O pár let později se ve mně probrala má "super" vlastnost a to - "Když jsem se na něco začala dívat, tak už to prostě dokoukám." Takže jsem se hecla, postahovala díly (a že jich bylo) a pokračovala vesele v koukání. Byly díly, které mě nebavily, to přiznávám, a díly, které byly docela napínavé. Bohužel to ale ke konci začala být opravdu velká slátanina a bylo to opravdu "každý s každým"...
Co se finále týče (nějaké vzpomínky z něj mi ještě zbyly), tak to beru jako docela vydařené. :)

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál nové doby

Už to byly seriály o elitách, o různých elitách, ale seriál pojatý jako "jeden jediný zdroj do skandálního života manhattonské elity", to opravdu nebylo. Proto je to tak vyjímečné, originální, tajemné.
Intrikářství je těmto lidem bližší než cokoliv jiného, všem, smutné? Ne, strhující. I přes některé převelice nudné díly, převažují ty zabávné a propracované.
Poslední řada, která nepatřila k nejlepším, přesto měla velkolepé finále, které naprosto předčilo mé očekávání a zařadilo se k nejlepším co jsem kdy viděla.

K ostatním názorům - ano, je pravda že tam kámen š**á cihlu, ale řekněte mi nějaký vztahový seriál, který trval tak dlouho a tato situace tam nenastala.

Xoxo Deedeedee

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:)

Celkom pohodička, aj keď, uznávam, už to šlo dolu. Ale to vôbec nevadí, pretože aj tak nás (a ešte veľa ďalšich američanov) zaujíma, že ako to teda všetko je a že kto je tá naša Gossip Girl. :))
Určite to nie je seriál seriálov alebo niečo podobné, ale tiež v podstate na odľahčenie celkom v pohode.
Mi-lu-jem ich outfity!!! Keďže módu mám rada, tak to odporúčam všetkým, ktorí ju majú radi aspoň tak ako ja. Serena Van der Woodsen je asi to najštýlovejšie a mne najbližšie, čo som kedy videla.
Páčia sa mi vzťahy, majú dobrú zápletku v celom seriály, pekne sa to tam vyvíja a motá. Aj charaktery sú dosť slušne napísané. Hlášky milujem :)
Odporúčam pozrieť keď ste mladí, máte radi módu, a ste takí nejakí obyčajný teenager. Hlbší zmysle v tom nevidím :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Teenage seriál nebo telenovela?

Z prvních dvou sérií jsem byla naprosto nadšená. Už od začátku jsem si zamilovala Chucka a Blair, každý díl měl skvělý zvrat a když se navíc z malé Jenny stávala mrcha, to jsem hltala jeden díl za druhým. Ke konci třetí série jsem se však začala trochu nudit a věděla, že na čtvrtou se asi nedokoukám. Začalo toho už být prostě moc a ze Super drbny se stala „Super kravina". Nedávno jsem ale narazila na díly z páté série a zkoukla je. Většinu scén kromě Chucka a Blair jsem přetáčela, ale pak se dala Blair dohromady s Danem a nějak jsem úplně ztratila zájem. Možná se ještě podívám na konec, abych aspoň věděla, jak dopadl seriál, kterému dávám 80% PŘEDEVŠÍM za první polovinu pořadu.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Neříkejte tomu SUPER DRBNA!

Zezačátku jsem GG zbožňovala(a to ještě předtím,než z toho byl takový hit),ale postupem času šla kvalita hodně dolů a to až tak,že jsem tenhle seriál přestala sledovat.Dřívě to stálo za plný počet,momentálně tak za padesát procent,ale nechám to na šedesáti,z nostalgie..Sice příběh o středoškolácích není zrovna dvakrát originální,ale tohle mělo něco do sebe.Mrchu Blair si musel zamilovat automaticky snad každý,její intriky a vztah s hajzlíkem Chuckem bylo pro mě nejspíš tím nejsvůdnějším lákadlem.Každopádně postupně úroveň klesá a je vidno,že scénáristé už neví coby.V nejlepším se má skončit a Gossip Girl už má nejlepší "roky"bohužel za sebou.U některých epizod čtvrté série jsem měla neodbytný dojem,že koukám na telenovelu.

60 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I ♥ GG

Tento seriál mě naprosto uchvátil. Úžasní herci, skvělý děj plný zvratů, skvěle napsané, pojmenované a zahrané postavy...Jasně je to pro nenáročnějšího diváka a ano určitě je to trochu (hodně) povrchní, ale to je právě to proč to sleduji. Moje nejoblíbenější postavy - Blair, Serena, Chuck a Nate. XOXO

Kolik že mi bylo let? :D
Ano, první dvě série měli šťávu, přetékali dramatem, zvraty... ale potom, co se tam děje v 5. řadě, musím své hodnocení VELMI zredukovat. Z úcty k povedenému startu dám ještě 60%...

60 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ale tak jo

Nemám se na co dívat, čekání na další epizody Dr.House, Lovců duchů a jiných favoritů krátím tímto nenáročným seriálkem.
Líbí se mi že je celkem ůhledně natočený, hezcí herci, dobře napsané dialogy a nevtíravé hlášky ... a co mne nejvíc zaujalo byl hlas jednoho z herců, který hraje postavu jménem Dan Humphrey. A samozřejmě mne potešila Kelly Rhuterford, kterou já osobně mám moc ráda už hodně let. Spokojenost za 80%

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

skvělé :)

Já teď čtu poslední díl GG a moc mě to baví. Už jsem přečetla všechny a jsem moc spokojená. Jo máš pravdu, že to je jiné než ty dívčí romány. A Chuck tam je, ale chová se jakoby skoro GAY.. xD Ale kdo ví, v seriálu zase se chová jako naprosté prase perverz, co si chce jen užívat. Tak uznejte.. Mám ten seriál ráda. Už jsem se na něho koukala s titulkama, tak nevím, jak to bude teďka s dabingem.. S kámoškou jsme si dříve hrály, že ona je Serena a já jsem Blair.. Ona byla krásná, zato já jsem měla Nata.. xD Můj názor je: Hrozně mě to baví, a hlavní postavy vystihly dobře. Seriál je sice úplně jiný, než co je v knížce, ale to nevadí :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nic moc

Tenhle seriál mě prostě neoslovil. Je pravda, že jsem viděla jen pár dílů, ale nějak mi nesednul. Ať už herci, kteří jsou všichni krásný a až moc dokonalý na pohled a hlavně zazobaný, tak příběh.
Ale jak jsem se poptala u přátel, tak někomu to sedne a někomu ne (tak jako mě). 100 lidí, 100 chutí.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

xoxo

Nie je to seriál, pri ktorom by som strácala hlavu a na niekoľko hodín aj samú seba. Avšak, keď máte taký ten deň, keď sa vám nechce pozerať ani jeden seriál z rozpozeraných, tento mi príde vhodný.
Postavy majú svetlé aj temné stránky a preto nie je možné mať niekoho v obľube bez výhrad. Dynamickosť a dohady o tom, kto vlastne drbna je deju nechýba. Ešte pri tom, keď drbnu vlastní každú chvíľu niekto iný, všetko sa viac prepletie dokopy a zvedavosť kto to teda bude, diváka zavedie až na poslednú časť seriálu. :)

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nic moc, ale dá se to

Je to už nějaký ten pátek, co jsem viděla Super drbnu naposledy a skončila jsem myslím u nějaké čtvrté série, do té doby jsem to naprosto milovala, nebyl to typický seriál, který vás nadchne způsobem, že na něj musíte od rána do večera myslet, ale i přes to měl něco, díky čemuž si udržel mou pozornost... No a pak jsem se dívat přestala, myslím, že proto, že nastala pauza mezi sériemi, no a už jsem se k tomu jednoduše nedokázala vrátit a dnes to již vnímám jako naprosto hloupý seriál, někdy až směšný, ale i tak, když běží v televizi se na něj podívám, jen už z toho nemám ten pravý zážitek... Škoda

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Překvapivě je to skvělí seriál

Na seriál jsem původně vůbec nechtěla koukat, ale všichni mi říkali jak skvělý seriál je, že jsem se na něj začala koukat.U prvních dílů jsem si říkala proč bych se měla koukat na partu bohatých rozmazlených dětí, ale po 10.dílu mě to začalo bavit a pak jsem se od toho nemohla odtrhnout a celý seriál jsem zhlédla ani ne za týden.Bavila mě i 5 a 6. série. Jsou tam naprosto skvělé hlášky a všichni herci jsou moc sympatický. Seriál jsem viděla několikrát a pořád mě baví. Je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Gossipky

GG jsem začala sledovat ze zvědavost co z toho vyleze a popravdě není to tak zlé to vůbec. Říkám tomu "americká telenovela" znáte to, krásní, bohatí lidé a jejich problémy :). Ale má to docela slušný děj, i když jsem na scoje scifárny, tohle vždycky jako oddechovka poslouží. Nejvíc jsem si zamilovala Chucka, jako správného záporáka se světlými chvílemi a Jenny, která se jako postava snad rozvíjí nejvíce. Moc nemusím Vanessu, ta tam pořád víří nějaké problémy s Danem a takové. No prostě když je nuda, tenhle seriál to určitě zachrání :).

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

XOXO

Ke GG mě přivedla kamarádka, která stále četla knihy. Začala jsem se číst také, a během pár dní, jsem je přelouskla všechny. Seriál jsem si opravdu zamilovala. Líbí se mi i stále 5. řada, která právě běží. Když se ale někdy podívám na první sérii, seriál byl dočista úplně o něčem jiném. Šlo tam totiž o studenty, který řeší jejich intriky, ale postupně je už seriál stále vážnější a přehnanější. Ze začátku se řešilo komu dá Blair panenství ale teď je těhotná, my vlastně ani nevíme s kým, Chuck umírá v nemocnici, a Nate vlastní firmu. Myslím si, že kdyby GG skončila v 2 sérii, udělali by líp. Ale stejně si nenechávám ujít nové díly. Už mi to moc přirostlo k srdci :-)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mno...

co napsat. Dnešní mládež je zkažená. A proč? Protože se dívá na hovadinky typu "My z Apr Íst sájdu". S velikým odhodláním a zvědavostí jsem si stáhla pár dílů, že se jako budu koukat. Díky bohu, že ty díly byly jen tři. Protože představa, že tyhle namyšlené, snobské děti budu pozorovat dalších 6. sérií, by bylo nad mé síly. Ale pokud se to někomu líbí, nic proti. Jen když mi to nenutí. Tak a teď mě prohlašte za kacířku a pověste na lampu:-)

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Posledná séria...

Chcem aby to malo ďalšiu sériu. Nemusela by byť priamym pokračovaním ale napr. o 5 rokov alebo tak... Ináč som zbožňovala kombináciu Chuck a Blair.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Gossip Girl

+ hezcí herci
+ postava + hlas GG
+ 1. a 2. série
+ Chuck ♥

- posledních pár sérií → pořád to samý Dan♥Blair, Blair♥Chucka, Serena♥Dana, Nate♥Serenu...-.-
- všichni spí se všema
- Nate a jeho záliba v 40ti letých paních
- postava Jenny, kt. se stala neskutečně OTRAVNÁ
- postava Vanessy, kt. je od začátku trapná a hnusně se oblíká

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hořko-sladké

Pro obyčejného člověka je to zajímavé vidět prostředí New Yorku vyšší třídy se vším jeho kouzlem a stylem. Ale to je asi jediná věc, kterou tato přehlídka nabízí. Protože když se podíváte pod povrch, uvědomíte si, že celá věc je jen bezvýznamný balíček uvnitř, ve kterém není absolutně nic. Ve skutečnosti neexistuje žádný skutečný děj (protože tato show nezahrnuje realitu vůbec), jen mix podivných vztahů a často velmi iracionální chování postav. Když jsme u toho, jsou neuvěřitelně ploché a zajímalo by mě, zda nejsou náhodou vylíčeny roboty (i když s dobře vypadajícími tvářemi), protože se zdají naprosto umělé a bez života. Já osobně nemám zájem na sledování lidí, kteří jsou ideální ze shora dolů celou dobu, i když vylézají z postele. Někteří z herců - zejména Chace Crawford - měli opravdu zvážit práci věnující se modelování, než změnu na dva nebo tři výrazy tváře před kamerou. Takže, jak je uvedeno níže, asi po 40 minutách tohoto okouzlujícího a "naprosto cool" mučení, mám upřímně pocit, že jsem ztratila několik IQ bodů.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

xoxo

Zezačátku to byla vážně bomba, zápletky byly fajn, tajemná gossipgirl, ale postupem času to začalo být buď to samé dokola a scénáristé už pravděpodobně byli v koncích, nebo to tak aspoň vypadalo, dopadlo to docela podle očekávání, ale nač si stěžovat. Stále to bude taková ta srdcovka a podle mě si tam každý najde své.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Super? No...

Gossip girl je zvláštní seriál. V některých chvílích ho vážně musíte milovat (u mě to bylo pokaždé, když na scénu přišel Nate), ale jindy si říkáte: "to jako vážně?". Postavy jsou celkem sympatické, ale... No, jak jen to říct. Jde tu o to, že Gossip není pro každého. I já jsem přeskakovala celkem dost dílů (většinu z důvodu, že jsem byla líná je stahovat, ale to máte jedno) a rozhodně nemám v plánu je všechny shlédnout zpětně. Postavy se navzájem podvádějí, ubližují si, nenávidí se a vzápětí se zase milují. Fakt, mít tolik kluků jako oni v tak krátké době, tak klidně přijmu titul "děvka".
Ale není to tak, že je seriál samé mínusy. Hlavní plus je asi to, že to není jen iluze, kterou si autoři vytvořili, aby puberťaci ukojili své touhy. Nejspíš je to založené na realitě a dost situací bych si dokázala představit i naživo, ale nevím, jestli by si lidé byli schopní odpustit tolik věcí, kolik si oni navzájem udělali. Mám takový dojem, že spíš ne.
Takže seriál má své klady i zápory, ale osobně se mi nejvíc líbili první série. To bylo takové zajímavé, plné záhad a rozuzlení. Poté to začalo celé být o kom, kdo bude víc bejvalek/bejvalých a nakonec stejně (téměř) všichni skončili se svými prvními láskami. Ale bacha, říkám téměř!
Takže seriálu dávám šedesát procent, ale podle mě je to čistě seriál pro teenagerky a každá z nich si na něj svůj názor musí udělat sama.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nic moc...

Já tedy nevím, viděla jsem spoustu dílů, ale vůbec mě to nenadchlo. Pořád řeší nějaké "smrtelně" důležité problémy...Kromě hezkých tvářiček mi seriál nic jiného nenabídl. Jakmile jsem schopná uprostřed seriálu přepnout program, nic dobrého to neznamená, takže ode mě seriál získává pouze 30%.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

6 let :) :(

A je to tu. =( Konec seriálu po šesti letech. Od prvního dílu k poslednímu nastala obrovská změna, co se týká herců i příběhů. Seriál jsem pravidelně sledovala od třetí řady a nelituji toho. Příběhy a problémy Blair, Sereny, Chucka a dalších to mne prostě bavilo. každá přestávka a pauza pro mne byla utrpením, ale všechno se to vynahradilo v dalších dílech. po šesti letech nastal konec. Je to smutné, ale všechno má konec. Už ted' si nedovedu představit, jaké budou úterky, protože do ted' jsem se po návratu ze školy dívala na nejnovější díl. Musím říct, že Gossipka je jeden z nejlepších seriálů nového století, ale všechno jednou končí :'(

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Gossip Girl

Ano, ano, ano. Baví mě to. Seriál se nám nesnaží vysvětlit, že svět je krásné bílé místo, kde se všichni mají rádi, nikomu nejde o sex, o peníze. Láska je čistá. Díkybohu! Konečně seriál, kde to je tak nějak podle pravdy. Bohatí můžou všechno, nevidí si na špičku nosu, ale když dojde na problémy, mají jen ty prachy. Nic víc. Rodiny se zde nenávidí. Jen málokdy drží pospolu. Všem jde o peníze. Chlast, drogy. Nebojí se ničeho. A intrikaření, anooo! Seriál má vše po čem já, jako divák toužím. Ať se vám to líbí nebo ne, je v něm pravda. O to víc mě baví, že jsou mi herci sympatičtí. Nate či Chuck jsou moje slabosti. A samozřejmě, fandím vztahu mezi Chuckem a Blair. Stejně tak by se mi líbil Nate se Serenou ;)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

XOXO

Super drbna je seriál plný bohatých lidí a módy. Nejdříve si musíte zvyknout na arogantní děti, které mají bohaté rodiče a pocit, že jim patří svět a že když mají peníze, mohou si dovolit vše. Celý seriál je o tom, jak na sebe tito lidé hází a vytahují drby, špínu a podvody. První řada ještě ujde, druhá též. Třetí už pro mě začala být nudná a pak to trošku začlo jít z kopce. Když zjistíte, že ty jejich problémy jsou ještě pomalu horší než ty vaše, ale oni to řeší penězmi a podvody. Postavy a děj si možná zamilujete, ale asi jen na chvíli. Seriál stojí za shlédnutí, ale asi tak jen jednou :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Upper east sider

Tak na tento seriál se hlavně dívám proto, jak si hlavní postavy žijí v luxusu. První série byli příběhově skvělé,ale poslední díly se mi zdají už slabé a proto je i dobré, že seriál už bude za nějakou dobu končit.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

girl

Už prvním dílem mě Gossip girl nadchl,bylo podobných seriálů možná víc než dost,ale každý at si najde svůj oblíbený,mě tohle rozhodně bavilo,sice musím přiznat,že každou epizodu jsem neviděla,ale vždy to mám puštěné jako malou oddychovku,ani nemusím zvedat hlavu k televizi,člověk už hlavní hrdiny pozná po hlase a někdy ho děj opravdu překvapí,jsem za Gossip girl ráda

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kde skončit ?

Tenhle seriál měl skončit ve své největší slávě. Lepší skončit na vrcholu než odpadnout při běhu.

30 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

secret, secret, secret

Super Drba je jeden z těch seriálů, na které se díváte už jenom ze zvyku, ale stejně tam pořád dokážete najít něco dobrého. Třeba postavy. Chucka Basse jsem si oblíbila hned na začátku a díky němu jsem taky začala fandit Blair. Seriál sám o sobě špatný není, spíš by to chtělo vyměnit scénáristy a producenty.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Je to možná mým věkem, ale tento seriál se mi líbil hned od začátku. Další plus byla skvělá Leighton Meester a úžasná Blake Lively, které jsem měla ráda i před uvedením seriálu. Uchvátil mě děj plný zvratů a intrik. Každý díl jsem shlížela s napětím a vždy mě něco překvapilo. Vztahy se proplétali. Zrady ničily přátelství a vztahy. Osobně jsem fandila páru Chuck a Blair a doufala jsem, že nikdy nezmizí přátelství mezi S. a B.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bylo to fajn dokud...

Začátek seriálu mě navnadil po tom to s ním ,ale šlo rychle dolů.Seriál měl skončit v tom nejlepším tedy ve 4 sérii a nepokračovat dál,vše se tu opakuje a vážně to diváka unavuje.Pořád dokola: bude Dan a Serena spolu a nebo nebude Dan a Serena spolu a budou Blair a Serena kamarádky a nebo nebudou Serena a Blair kamarádky a co Chuck a Blair? Vážně ,když už je to po několikáté pořád to samé dokola, je to dost únavné.Producenti tímhle natahováním zbytečně pohřbili jinak docela fajn seriál.Ale jo koukala jsem se na něj i docela ráda.

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

XOXO

Myslím, že síla tohoto serálu je tak trochu v lehkém závidění dokonalosti a luxusu. přiznejme si, kdo by nechtěl být jako B. nebo S. nebo svou část našel v nějaké jiné osobě.
Spletitost vztahů se sice přibývajícími řadami čím dál víc zamotává a zápletka je trošku nastavovaná kaše; ale stejně tenhle seriál neztratil své kouzlo a vždy se k němu ráda vracím :).

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Můj názor

Nevím, ale tenhle seriál mě vůbec neoslovil. Opravdu nevidím nic zajímavého na tom, jak banda rozmazlených a zazobaných pracháčů řeší své hloupé problémy.

10 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Dobré :)

Serial je o bohatých ale zaroven običejných lidí co mají své problémi atd..

70 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Xoxo

V isom čase to bol asi najpopulárnejší seriál. Taká tenn soup opera.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejlepší seriál, ohledně vztahů na střední..!

Super drbna...tak to je opravdu dobré, víc jak to! To je "dlouhoplánovaná" podívaná, pořád jsem si pohrávala se svojí hlavou:"mám koukat, nemám koukat" až mě to dohnalo! Zkoukla jsem 3 díly, nazačátku jsem si řekla:Pff, taká kravinka..jenže pak mi to nedalo a koukala jsem dál...a naednou? Upss, a další oblíbenéj seriál v mém srdci!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

xxx

První série byla dobrá a postupně se lepšila.Nejradši mam Chucka a Blair a Lilli s Rufusem.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

And who am I?

Klasický dívčí sen. Všude plno módy, hezkých a většinou i pěkně bohatých kluků a plno přepychu. Holky jsou nádherné, ale na to že hrají sedmnáctileté, tedy opravdu nevypadají, takže jsem kolikrát propadla závisti :). A vlastně ne jednou, ten jejich život je prostě báječný a já při každém díle vypnula mozek a vžila se do role jedné z nich a představovala si jaké by to bylo, kdybych mohla být na jejich místě. Takové nádherné starosti.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

G.G.

Tak tento serial jsem si opravdu moc oblíbila. Začala jsem na to koukat asi tak před měsícem, dříve mě to nějak nelákalo se na to koukat a tet jsem si řekla proč ne kouknu na to a uvidim jaký to bude a jak jsem si pustila pilotní díl okamžitě mě to pohltilo, ten příběh, to napětí...Koukám na hodně seriálů a tenhle patří mezi mé oblíbené, s radostí až se budu nudit tak se na něj podívám znovu protože to stojí za to.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

GG

Viem, že to bol svojho času obrovský hit, ale mňa to nikdy nechytilo. Prišlo mi to celé umelé, pritiahnuté za vlasy

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

OMGG

No vezmu to podle řad:
1.řada- mě doslova dostala, oblíbil jsem si snad všechny postavy, těšil se jak to mezi nimi dopadne, jel díl za dílem-95%
2.řada- nejlepší řada seriálu, všechny postavy dospěli a mají daný charakter, období před a po smrti Chuckova otce je seriál na vrcholu.. -100%
3.řada- pořád kvalitní, sice se z toho už doopravdy začíná stávat mexická telenovela, ale pořád kvalitní seriál s výborným finálem řady-80%
4.řada- plno vedlejších postav, která ale nejsou ničím zajímavé, ba naopak a nelogické chování například Sereny mě už pěkně štvalo-60%
5.řada- sice již seriál neměl co nabídnout, tak dal dohromady ještě jedinou možnou variantu, ale Dair se mi poměrně líbilo, takže řadu za propadák nepovažuji, ale že seriál měl už dávno skončit, jsem si myslel snad celou řadu-70%
6.řada- finální řada, spousta času udělat jednu z nejlepších řad, ale tvůrci se nepoučili a místo toho sledujeme neuvěřitelně nudnou zápletku s Chuckovo plánem na navrácení do čela otcovo firmy-75%

Seriál mám rád, proto poslední tři řady tak nezavrhuji, ale pravdou je, že měl seriál skončit po třetí sezóně..

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

GG

Gossip girl býval kdysi dávno skvělý seriál, bohužel tvůrci prošvihli ten správný čas na ukončení seriálu než se z něj stal velmi nudný a předvídatelný seriál. Jaké blbosti dokázali vymyslet během 5. série nad tím mi zůstává rozum stát? Zajímalo by mě jestli během psaní scénářů někdo vůbec přemýšlí...

Moje nejoblíbenější postava je rozhodně Georgina, mrcha jak má být. Naopak Sereně bych nejradší zaškrtila krk, doufám, že v té poslední sérii konečně dospěje.


P.S. Ale stále přeju Blair a Chuckovi jejich šťastní až do smrti...

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Trochu o ničem

Seriál mě nejdřív zaujal. Ale potom, jak jsem se divala dál, mi přišel moc povrchní a ti falešní lidé...
Takže ne, nenadchl mě... bohužel.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

A jedem nadol...

Na prvýkrát ma Gossip Girl rozhodne neočarila, no dalo sa to vydržať. O niekoľko rokov som pilotu dala ešte jednu šancu, a keďže som bola zvedavá, kde to tá Serena celý rok bola, dopozerala som prvú sériu. A relatívnym nadšením.

Prvá i druhá séria bola celkom vyvážená, pobavila, rozosmiala, mala nejaký ucelený dej. To sa u mňa ráta, že celé to malo jasné medze. No ako to už býva, dobré časy vždy raz skončia.

U mňa osobne to bolo niekde v polovici tretej série, ktorá sa už skutočne nedala vystáť. Vždy je to tak. Jednoducho človek sa už nemôže pozerať na tie atentáty, vraždy, aférky, zmŕtvychstania... Ach bože, hrôza.

Štvrá a piata séria to už len dorážajú, aj keď bolo pár svetlých chvíľ, ktoré nám pripomenuli prijateľne začiatky. Chvalabohu, že ho tento rok umlčia naveky.

Ja chcem už dávno len posledné XO XO!

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Můj zájem stoupá a klesá..

Jak je tu už psané milionkrát,tak i mě některé díly nenadchly,ale koukám pořád.I když už to není taková dychtivost a netrpělivost při hledání dalších dílů jako u předešlých sérií.Ale věřím, že nás ještě překvapí.A samozřejmě mě zajímá kdo je ta potvora drbna :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

<3

tento seriál miluju,protože je to něco nového.nejlepší postava je podle mně Chuck :D :D má strašně dobré hlášky.mrzelo mně když se S s B spolu nebavily :( a zas mně dostalo když se Chuck začal kamarádit s Danem.A strašně dobře vybraly herce do rolí.vždycky jsem si myslela že ta super dbna bude Dorota,ae nakonec to by ,,Osamnělý hoch".skoda že nebilo více sérií .

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

pac a pusu

Tenhle seriál se mi moc líbil, škoda jen 6. série...ta se až tak moc už nevyvedla, uchvátaný konec doplňovala mizerná hudba...

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

XOXO

Popravdě jsem rada, že se už rozhodli seriál ukončit. Ze začatku byl super v 1.,2. a 3. serii ale potom začal postupně upadat. Bylo tam už toho prostě moc, bylo to zmtené a všechno se už opakovalo pořád dokola, neustále ty samé hádky s těmi samými lidmi. Myslim že pro dobro seriálu měli skončit už dřív.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Xo Xo, Gossip Girl!

Seriál co si s chutí pustím. Parta bohatých mladých lidí snažící se žít jako dospělý, spousta intrik, spousta drbů. Anonymní stránka, která je všemi sledována. Nápad je to super.
Každá série měla své pro a proti. Kdybych je všechny vypisovala bylo by to na dlouho.
Nejvíce otravná postava pro mě byla sama Serena. Ačkoliv jsem měla její přátelství s Blair ráda, tak nadruhou stranu byla otravná s tím, že největší chudinka je ona.
Nejevíce se mi líbila s Natem, ti dva se mi k sobě hodily ze všeho nejvíc.
Nejoblibenější je Blair a Chuck.
Ti dva uměli ty nejpodlejší intriky, ale když bylo třeba pomoct vždy tu byli jak pro sebe tak pro ostatní.

Kdo je Gossip Girl mě dostalo. Nejdřív jsem si říkala páni to se jako zbláznily? Ale s postupem času už mi to nepřijde tak hrozné. Více méně od první série je postava spisovatelem, Loosrem a díky tomuhle se zviditelnil. Takže nakonec mi Dan přijde jako skvělá možnost.
Ráda se k seriálu budu racet.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Gossip girl - jediný seriál, na který koukám pořád dokola

Vím, že je rok 2021 a největší sláva Gossip girl už je dávno pryč, ale já tento seriál oběvila asi před 4 lety a od té doby si ho stále pouštím.
Hned jak jsem viděla první díl jsem se zamilovala, což přetvávalo celé první dvě série. Ve třetí začal trochu pokulhávat. Najednou B nebyla královnou školy a Dan nebyl takový outsider, prostě seriál ztratil část svého kouzla, ale to se mu postupem času zase z části vrátilo. Mrzela mě také ztráta
Jenny a Erica ve 4. serii, kteří byli moje oblíbené postavy. Ano, také mi Jenny lezla na nervy, ale já si ji v první sérii fakt oblíbila. K ostatním postavám: Blair jsem měla ráda bezpodmínečně od první epizody do poslední, ale Serenu jsem měla ráda jen na začátku nebo spíš jen, když byla s Danem. Jak sama říká, on byl jediná správná volba v jejím životě(a možná Nate). Dan jí v těch povídkách a ve své knize docela trefil. Nate byl zajímavý jen na začátku a když chodil s někým zajímavým. Chucka jsem měla díl od dílu raději a jeho vývoj byl neskutečný a zároveň uvěřitelný. Samožřejmě mě neskutečně pohlti vztah Blair a Chucka, ale unavovalo mě to jejich opakované rozcházení a usmiřování, které mělo jen párkrát jiný důvod než natáhnout seriál. V prvních sériích se udržovali stejné vedlejší postavy, ale postupem času mizeli a vraceli se bez vysvětlení. Navíc byli stále otravnější a otravnější(př. Ivy, Charlie, Juliet,Trip, Eva, Carter, Beatrice, Colin, Sage, Diana). Když už seriál začal ztácet kouzlo, zpět mě vtáhlo přátelství Blair a Dana, jakožto mých oblíbených postav. Přišlo mi, že se jedná o nejlepší dějovou linku. Doufala jsem, že když už to s jejich vztahem dopadlo, tak jak to dopadlo, budou přátelé, protože Dan tam pro ni byl celou dobu.
Překvapivě mě nejvíce zklamala 6. série. Ve které se z Dana z nevysvětlitelného důvodu stal naprostý bezcitný blbec. Serena si zase někoho našla, aby popřela své city k Danovi(navíc jsem na ni byla stále naštvaná za to, co udělala nakonci 5. série) a Chuck a Blair nemohli být spolu, kvůli nějakému stejně pitomému důvodu jako předtím. Až samotné finále mi ukázalo, proč jsem ten seriál dříve měla, tak ráda.
Gossip girl je jeden z nejlepších teen seriálů a rozhodně se na něj koukněte, jestli jste ho ještě neviděli.
Za první 2 série a Dair dávám

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí