Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Narážky na jiné seriály

Tudorovci

Serena říká Blair, že miluje Tudorovce a Henryho Cavilla.

Gilmorova děvčata

Na Blair ráno čeká snídaně, otec, Roman a Dorota. "Tohle mě určitě povzbudí, celou noc jsem nespala." Roman: "Víme, slyšeli jsme, že ses dívala na Gilmorova děvčata. Zase." "Oh, já se na Yale hodím líp než Rory."
Vložila: ejak3183

Sex ve městě

Georgina Sparks s Poppy Lifton v ruské čajovně. Georgina: Jsi jako Carrie a já Charlotte. Poppy: Carrie? Ehm, jo.
Vložila: Jenniss

Upíří deníky

Elliot: S Dorotou jsme kámoši, v pátek jsme probírali Upíří deníky.

Dr. House

Chuck chce zjistit, kdo dává Lily špatné léky. Blair mu říká: "Co jsi zač, House?"

Glee

Producentka o filmu podle Danovy knížky: "Ještě mě napadlo, že bychom z toho mohli udělat něco jako Glee. Však víš, muzika... originály nebo předělávky." ("Now another thought that occurred to me was to Glee this up. You know, music... originals or covers.")

Mentalista

Chuck s sebou na pozdní oběd u Lily a Barta vezme hosta - Amiru, která má nevědomky znát Bartovo tajemství, jehož odhalení by Chuckovi mělo pomoci vzít firmu Bass Industries zpět do svých rukou. Lily ovšem neví, že Amira a Bart se ve skutečnosti znají. Při jídle Chuck svého otce popichuje a doufá, že se Bart nějak podřekne. Chuck říká: "Zmínil jsem se, že ovládá (Amira) sedm jazyků včetně jazyka těla?" Bart na to trošku znechuceně: "Několikrát. Mikro výrazy, vokální posuny. Chápeme to, je to úplný Mentalistka."

Project Runway

Blair měla po převzetí matčiny návrhářské firmy menší problém se sehnáním kvalifikovaných pracovníků. S tím jí vypomohla její věrná služebná Dorota. Blair se spokojeně rozhlíží po místnosti pilně pracujících lidí a ptá se Doroty: "Odkud se vzali?" A Dorota na to odpovídá: "Někteří z Paříže, někteří z oděvní čtvrti, pár odmítnutých z Projectu Runway..."

Panství Downton

Blaiřina matka přijede zkontrolovat firmu, kterou teď řídí Blair. "Co to má být? Downton Abbey? Všichni zpátky do práce!"

Ve jménu vlasti

Nate mluví o tom, že musí pro Barta špehovat Chucka: "Netuším, jak to ta Claire Danes dělá. Ze špionáže mě bolí hlava."
V epizodě: S06E09 - Mstitelé
Vložila: Lemonie

Narážky na Super drbna v jiných seriálech

V těle boubelky

Do právnické firmy, ve které pracuje Jane, přijde jakási Parkerova známá. Kim ani Grayson neví, o koho se jedná, protože ve firmě zase tak dlouho nejsou a Deb v těle Jane nemá Janiny vzpomínky. Do situace je tedy zasvětí informovaná Teri. Když domluví, Jane navrhne, aby se všichni zase vrátili k práci, a řekne Teri: "Děkuji ti, "Super drbno"."
V epizodě: S02E12 - Bad Girls
Vložila: Anyk

V těle boubelky

Stacy vleze do hlavy sláva, které nabyla hlavní rolí v kriminalistickém seriálu. Jane se svěřuje Teri, že Stacy se chová jako diva a jako jeden z příkladů jejího chování uvádí: "...a vymazala nám z DVR Super drbnu, protože Blake Lively je prý konkurence."
Vložila: Anyk

V těle boubelky

Stacy čelí obvinění z napadení svého kolegy herce a zároveň bývalého přítele. Protože se jedná o její první přestupek, návladní nabízí podmínečné propuštění. Pak se ale zjistí, že se nejedná o Stacyn první prohřešek. Byla již dříve obžalována z nedovoleného vstupu. Stacy tehdy ale kryla Deb, která se vloupala do domu jakési celebrity, aby v něm zkoušela svou roli, doufaje, že jí atmosféra domu pomůže postavu vystihnout. Stacy tedy Graysonovi, který ji zastupuje, říká: "Byla jsem odsouzena neprávem, jako ten chlap v Uprchlíkovi, nebo ten učitel v Super drbně..."
Vložila: Anyk

Greek

Kappa Tau kluci přijdou na party Omega Chi a Cappie řekne: "Dobrý Bože! Jako bychom zemřeli a šli do Gossip Girl." ("Good Lord! It´s like we died and went to Gossip Girl.")

Zpátky do školy

Abed: "Sklouzli jsme k příjemným, opakujícím se vzorům jako vtipná nedorozumnění v Three’s Company nebo drbající holky v Super drbně." ("We've fallen into a comfortable, repetitive pattern like humorous misunderstandings on Three's Company or girls gossiping on Gossip Girl.")

Šťastní až do smrti

Alex říká, že jejich rozchod je hrozný jako dozvědět se, že Super drbna byl kluk.
Vložil: Mik

Griffinovi

Peter píše drb Gossip Girl.

Průměrňákovi

Podívejte, nejsem Groundskeeper Willie, Hannah Montana, dudák ani nikdo z Gossip Girl.
V epizodě: S02E06 - Halloween
Vložila: allyska

Průměrňákovi

Jedním z pořadů, které Frankie představuje výměnnému studentovi, je Gossip Girl.

Skladiště 13

Když se Artie a Vanessa v nemocnici baví o Rosamundě Franklinové, Claudia poznamená, že je to jako Super drbna pro starší.

Studio 30 Rock

Jenna se dostane na konkurs tohoto seriálu.
V epizodě: S04E10 - Odhalení
Vložil: inekafe

Studio 30 Rock

Liz říká, že v kvízu "Kdo z Gossip Girl tě nejvíc vystihuje?" jí vyšlo, že je "tátova kytara".
Vložil: inekafe

Shameless

Seriál je zde zmíněn při Lipově pohovoru.