F.Valek

off
JménoFilip
Věk24 let (Rak)
BydlištěBenešovsko ;)
Twitter
Facebook
Poznámka
https://www.instagram.com/f.valek1/
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
Osobní profil

Nebudu psát o sobě, protože to nikoho nemusí zajímat, ale napíšu nějaké své postřehy k psaní názorů...

- Pokud se vám seriál bytostně nelíbí, nemusíte ke každému kladnému a konstruktivnímu názoru dávat automaticky "nekvalitní/nesouhlasím". Nikoho nezajímá, že jste tvrdohlaví koňové, co neumí akceptovat cizí názor. Nesouhlasím ještě beru, ale nekvalitní? Proč?

- Kdo píše názor k seriálu a totálně ho strhá po tom, co viděl pouze Pilot, je podle mě blb. Ještě to korunujte frází jako "seriál o ničem, nuda, nic se tam neděje". Jo, tak to většinou v prvních epizodách bývá.

- Miluji, když píšu názor a připíšu do první věty poznámku "Nehodnotit, zítra to dokoukám a doplním, zatím si jen píšu poznámky!" a další den na něm najdu 10 nesouhlasných hlasů. To si pak jeden myslí, že tu jsou trollové, co nesouhlasí aniž by si to vůbec přečetli...

- Nemám nic proti ničemu a cizí názory zásadně nehodnotím, ale čtu je a oceňuji, když jsou kvalitní. Štěky jako "Nejlepší na světě!" a nebo "Hrůza, nula procent" jsou prostě ptákoviny. Taky jsem učitel češtiny, takže mám nárok na to udělat *face palm*, když někdo píše jako mimozemšťan a ve velkém množství to pro mě znamená nekvalitní názor.

- Pokud se vám na mém názoru něco existenciálně nelíbí, můžete mi napsat a probereme to. Na 100 % ho nezměním, ale aspoň budu vědět, proč mi tam někdo hodí, že je nekvalitní, když je na půl stránky a obsahuje všechny důležité body charakteristiky.

- Jsou tři typy seriálů, ty, co nikoho nezajímají (tam píšu rád), ty, co mají svá pro a proti a je tam spousta lidí, co hodnotí názory hystericky a dle svého přesvědčení, aniž by je četli (tam je to fakt zábava) a pak seriály, co se líbí všem a mají své fandomy a každý je tam jen pozitivní a lidé tvoří komunitu (ty miluju)!

Letošní novinky, které mě dostaly!Loňské novinky, které mě dostaly!Absolutní topovky, u kterých vyčkávám další sérii!

Zrušené srdcovky, které ve mně zůstanou navždy!
Na co se moc těším v roce 2020! :3Co jsem z nějakého tajemného důvodu přerušil, ale chci se k tomu vrátit!