plakát seriálu

Super Fun Night

(Super Fun Night)

Názory uživatelů

You just got lawyered.

Ze Super Fun Night všichni loni na jaře po zveřejnění traileru dělali největší propadák sezóny. I já jsem měla stejný názor, trailer byl vrcholem nevkusu a trapnosti. Naštěstí se v průběhu sezóny ukázalo, že i Američané mají špetku vkusu, jelikož se odmítali na takovou slátaninu koukat.

První epizoda nebyla tak hrozná, jak by člověk původně očekával. Možná je to proto, že se ABC rozhodla neodvysílat jako první pilot, ale nějakou pozdější epizodu, ve které hlavní hrdinka Kimmie alespoň nemá blikající spodní prádlo. Nebojte se, i tohoto dílu jsme se eventuálně dočkali, nebyli jsme ochuzeni o tento zážitek, který se vám natrvalo vryje do paměti (opravdu, nikdy na něj nebudete schopni zapomenout...). Přemýšlím, zda říct, že se seriál v průběhu zlepšil. Některé epizody jsou lepší, jiné se válí stále dole v bahně trapnosti. Bohužel se obávám, že těch druhých zmiňovaných má Super Fun Night více.

Rebel Wilson vytvořila svou postavu Kimmie jako neskutečného losera, který se nějakým zázračným způsobem dostal na vyšší pozici ve firmě, ale vše, co vidíme, jsou jen trapné nehody, které Kimmie způsobuje, většinou kvůli své váze. Dalším problémem je to, jaký příklad Kimmie dává všem divákům, kteří u seriálu vydrží. Přiznejme si, že Wilson nemá zdaleka dokonalou postavu. To není nic, co bych jí vytýkala. Nicméně se mi nelíbí, jak se Kimmie staví k jídlu. Je jí jedno, jak vypadá, že s tím jsou logicky spojena různá omezení a nemoci. Neustále říká, jak nesnáší pohyb, zeleninu a ovoce, a láduje se nezdravým jídlem, zmrzlinou a sušenkami.

Naopak co hodně oceňuju, to je u Super Fun Night úvodní znělka. Poprvé jsem úplně nevěděla, co si o ní myslet, nicméně postupně jsem si na ni zvykla a moc se mi líbila. Písnička je skvěle chytlavá, není zdlouhavá, prostě akorát, aby potěšila a nezačala lézt na nervy. Více už váhám, co si myslet o závěrečných scénách u všech epizod. Na konci je vždy nějaký pokus o krátký hudební klip nebo vtipnou scénku. Některé (hlavně hudební) se mi líbily, i když ta mimika, gestika a přehnané efekty byly zbytečné. Některé byly spíše trapné. Písničku z posledního dílu (Fat Bottom Girls) miluju už z Glee a zde se mi líbila asi nejvíc ze všech klipů, které SFN vytvořil. Zpívali všichni herci, bylo to takové příjemné rozloučení s celým seriálem.

Pár hudebních vystoupení však SFN nemůže zachránit. Seriál se topí v trapnosti, scének, u kterých se opravdu srdečně zasmějete je hrubě málo. Rebel Wilson z jiných rolí neznám, ale doufám, že toto není její charakteristický typ postavy, jinak nevím, jak tohle někoho může lákat k neustálému sledování.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Guilty pleasure

Super Fun Night jsem si pustil v době, kdy jsem neměl zrovna co sledovat a měl sem chuť na něco nového, u čeho bych se nejlépe i pobavil. Super Fun Night není zrovna sitcom, u kterého by se člověk smíchem za břicho popadal, ale v prvních dílech se vždy objevila scéna, kdy jsem se zasmát musel.

Rebel Wilson je ve své roli roztomilá, ale někdy tak trhlá, že to leze na nervy. Možná kdyby netlačili tvůrci tak na pilu, aby seriál pobavil, mohla to být v celku příjemná podívaná.

I když seriál není "dobrý" jedná se o jedno z mých největších Guilty pleasure...po Glee asi hned druhým největším.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Neviem či super, ale rozhodne Fun

V dnešnej dobe je podľa mňa celkom problém nájsť skutočne dobrý seriál, ktorý by Vás vedel rozosmiať bez toho, aby išlo o humor bez sexuálnych narážok alebo s náznakom ľudského vylučovania.

Super Fun Night som začala pozerať bez nejakých veľkých očakávaní, predsa len partia celkom neznámych hercov asi veľké haló neurobí. Tak sa aj stalo a seriál bol napokon zrušený po prvej série, čo mne osobne prišlo celkom ľúto.

Hlavné postavy som si veľmi obľúbila, páčili sa mi vtipy a hlášky, ktoré zazneli v tomto seriály a rozhodne by som prijala aj jeho ďalšiu sériu. Taktiež ma celkom potešil pohľad na hlavnú postavu, predsa len sa človek nemusí každý deň pozerať na vychudnuté modelečky, ktoré jedia len šalát bez dresingu. Otázne však je, ako sa k tomuto postavia ostatní, predsa len propagácia nezdravého životného štýlu sa nestane veľmi populárnou, ale o tom som nechcela...

Mne sa seriál páčil, pobavila som sa pri ňom a príjemne ma prekvapil.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super Fun Night

Musím vyjít s pravdou ven... Tenhle seriál jsem od prvního momentu, kdy jsem se podívala na trailer, odsoudila k tomu, že větší hovadina na seriálovém plátně letos nebude.

Po zhlédnutí prvního dílu jsem ale byla sama sebou překvapená, když jsem se přistihla, že se mi na rtech vyloudil úsměv. A později přišel i výbuch smíchu. Hlavní představitelka, Rebel Wilson, má úžasné charizma a je rozhodně tahounem celého seriálu. Ale to naštěstí neznamená, že by ostatní postavy stály za velké kulové, právě naopak. Herci dokážou skvěle vykreslit lidi, kteří se liší maličkostmi od ostatních, normálních lidí. Jinými slovy... umí fakt dobře zahrát pořádná střeva. :)

Dalším plusem je podle mě (na sitcomy) hodně originální znělka. Nedokážu vybavit podobnou, či lepší znělku, u které bych si pobrukovala.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super Fun Night

Tento seriál jsem si pustila z nudy a moc jsem od toho neočekávala. Komediální seriály mam ráda. Pár vtipných scén se zde objeví, ale aby se člověk smál pořád to vážně ne. Po devíti dílech jsem si tento díl vážně oblíbila a není tak špatný. Zatím vše funguje dobře, tak uvidíme jak to bude probíhat dále.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu

Po pilotu: Tak takhle fakt ne, ABC! Bez špetky ftipu, bez nápadu, nudné. Postavy mě nezajímají, vlastně jsem ani nepostřehnul, o co jim jde a nezajímá mě to. 5 %

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí