Svatby v Benátkách

Svatby v Benátkách (Svatby v Benátkách) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
bohuli

7. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Rozpačité léto na Primě

Seriálu předcházela vlezlá reklama, jaká je sledovanost netuším. Ale fakt je, že ve slabé letní nabídce jsem ho již 2x zapla.

Kdybych měla lákavější program s klidným srdcem vynechám. Díky Bohu za Hřebíčkovou. Je pro mě příjemným osvěžením mezi okoukanými tvářemi. Její úsměv je prostě ohromující. Kromě její tváře mě celkem i baví příběh jejích rodičů a bratra. O.k. vypadá to zajímavě. Chápu, že se tvůrci snažili o neotřelý milostný vztah s hlavní hrdinkou. Bohužel se to moc nepovedlo. Přiznám se, že místo toho, abych cítila s dvojicí sympatie mám chuť toho jejího odporného floutka nakopnout do zadnice. Kluk je to celkem pohledný dobře, ale chlap, který se doma snaží vědomě o dítě a kromě toho vesele obšťastnuje milenku mi k srdci asi nepřiroste. Jeho žena má být vnímána negativně. Nicméně já v ní vidím jen chudáka podváděnou ženskou co má chlapa věčně v práci. Jestli se nedozvíme že se vzali pod tlakem nějakých intrik z její strany tak nevím...

Masivním průšvihem je Simona z erpéček neboli paní bradavice, jak jí doma říkáme. Bohužel herečka není, a je to vidět. Pouze se stylizuje vytrvale do jakési protivné mrchy (ano prostě Simona). Postava je plochá, nezajímavá a naprostě nudná. Protože i negativní postava můsí mít víc rozměrů a ne dokola štěkat o penězích to unudí i vytrvalce. Dost nešťastná je zatím dějová linka p. Víznera, který je naopak skvělý herec. Bohužel zatím si tam asi 10 min celkem pofňukal. Doufám, že jeho postava dostane šanci se ukázat z jiné stránky, protože tímto se mi už dost zošklivil.

Kromě těchto dvou postav vidím veliké - v obsazování neherců v roli maskérky nebo snoubenců v salónu. Prosím raději přihoďte pár korun a najměte si profíky Toto tahá za uši, peklo.

Vlastně jsem zapomněla ještě na p. Doktora Krause, trošku si nevím co si s ním počít. Role je hezky obsazená i zahraná, ale uvidíme jestli se někam posune. Zatím vím, že bych chlapa co je prakticky nepoužitelný a půl času mě neposlouchá mít doma nechtěla. Jestli se to trochu nerozjede bude z toho asi jen výplň na "vtipnou notu" hodný doktor co nechce sex verzus jeho natěšená přítelkyně sestřička.

Avatar uživatele
metilena

24. října 2014

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddechový seriál

Jsem ráda,že se objevil nový seriál z nezvyklého prostředí a to jsou svatby.Tento český seriál se mi jako jeden z mála líbí.Myslím,že je to skvělá změna co se týče hereckého obsazení.Nejvíce mám především radost z postav co pracují v salónu-hlavně Olga a Roman neboli "Romeo".Také mám radost z postav co hrají zákazníky svatebního salónu,že se i jejich příběh dál rozvíjí a jsou tam vidět častěji.
Skvělé jsou i děti Olgy,některé hlášky co vypustí z pusy mi vykouzlí úsměv na tváři.Jsem moc ráda,že tento seriál má i vtipné momenty,má za to u mě+.
Seriál sleduji s mamkou a té se tento seriál také velice líbí a to je co říct,protože české seriály nejsou zrovna jejími oblíbenými.Jenom doufám,že tento seriál nedopadne jako většina českých seriálu,kde je každý s každým,protože skoro každý serial je samá nevěra,tak doufám,že tento Svatby v Benátkách budou jiný.