plakát seriálu

Svatby v Benátkách

(Svatby v Benátkách)

Názory uživatelů

Rozpačité léto na Primě

Seriálu předcházela vlezlá reklama, jaká je sledovanost netuším. Ale fakt je, že ve slabé letní nabídce jsem ho již 2x zapla.

Kdybych měla lákavější program s klidným srdcem vynechám. Díky Bohu za Hřebíčkovou. Je pro mě příjemným osvěžením mezi okoukanými tvářemi. Její úsměv je prostě ohromující. Kromě její tváře mě celkem i baví příběh jejích rodičů a bratra. O.k. vypadá to zajímavě. Chápu, že se tvůrci snažili o neotřelý milostný vztah s hlavní hrdinkou. Bohužel se to moc nepovedlo. Přiznám se, že místo toho, abych cítila s dvojicí sympatie mám chuť toho jejího odporného floutka nakopnout do zadnice. Kluk je to celkem pohledný dobře, ale chlap, který se doma snaží vědomě o dítě a kromě toho vesele obšťastnuje milenku mi k srdci asi nepřiroste. Jeho žena má být vnímána negativně. Nicméně já v ní vidím jen chudáka podváděnou ženskou co má chlapa věčně v práci. Jestli se nedozvíme že se vzali pod tlakem nějakých intrik z její strany tak nevím...

Masivním průšvihem je Simona z erpéček neboli paní bradavice, jak jí doma říkáme. Bohužel herečka není, a je to vidět. Pouze se stylizuje vytrvale do jakési protivné mrchy (ano prostě Simona). Postava je plochá, nezajímavá a naprostě nudná. Protože i negativní postava můsí mít víc rozměrů a ne dokola štěkat o penězích to unudí i vytrvalce. Dost nešťastná je zatím dějová linka p. Víznera, který je naopak skvělý herec. Bohužel zatím si tam asi 10 min celkem pofňukal. Doufám, že jeho postava dostane šanci se ukázat z jiné stránky, protože tímto se mi už dost zošklivil.

Kromě těchto dvou postav vidím veliké - v obsazování neherců v roli maskérky nebo snoubenců v salónu. Prosím raději přihoďte pár korun a najměte si profíky Toto tahá za uši, peklo.

Vlastně jsem zapomněla ještě na p. Doktora Krause, trošku si nevím co si s ním počít. Role je hezky obsazená i zahraná, ale uvidíme jestli se někam posune. Zatím vím, že bych chlapa co je prakticky nepoužitelný a půl času mě neposlouchá mít doma nechtěla. Jestli se to trochu nerozjede bude z toho asi jen výplň na "vtipnou notu" hodný doktor co nechce sex verzus jeho natěšená přítelkyně sestřička.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Oddechový seriál

Jsem ráda,že se objevil nový seriál z nezvyklého prostředí a to jsou svatby.Tento český seriál se mi jako jeden z mála líbí.Myslím,že je to skvělá změna co se týče hereckého obsazení.Nejvíce mám především radost z postav co pracují v salónu-hlavně Olga a Roman neboli "Romeo".Také mám radost z postav co hrají zákazníky svatebního salónu,že se i jejich příběh dál rozvíjí a jsou tam vidět častěji.
Skvělé jsou i děti Olgy,některé hlášky co vypustí z pusy mi vykouzlí úsměv na tváři.Jsem moc ráda,že tento seriál má i vtipné momenty,má za to u mě+.
Seriál sleduji s mamkou a té se tento seriál také velice líbí a to je co říct,protože české seriály nejsou zrovna jejími oblíbenými.Jenom doufám,že tento seriál nedopadne jako většina českých seriálu,kde je každý s každým,protože skoro každý serial je samá nevěra,tak doufám,že tento Svatby v Benátkách budou jiný.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí