plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 3×03 – Phil na laně (Phil on Wire)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Cam se rozhodl držet dietu a Mitchell, aby ho v tom podpořil, se k němu přidá. Zároveň se bojí, aby Camova nálada při dietě neohrozila návštěvu u jeho šéfa. Haley je znechucená, když zjistí, že bude mít společný předmět s Alex. Gloria je naštvaná, že Jay neustále upřednostňuje svého psa. Phil se inspiruje provazolezcem a rozhodne se to také naučit.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Claire poradí svým dcerám, aby se nějak dohodly, navzájem si vypomohly a staly se tak super Dunphyovými. Alex souhlasí, že Haley poskytne výsledky, když jí dovolí sedět na obědě u jejího populárního stolu. Jenže učitel přijde na opisování a holky zůstanou po škole. To se nehodí Claire, která zůstane delší dobu stát u chodníku a dostane od horlivé policistky pokutu. Claire ji roztrhá a dostane proto pouta, která jsou jí sundány, až když přijdou holky.
Gloria nemůže pochopit, že Jay nechá spát psa v jejich společné posteli, sprchuje se s ním... Nejvíc ji ale rozčiluje, že pes rozžvýkává její boty a ne Jayovy. Dokonce se pokusí psovi vnutit Jayovu botu a názorně mu předvede, jak dát botu do pusy. Vtom do místnosti vstoupí Manny s Jayem.
Cam vydrží na dietě déle než kdy předtím vydržel a ocitne se tak v další fázi, v které předtím ještě nebyl, a tak se Mitchell obává, co se stane na večeři. Nakonec je to ale on, kdo zkolabuje. Rozbrečí se totiž při poslouchání dojemné historky svého šéfa o utonulém lachtanovi s jednou ploutví. Vyběhne ven do moře, odkud ho tahá Cam. Všichni návštěvníci sešlosti je při tom pozorují.
Philovi se podaří přelézt lano bez pádu.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
policistka Blevin
máma z fotbalu
Charlie Bingham
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevPhil na laně
Původní názevPhil on Wire
Rok natočení2011
Premiéra28. září 2011
Česká premiéra13. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody