Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka (Modern Family) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Život offline

Cam s Mitchellem hledají perfektní školku pro Lily. Gloria je na prášky z neustále štěkajícího psa. Claire naštve, že se Phil a děti nedokáží ani na chvíli obejít bez elektronických zařízení. Vyhlásí proto týden bez elektroniky, ale nebyl by to Phil, kdyby z toho neudělal zábavu.

Kdo vydrží nejdéle, dostane požadovanou odměnu. Nejdříve odpadne Luke, který chce vidět jednou zábavné video. Potom Alex, která je naštvaná, že kvůli hloupé soutěži dostala dvojku z referátu. Hledala totiž informace v encyklopediích a informace nebyly aktualizované. Pak to nevydrží Claire, protože jak zjistí, v dnešní době nejde udělat rezervace bez internetu. V souboji tedy zůstává Haley, která si přeje auto a Phil. Claire uslyší, jak si Haley s někým povídá přes telefon a společně s Philem ji nachytají. Ten si oddychne a konečně zapne počítač, aby znovu obsadil své fotbalové mužstvo. Vtom však Haley vykřikne, že vyhrála, protože mluvila pouze do falešného telefonu vyrobeného pomocí mýdla a černého fixu. Posléze je jí ale sděleno, že auto stejně nedostane.
Mitchell se s Camem vydají do školky, kterou jim doporučila Claire. Tam zjistí, že rozdílnost je v kurzu, proto si jako dva gayové vychovávající asijskou holčičku můžou školky vybírat. Rozhodnou se tedy, že se zkusí dostat do té nejlepší. Bohužel neuspějí, protože prestižní školka raději přijmě dítě černé pleti, kterého vychovávají dvě lesbičky, z nichž jedna je na kolečkovém křesle.
Gloria se vydá za sousedem kvůli psovi. Ten jí ale řekne, že oni zas pro změnu mají hlasitého papouška. Papoušek je ve skutečnosti Gloria se svým přízvukem. Další den pes už neštěká a Jay z Glorie vymámí, že ho prý poslala ke známým a že se tam pes má dobře.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska