plakát seriálu

Takoví normální mimozemštané

(3rd Rock from the Sun)

Názory uživatelů

Mimozemšťania medzi nami

Pamätám si, keď som bola ešte malé teenageriatko, ako sme tento seriál pozerali s celou rodinou a dosť sme sa u neho nasmiali. S odstupom času už mi tento seriál až tak náramne vtipný nepríde, avšak keď ho vidím v telke, pozriem si ho, prečo nie. Pousmejem sa, zaspomínam. Nemusím ho však sama vyhľadať.
Téma mi ale vždy ostala blízka - štyria mimozemšťania, naoko tvoriaci rodinnú bunku a prežívajúci všetky slasti a starosti ľudského života na planéte Zem. Vtipné sci-fi.
Herecké obsadenie mi vždy docela sadlo, až na Frencha Stewarta v úlohe Harryho. Mala som pokaždé chuť zakričať: otvor tie oči, otvor tie oči! Na druhú stranu Joseph Gordon-Levitt(Tommy) a John Lithgow(Dick) pomohli vytovoriť klasický komediálny seriál. A Kristen Johnston(Sally) nepokazí žiadnu komediálnu úlohu. Staré zlaté časy :)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hustý

Seriál který nemá obdoby.O čtveřici mimozemšťanů kteří prožívají na zemi nejednu zajímavou příhodu.Jen škoda že má jen šest sérií.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Boží

Moc krásnej seriál o čtveřici mimozemšťanů, kteří přišli na Zem v lidských tělech, aby zkoumali lidstvo. Seriál ale není o vědě, ale o zábavných situacích, které pokaždé nastávaj během jejich misi na Zemi.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

AREA 51

Dobrý seriál.Podívám se na něj,zasměju se,je příjemný,dobré obsazení...Ale nevyhledávám ho.Neznám všechny postavy.Nepokecáme o něm,protože se o něj nezajímám jako třeba o TBBT...I přesto je dobrý.Mimozemšťané jsou fajn téma a inspirace pro příběhy je velká.Jo dost dobrý !

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kravina největšího kalibru

Nejhorší seriál který jsem kdy viděla. Má to být komedie? Ale je to trapárna. Ty vtipy co tam pronášejí jsou debilní a celý ten serial je debilní. Nechápu jak se na tohle někdo může dívat (a ten kdo se na to dívá buď není normální, nebo nikdy neviděl žádnou komedii)A ti herci jeden otřes za druhým. Není tam nikdo sympatický a ty jejich výkony jsou taky otřesný. Tohle prostě opravdu komedie není a doufám že to brzy z primy cool stáhnou jinak to asi nezvládnu,protože tohle je vrchol hnusu a nevkusu. Mě ke smíchu stačí málo a hned se směji ale tady na to koukám s otevřenou pusou rovnou do kýble. Děs děs děs!

0 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Mimoni, co nemají obdoby

Na tento seriál jsem narazila kdysi náhodou o prázdninách v televizi a jelikož je z názvu patrné, že to bude o "emzácké" tématice a to je něco pro mě, donutilo mě to nepřepnout na jinou stanici. A rozhodě nelituji.
Seriál pojednává o čtveřici mimozemšťanů, kteří byli posláni, aby zkoumali Zemi. Kvůli tomu dostanou pro ně neobvyklá těla a musí se chovat tak, jak se to hodí pro tuto společnost. S postupem času navazují vztahy s pozemšťany a na svou misi si zvykají. Dokonce se oslovují svými jmény a ne svými hodnostmi. Celkově si však stále počínají neobvykle a tím právě velmi vtipně.
Takoví normální mimozemšťané není nijak náročný seriál, je určen především pro pobavení a to zvládá na jedničku.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bezvadné

To je můj šálek kávy. Sarkasmus až na půdu. Mimozemšťani. Co víc si můžu přát?

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

A tohle zase jooo...

Někdo píše trpárna, někdo blbost..já říkám joo člověk se aspoň zasměje....rozhodně jsem si k tomuhle seriálu našel rychleji zalíbení, než třeba k Teorii velkého třesku...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí