Takoví normální mimozemštané

Takoví normální mimozemštané (3rd Rock from the Sun)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Damien

13. září 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mimozemšťania medzi nami

Pamätám si, keď som bola ešte malé teenageriatko, ako sme tento seriál pozerali s celou rodinou a dosť sme sa u neho nasmiali. S odstupom času už mi tento seriál až tak náramne vtipný nepríde, avšak keď ho vidím v telke, pozriem si ho, prečo nie. Pousmejem sa, zaspomínam. Nemusím ho však sama vyhľadať.
Téma mi ale vždy ostala blízka - štyria mimozemšťania, naoko tvoriaci rodinnú bunku a prežívajúci všetky slasti a starosti ľudského života na planéte Zem. Vtipné sci-fi.
Herecké obsadenie mi vždy docela sadlo, až na Frencha Stewarta v úlohe Harryho. Mala som pokaždé chuť zakričať: otvor tie oči, otvor tie oči! Na druhú stranu Joseph Gordon-Levitt(Tommy) a John Lithgow(Dick) pomohli vytovoriť klasický komediálny seriál. A Kristen Johnston(Sally) nepokazí žiadnu komediálnu úlohu. Staré zlaté časy :)

Avatar uživatele
Supers

23. dubna 2012

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hustý

Seriál který nemá obdoby.O čtveřici mimozemšťanů kteří prožívají na zemi nejednu zajímavou příhodu.Jen škoda že má jen šest sérií.

Avatar uživatele
klara04

16. ledna 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Boží

Moc krásnej seriál o čtveřici mimozemšťanů, kteří přišli na Zem v lidských tělech, aby zkoumali lidstvo. Seriál ale není o vědě, ale o zábavných situacích, které pokaždé nastávaj během jejich misi na Zemi.

Avatar uživatele
Thomm97

23. dubna 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

AREA 51

Dobrý seriál.Podívám se na něj,zasměju se,je příjemný,dobré obsazení...Ale nevyhledávám ho.Neznám všechny postavy.Nepokecáme o něm,protože se o něj nezajímám jako třeba o TBBT...I přesto je dobrý.Mimozemšťané jsou fajn téma a inspirace pro příběhy je velká.Jo dost dobrý !

Avatar uživatele
lu39ca

28. června 2012

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Kravina největšího kalibru

Nejhorší seriál který jsem kdy viděla. Má to být komedie? Ale je to trapárna. Ty vtipy co tam pronášejí jsou debilní a celý ten serial je debilní. Nechápu jak se na tohle někdo může dívat (a ten kdo se na to dívá buď není normální, nebo nikdy neviděl žádnou komedii)A ti herci jeden otřes za druhým. Není tam nikdo sympatický a ty jejich výkony jsou taky otřesný. Tohle prostě opravdu komedie není a doufám že to brzy z primy cool stáhnou jinak to asi nezvládnu,protože tohle je vrchol hnusu a nevkusu. Mě ke smíchu stačí málo a hned se směji ale tady na to koukám s otevřenou pusou rovnou do kýble. Děs děs děs!

Avatar uživatele
Michellita

2. června 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Mimoni, co nemají obdoby

Na tento seriál jsem narazila kdysi náhodou o prázdninách v televizi a jelikož je z názvu patrné, že to bude o "emzácké" tématice a to je něco pro mě, donutilo mě to nepřepnout na jinou stanici. A rozhodě nelituji.
Seriál pojednává o čtveřici mimozemšťanů, kteří byli posláni, aby zkoumali Zemi. Kvůli tomu dostanou pro ně neobvyklá těla a musí se chovat tak, jak se to hodí pro tuto společnost. S postupem času navazují vztahy s pozemšťany a na svou misi si zvykají. Dokonce se oslovují svými jmény a ne svými hodnostmi. Celkově si však stále počínají neobvykle a tím právě velmi vtipně.
Takoví normální mimozemšťané není nijak náročný seriál, je určen především pro pobavení a to zvládá na jedničku.

Avatar uživatele
Zdeny

19. července 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

A tohle zase jooo...

Někdo píše trpárna, někdo blbost..já říkám joo člověk se aspoň zasměje....rozhodně jsem si k tomuhle seriálu našel rychleji zalíbení, než třeba k Teorii velkého třesku...