plakát seriálu

Ted a spol.

(Better Off Ted)

Názory uživatelů

75%

Tenhle seriál je tak šílený, že mu to paradoxně vychází. Není to klasická komedie, ale pokud už vidíme nějakou vtipnou scénu, tak vždycky stojí za to. Absolutní vrchol pro mě byl hned v první episodě první série, kdy společnost zmrazovala Philla. Po rozmrazení pak měl trošku problémy - sem tam se mu zkřivil obličej a začal vřískat. Viděla jsem to asi ve čtyři ráno, spolubydlící spala a já ji nechtěla budit smíchem, takže jsem se skoro udusila. smích mě nepřešel do konce dílu, opravdu geniální scéna, kterou musíte vidět.

Taky se mi líbily reklamní videa společnosti, které byly tuším v každém díle. Naprosto potvrzovaly moje tvrzení v úvodu, že Better off Ted je šílenost největší, ale prostě vás to chytne. :)

Veronica je kapitola sama pro sebe. Portia de Rossi je výborná v Ally, a stejně jako role ledové královny Nelle jí sedí role ledové šéfky Veronicy. :) To, jaké ze sebe věčně vypouští gagy bez jediného pohybu svalu v obličeji, je prostě geniální. Škoda že s Tedem byli za jedno a ne prosti sobě, to by bylo zdrojem mnohem lepších situací. :)

Vynálezy, které se ve firlmě objevovaly, byly často k popukání. Osobně se mi líbil automatický překládač hlasu, který použil Ted se svou německou obchodní/sexuální společnicí, kdy mu její němčinu v posteli překládal Philův hlas. :D Ale dá se říct, že co díl, to nějaký drsný vynález. :)

U Better off Ted jsem si užila episody, které se odvysílaly, nemůžu ale říct, že bude seriál patřit k těm, které si budu navždy pamatovat a ráda se k nim vracet. Znáte ten pocit, když se vám něco strašně líbí, ale zároveň vám to stačí jednou? Better off Ted patří mezi tyto věci.

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Veridian Dynamics - We make that!

Hodnoceno po: s01e07
Pro mě nejlepší sitcomová novinka této sezóny. Prostředí seriálu, Veridian Dynamics, je společnost, připomínající značně Global Dynamics z Eureky, ovšem s přídavkem marketingových a dalších "kancelářských" vrstev zaměstnanců.
Jedná se vyloženě o oddechovou záležitost bez nějakého příběhu v pozadí a komplikovaných charakterů postav
- to seriál jasně naznačí už během pár prvních minut, doprovodná hudba to jen podtrhuje. Hlavním zaměřením jsou v podstatě jednoduché ale účinné humorné situace - ty si berou na mušku klidně problémy od rasismu po globalizaci, což jim jen dodává lesku. A funguje to, vážně ano :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ted a spol.

Úžasná parodie na obří korporace které vyrábí téměř vše. Šílené reklamy na výrobky Veridian Dynamics, šílení zaměstnanci kteří dokáží vyrobit opravdu cokoliv a jejich šéf Ted. Celý seriál je tak šílený až to překvapivě funguje.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí