plakát seriálu

Černý anděl

(Dark Angel)

Názory uživatelů

DA

Už dlouho před tím, než jsem se k DA dostala, jsem si ho přirovnávala k mému oblíbenému Alias. Po shlédnutí první série se mi tento dojem ještě více potvrdil, především co se týče hlavních postav. Max a Logan fungují na stejné bázi jako Sydney a Michael. Mají skoro stejně tak skvělou chemii, což je fajn. Bojových scén tu je požehnaně, a i když jsem vyděla desítky lepších, celkový dojem seriálu neubírají. Po první sérii jsem si říkala, že je škoda, že jich nebylo natočených víc než dvě.
Druhá série byla pro mě trochu sklamání. Hlavní děj se celou dobu motá okolo uprchlíků, což už ke konci nebylo nějak extra zábavné. Závěrečný díl měl dobrý nápad a nadějný průběh, ale poslední scéna mě opět sklamala, přirovnala bych to ke konci 'The 4400'.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Bojová panenka

Už si opravdu nepamatuju, jak jsem jsem se k seriálu dostala. Jméno Michael Weatherly mi v té době nic neříkalo a Jessica Alba pro mě byla porcelánová panenka, kterou si někdo oblíbil a tak jí dal roli (prakticky jakoukoliv).

Celkově na mě ale seriál zapůsobil kladně. Celkem slušně zpracovaný příběh a reálně vytvořené prostředí, které navodilo jakžtakž odpovídající atmosféru.

Hlavní postavy nijak nevyčnívali, což pro mě bylo přínosem. Max a Logan mezi sebou měli slušnou chemii, která ovšem některými scénami dostávala stejnou nakládačku, jako někteří padouši od porcelánové panenky.

Celkově pro mě měl seriál větší potenciál, než který využil, částečně i hereckým obsazením, ale i dějovou linkou, která v druhé sérii zrovna nepoutala.

Ale jako takový oddechový seriál doporučuji. Dvě série tak moc nejsou.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dark angel

Vyhledávám seriály jedině na tomto portálu a narazila jsem na tento. Zaujala mě herečka Jessica Alba (Max), protože to jméno mně něco říkalo a pak na pohled velice hezká a ráda se dívám na hezké věci a lidi. Seriál, dle mého, měl mít pokračování. Druhou řadu jsem viděla "zrychleně", místy jsem se nudila a předpokládala, jak to dopadne. Ale nečekala jsem takový nic říkající závěr, vlastně bez konce-nenašel se "otec"-kdo stvořil Max a Joschuu (hybrid-člověk,pes), nevyřešila se "nakažlivá nemoc" u hlavní postavy a tudíž vztah Max a Logana. Závěr-jak se drží Logan v gumových rukavicích s Max, tak do bylo hustý. Prostě nedodělaný seriál. Jinak na tu dobu natočený dobře.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jessica Alba

Když jsem si procházela filmografii Jessicy Alby, našla jsem, že hrála v seriálu Dark Angel. Tak jsem si to stáhla a zkoukla dvě série (ale nedá se říct, že jedním dechem).
Jessici talent je opravdu diskutabilní a v seriálu někdy až žasnu co předvádí, ale celkově je seriál zajímavý a takový oddychový ... Něco, co jsem před maturitou potřebovala =D
Takže pokud máte před zkouškama, před maturou a chcete zkouknout něco nenáročného, zkuste Dark Angel =D

50 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dark angel

Z počátku jsem tento seriál nemohla vůbec najít. Ale jsem moc ráda že jsem ho viděla. Dějová linka je moc pěkná, herci skvěle vybráni a předvádějí úžasné výkony. Opravdu skvělej seriál. Jen mě hrozně mrzí že má jen 2 serie chtěla bych vidět jak to všechno dopadne jak by se to vyvinulo podle režisérů :D |Všem vřele doporučuji :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

no...

docela zajímavý seriál...hlavně co se týče obsazení,Michael Weatherly a Jensen Ackles jsou best:)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dark Angel

Ja viem že na dnešnú dobu je tento seriál už zastaralí a hlavne veľmi podobný mnohýym ďalším seriálom, ale na prelome tisícročia to bola pre mňa pecka a nedočkavo som čakala som na každý ďalší diel. Je pravda, že druhá séria bola o dosť slabšia od tej prvej ale aj tak sa na seriál pozrieť dalo :D

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé