Terapie

Terapie (Terapie) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Ajam

29. ledna 2013

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hodně komorní

Jedná se o značně komorní dílo. Na seriál v dnešní době až moc. Ale o to je právě tenhle seriál zajímavější.Celé je to postavené na hereckých výkonech, scénářích. A nutno dodat že oboje je nadprůměrné. Díly jsou poměrně krátké cca 20 minut, a v každém díle sledujeme jedno terapeutické sezení některé z postav, které se cyklicky opakují a nakonec sledujeme terapii samotného terapeuta - který ji snad ze všech postav potřebuje nejvíce.

Avatar uživatele
cunicekb

14. února 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Blízko realitě

Seriál je více než dobrým obrazem toho, jak může psychoterapie probíhat. Objevuje se pár okamžiků, kdy je sezení trochu přitažené za vlasy, ovšem není tak markantní nebo trapné jako v dnešních super seriálech z lékařského prostředí. Nejvíc se mi líbilo, že jsem při sledování seriálu cítila podobné pocity jako při vlastní terapii.

Avatar uživatele
GaiaM

24. října 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Terapie

Po shlédnutí jsem měla pocit, že sama budu potřebovat Terapii. Docela odvážné dílo. Povedlo se, záměr určitě splnilo. I když znám hodně lidí, kteří nad tím mávli rukou se slovy, že je to blbost. Holt, není to typický seriál pro dnešní dobu. Ale Karel perfektní, příběhy měly děj, napětí, nečekané i čekané zápletky, konec jsem trošku nečekala, ale vlastně jsem spíš měla. No. U mě dobrý.

Avatar uživatele
gody

23. března 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Byl jsem prekvapen

jak dokaze byt Tatiana sexy........