Plakát

Terra Nostra

Příběh se odehrává v době, kdy do Brazílie proudily tisíce přistěhovalců z Itálie. Majitelé plantáží je najímali jako levnou pracovní sílu poté, co bylo v Brazílii zrušeno otroctví. Na lodi do brazilského přístavu Santos cestuje mladá Giuliana se svými rodiči, Giuliem a Anou.... [více]

1999–2000 | Brazílie | 65 minut | TV Globo | Telenovela / Drama / Romantický | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2000

Terra Nostra – O čem to je

Příběh se odehrává v době, kdy do Brazílie proudily tisíce přistěhovalců z Itálie. Majitelé plantáží je najímali jako levnou pracovní sílu poté, co bylo v Brazílii zrušeno otroctví.

Na lodi do brazilského přístavu Santos cestuje mladá Giuliana se svými rodiči, Giuliem a Anou. Seznámí se tam s Matteem a zamilují se do sebe. Na lodi ovšem vypukne epidemie moru, které Giulio i Ana podlehnou. Mezitím na ně v Sao Paulu čeká Giuliův starý přítel z Itálie, Francesco. Ten odešel do Brazílie již před mnoha lety a stal se z něj bohatý člověk, částečně také díky sňatku s Janete. Mají spolu syna Marca Antonia, který žije poněkud prostopášným životem. Francesco se na příjezd svého přítele a jeho rodiny velice těší, ale Janete to nese velice nelibě. Na lodi onemocní i Matteo a lékař si je jistý, že zemře. Giuliana zůstává s ním, přestože riskuje, že se také nakazí.

Giuliana Splendore
Matteo Batistella
Gumercindo Telles de Aranha
Maria do Socorro Telles de Aranha
Francesco Magliano
Janette Magliano
Marco Antonio
Angélica
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

TV Globo

Délka

65 minut

Žánr

Telenovela
Drama
Romantický

Země původu

Brazílie

Roky vysílání

1999–2000

První vysílání

20. srpna 1999

Ukončení seriálu

3. června 2000

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)