Plakát

Těžká dřina

Těžká dřina je formát docu-show z prostředí nejsložitějších, nejzajímavějších, a především nejodpudivějších prací, které se dají na našem území vůbec vykonávat. Moderátor si v každém dílu vyzkouší pozice zaměstnanců, jimž jejich pracovní náplň může závidět jen málokdo. Fyzická námaha,... [více]

2011–???? | Česká republika | 25 minut | Prima | Dokument / RealityTV | 42 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

3×18 – Těžká dřina o Vánocích

(premiéra 20. 12. 2012 – před 10 lety)
Poslední odvysílaná

3×18 – Těžká dřina o Vánocích

(premiéra 20. 12. 2012 – před 10 lety)

Těžká dřina – O čem to je

Těžká dřina je formát docu-show z prostředí nejsložitějších, nejzajímavějších, a především nejodpudivějších prací, které se dají na našem území vůbec vykonávat. Moderátor si v každém dílu vyzkouší pozice zaměstnanců, jimž jejich pracovní náplň může závidět jen málokdo. Fyzická námaha, nebezpečné chvíle ani složitost a náročnost činností v pořadu rozhodně chybět nebudou.

Jak se s nimi vypořádá člověk, který nikdy manuálně nepracoval? Moderátor a reportér Roman Buťa se dosud živil především mluveným slovem. Teď dostane pěkně do těla. V každém díle bude mít svého guru, jenž mu naznačí, jak a co má vlastně dělat. Slovíčka jsou jedna věc a tvrdá realita jiná. Dokončí Roman pod dohledem svého šéfa svěřené úkoly? Má na to jenom jeden den!

Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Dirty Jobs, který má za sebou už sedm úspěšných sérií a celkem 154 epizod. Pod názvem Špinavá práce jej od června 2011 vysílá Prima COOL. V Těžké dřině se ale poprvé objeví prostředí náročných a často nechutných prací a povolání přímo v České republice.

Pořad umožní divákům přihlížet, jak se čistí Toi Toi toalety, jak vypadá práce s odpadem v bioplynové stanici, co může člověk čekat, když si bude vydělávat v kamenolomu, co se dá zažít v zákulisí ZOO nebo jak se pracuje s komunálním odpadem. Na diváky a moderátora však čeká ještě mnoho dalších záludných a náročných činností. Možná právě u vás za rohem!

moderátor
Info box
Stanice

Prima

Délka

25 minut

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2011–????

První vysílání

7. září 2011

Odkazy

Oficiální stránky

Související