plakát seriálu

Těžká dřina

(Těžká dřina)

Názory uživatelů

Těžká dřina

Zpočátku jsem myslel, že to bude velká katastrofa, ale po shlédnutí prvních dílů jsem změnil názor. Některé díly jsou sice slabší, ale každý den není posvícení. Roman Buťa vypadá jako kluk, kterej v životě nedržel lopatu a občas je na něm vidět, že by s tím nejradši seknul, šel pryč, ale pokaždý se k tomu postaví jako chlap a to na něm právě obdivuju.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Not another movie like this..

Malý český projekt nutně kopírující populární Dirty Jobs a snažící se přiživit na jejich slávě. Bohužel, to je neodpustitelný parametr, který jasně celou show sráží dolů.

Hlavní představitel Roman je sice sympaťák, ale nikterak vtipný, je příjemný, ale na odvazovou show to nestačí.

Druhá věc, která zaručuje menší zábavu než u mateřských Dirty Jobs je výběr prací. Ze seriálu se tak stává spíš spot Úřadu práce, než zábavně-nechutná podívaná. Jasné, je to "těžká dřina", ale co má za smysl se dívat na pracujícího chlapa? Divák chce něco zajímavého, co ještě neviděl, a ne to, jak borec tahá role v papírně.

Bohužel, i když se Prima snaží, šlápla vedle. Kopírování pořadů není moje káva, a proto hodnotím nízko. Velice nízko.

edit: Musím svůj názor poopravit. I česká verze má něco do sebe a minimálně ukazuje české podnikatele a jejich snahu, ukazuje to, jak to funguje v reálné továrně. Líbí se mi, že si na nic nehraje, a neukazuje nic navíc, takže divák není znechucen snahou o show. Navíc, díky moderátorovi je celý pořad laděn do stylu á la Sabotáž, což je velmi milé překvapení. Sám drží show nad vodou a dělá z ní velice příjemnou a nenudící podívanou.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Já bych to neporovnával

Dost by mě zajímalo, proč všichni u nás potřebují všechny převzaté pořady porovnávat s předlouhou ze zahraničí. Není snad dobře že napad sice převzali, ale pak už to dal dělali po svym? To jestli dobře, nebo špatně je druhá věc tady si myslim že celkem dobře a i zajímavě.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Proč ne...

Všichni tento pořad srovnávají s Dirty Jobs, je to sice kopie, ale je na ní pěkné, že je z České republiky a mě osobně se to líbí v tom, že jsou tam i takové typické České práce jako sklář atd. Nemusím u tohoto pořadu poslouchat dabing, za kterým běží originální zvuk. A člověk se aspoň dozví, co vše se taky v ČR dělá, jako například kadibudky, na každé akci jsou a budou, aspoň teď vím co je to za humus.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk