Plakát

The Bachelor

The Bachelor je americká seznamovací reality show, díky jejímuž úspěchu vznikla i dámská verze The Bachelorette. V roce 2002 začala první řada. Žádost o ruku v ní nepadla, Alex Michel místo toho s Amandou Marsh začal chodit. Po několika měsících se rozešli. Trista Rehn,... [více]

2002–???? | USA | 120 minut | ABC | RealityTV / Romantický / Seznamovací | 158 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

28×11 – Week 11: Finale and After the Final Rose

(premiéra 25. 3. 2024 – před 31 dny)

The Bachelor – O čem to je

The Bachelor je americká seznamovací reality show, díky jejímuž úspěchu vznikla i dámská verze The Bachelorette.

V roce 2002 začala první řada. Žádost o ruku v ní nepadla, Alex Michel místo toho s Amandou Marsh začal chodit. Po několika měsících se rozešli. Trista Rehn, která skončila „druhá“ se stala první dívkou na vdávání v The Bachelorette.

V druhé řadě (2002) se také nikdo neženil. Aaron Buerge sice Helene Eksterowicz o ruku požádal, ale nakonec se rozešli. Aaron si v roce 2009 vzal Angye McIntosh.

I když se ve třetí řadě (2003) Andrew Firestone oženil s Jennifer Schefft, po několika měsících se rozešli a zůstali přáteli. Andrew je teď ženatý s herečkou Ivanou Bozilic. Jennifer účinkovala ve 3. řadě The Bachelorette.

Estella Gardinier ve čtvrté řadě (2003) přijala od Boba Guineye prsten slibu značící, že se sice nevezmou, ale budou spolu chodit. Krátce po odvysílání oznámili rozchod. Bob si později vzal hvězdu soap opery Rebeccu Budig, se kterou se po 5letech rozvedl. Meredith Phillips, která skončila čtvrtá, se zúčastnila 4. řady The Bachelorette.

V 5. řadě (2004) se potřetí nekonala žádost o ruku. Jesse Palmer a Jessica Bowlin se po ukončení show rozešli.

Rozvedený otec Byron Velvick ze šesté řady (2004) a Mary Delgrado spolu vydrželi 5 let, než se rozvedli.

Herec Charlie O’Connel se v sedmé řadě (2005) rozhodl Sarah Brice o ruku nepožádat. Chodili spolu až do září 2007. Ačkoli se na začátku roku 2008 vrátili k sobě, rozchod nastal znovu v roce 2010.

Lékař Travis Lane Stork a Sarah Stone se v osmé řadě (2006) krátce po skončení show rozešli. Stork nyní účinkuje v talk show The Doctors a je zasnoubený s pediatričkou Charlotte Brown.

V 9. řadě (2006) se opakovalo to samé jako v řadách 1, 4, 5, 7 a 8, podnikatel v kosmetice Prince Lorenzo Borghese a Jennifer Wilson spolu chodili 4 měsíce, než se v lednu 2007 rozešli.

Důstojník amerického námořnictva Andrew Baldwin se v desáté řadě (2007) zasnoubil s Tessou Horst. Sice měsíc po finále své zasnoubení odvolali, ve svém vztahu pokračovali. V září 2007 se definitivně rozešli.

Starý mládenec Brad Womack vlastnící bar ve finále jedenácté série (2007) odmítl obě finalistky, DeAnnu Pappas i Jenni Croft. DeAnna se pak objevila ve 4. řadě The Bachelorette. Brad se do reality show The Bachelor vrátil v 15. řadě.

Matt Grant a Shayne Lamas spolu ve 12. řadě (2008) vydrželi 5 měsíců, než se v červenci rozvedli, jelikož jejich životy, šly jinými cestami. Zůstali však blízkými přáteli.

Ve třinácté řadě (2009) se objevil svobodný otec Jason Mesnick, který skončil „druhý“ ve 4. řadě The Bachelorette. Ve finále odvolal zasnoubení s Melissou Rycroft a obnovil vztah s „druhou“ v soutěži Molly Malaney. Melissa se vdala a má dceru s Tyem Stricklandem. Jason požádal Molly o ruku v říjnu 2009 na Novém Zélandu a vzal si ji v únoru 2010 v Kalifornii. Jejich svatbu vysílala národní televize. Jillian Harris, která skončila na třetím místě, byla součástí 5. řady The Bachelorette.

Jake Pavelka, poražený z 5. řady The Bachelorette, ve 14. řadě (2010) s Viennou Giradi vydržel 6 měsíců, než se v červnu rozvedli. Čtvrtá Ali Fedotowsky účinkovala v 6. řadě The Bachelorette.

Stejně jako ve 2., 3., 6., 10., 12., 13. a 14. tak i v patnácté řadě (2011) se pár vzal, ale jako v drtivé většině případů se rozvedli. Navrátilec z 11. řady Brad Womack s Emily Maynard zůstali přátelé. Třetí Ashley Hebert se zúčastnila 7. řady The Bachelorette.

Trailer
Seriál ve vašich statusechvšechny zmínky

Prodlouženo / Zrušeno: ABC prodlužuje pět svých reality show. V nové sezóně se vrátí The Bachelor, American Idol, Shark Tank, America's Funniest Home Videos a Celebrity Wheel of Fortune. před 101 týdny

Bleskovky: Chrise Harrisona po odchodu z The Bachelor vystřídá na pozici průvodce a moderátora Jesse Palmer. před 2 roky

sám sebe - moderátor
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
sám sebe - starý mládenec
Články k seriáludalší články
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Bachelor - Čakanie na lásku (slovenský název)

Info box
Stanice

ABC

Délka

120 minut

Žánr

RealityTV
Romantický
Seznamovací

Země původu

USA

Roky vysílání

2002–????

První vysílání

25. března 2002

Dabing

SK: existuje – detaily na DabingForum.sk

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související