Plakát

The Bachelorette

The Bachelorette - Dívka na vdávání, je americká seznamovací reality show. Jedná se o spin-off stejné soutěže pro muže The Bachelor - Muž na ženění. 1. řada (2003) Trista Rehn, která nezvítězila v první řadě The Bachelor, si vybrala Ryana Suttera. Jsou stále svoji a mají spolu 2... [více]

2003–???? | USA | 120 minut | ABC | Romantický | 166 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

20×10 – After the Final Rose

(premiéra 21. 8. 2023 – před 188 dny)

The Bachelorette – O čem to je

The Bachelorette - Dívka na vdávání, je americká seznamovací reality show. Jedná se o spin-off stejné soutěže pro muže The Bachelor - Muž na ženění.

1. řada (2003)
Trista Rehn, která nezvítězila v první řadě The Bachelor, si vybrala Ryana Suttera. Jsou stále svoji a mají spolu 2 děti. Finále se stalo jedním z nejsledovanějších programů v historii reality show. Soutěžící Bob Guiney byl vybrán do 4. řady The Bachelor.

2. řada (2004)
Meredith Phillips, kterou neposlal dál Bob Guiney (viz nahoře), si vybrala Iana Mckee. Svůj vztah v únoru 2005 ukončili.

3. řada (2005)
Jennifer Schefft, kterou si v 3. řadě The Bachelor vybral Andrew Firestone, dostala v lásce druhou šanci poté, co jejich vztah skončil. Rozhodla se pro ředitele galerie výtvarného umění Jerryho Ferrise. V průběhu poslední epizody, požádal Jerry Jen o ruku. Ona jeho návrh odmítla a prohlásila, že mezi nimi nepřeskočila jiskra. Jennifer se nakonec bez pomoci reality show povedlo najít lásku a v květnu 2009 si vzala PR agenta z Chicaga Joea Watermana. V listopadu 2010 pár přivítal první dítě, dceru Mae Elizabeth.

4. řada (2008)
Po 3leté pauza se v The Bachelorette objevila DeAnna Pappas, která již účinkovala v 11. řadě The Bachelor, kde ji Brad Womack neposlal do dalšího kola. DeAnna dala přednost Jesseimu Csincsakovi před Jasonem Mesnickem. 9. května 2009 se měli brát, ale v listopadu 2008 oznámili rozchod. Ve 13. řadě The Bachelor s Jasonem Mesnickem jako svobodným otcem žádajícím v lásce o druhou šanci, se Pappas překvapivě vrátila.

5. řada (2009)
Jillian Harris odmítnutá Jasonem Mesnickem ve 13. řadě The Bachelor se stala 5. slečnou na vdávání a zároveň 1. ne-americkou (pochází z Kanady). Ve finále ji o ruku požádál Ed Swiderski. Jejich vztah ale v červenci 2010 skončil. Soutěžící Jake Pavelka byl vybrán do 14. řady The Bachelor.

6. řada (2010)
Ali Fedotowsky, která ve 14. řadě The Bachelor odkráčela od Jakea Pavelky, se stala 6. dívkou na vdávání. Jejím vyvoleným se stal Roberto Martinez; zatím jsou stále spolu.

7. řada (2011)
V 15. řadě The Bachelor odmítnutá Ashley Hebert se stala sedmou slečnou na vdávání.

Seriál ve vašich statusech

Bleskovky: Bylo oznámeno obsazení 31. sezóny soutěže Dancing with the Stars, která se bude poprvé vysílat na Disney+ místo na ABC. Tyra Banks se vrátí jako moderátorka spolu s novým spolumoderátorem Alfonsem Ribeirem, který v minulosti vyhrál 19. sezónu taneční soutěže. Letošní obsazení zahrnuje například hvězdu seriálu The Real Housewives of New Jersey Teresu Giudice, The Bachelorette Gabby Windey, herečku Selmu Blair a Daniela Duranta. před 76 týdny

sám sebe - moderátor
sama sebe - slečna na vdávání
sama sebe - slečna na vdávání
sama sebe - slečna na vdávání
sama sebe - slečna na vdávání
sama sebe - slečna na vdávání
sama sebe - slečna na vdávání
sama sebe - slečna na vdávání
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

120 minut

Žánr

Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

2003–????

První vysílání

8. ledna 2003

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související