plakát seriálu

The Bold Type

(The Bold Type)

Názory uživatelů

#girlspower

Příjemná letní oddechovka, od které jsem po pravdě nic moc neočekávala. Spíš jsem v létě pokukovala po tom co vychází, a už dlouho jsem neviděla takový ten pořádný holčičí seriál.
Je v něm plno pěkných myšlenek, týkajících se hlavně součastných společenských problémů. Celé zasažené do prostředí módního časopisu s mladými lidmi v něm pracujících. Je to celé moc pěkně zpracované, všechny tři hlavní hrdinky jsem si hned oblíbila. Určitě jsem moc ráda, že jsem po seriálu sáhla a během zatím dvou vyšlých sérii, se dostal na seznam mých oblíbených oddechovek.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Bold Type

Feministický časopis Scarlet a tři mladé ženy, které v něm pracují. Tři různé životy spojené přátelstvím.

Místy mi seriál připomíná seriál Sex ve městě v kombinaci s filmem Ďábel nosí Pradu, jen s velikým rozdílem: sociální sítě. Twitter, Snapchat a virtuální svět, kterému se v dnešní době prostě jen málo vyhneme, je nedílnou součástí našich životů a tak je samozřejmostí, že našli své místo i v tomto seriálu. A ačkoliv by se mohlo zdát, že The Bold Type jen lacině napodobuje již zmiňovaný Sex ve městě, není tomu tak. Seriál se jen málo dotýká tématu sexu, více se zaměřujeme na kariérní růst hlavního tria a trable s tím spojené.

Cílovou skupinou budou určitě slečny a mladé ženy, na které tu čeká právě to pravé přátelství, láska, kariéra...a móda.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dámská podívaná

Ale tak přiznejme si to. Není slečny, která nemá ráda nějakou tu nenáročnou oddechovku při obědě, kde největší drama je pěkný chlap :)

Seriál není nějaký extra originální, každopádně pěkně utíká a nenudí, humorné scény jsou často povedené a musím dát velké plus postavě Jacqueline, která vystupuje s řádnou "grácií".

Stoprocetně dámský seriál, ale jako relax nemám nic proti :).

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Rozpaky

Tento seriál jsem rozkoukala, protože jsem měla chuť na nenáročnou oddechovku ze ženského prostředí. A v podstatě mě seriál baví,protože je o ženském přátelství a je zasazen do současnosti. ALE jsem neuvěřitelně otrávená tím, že se tam tak často objevuje slovo feminismus, řeší se černošská identita a jak tam všichni pomalu jásají nad pozitivní diskriminací. Prostě se zde objevila asi všechna politická klišé současnosti (ani muslimská lesbička a zbraně nesmí chybět) a byla podána divákovi velmi vtíravým, politicky korektním samozřejmě, způsobem. A to není nic pro mě. Musela jsem to s velkým sebezapřením prostě přehlížet, abych byla vůbec schopná koukat na zbytek. Postavy jsou ale vesměs sympatické, to musím uznat. Dávám 70%, ale kdyby tam nebyly mně natolik protivné neduhy zmíněné výše, tak bych dala klidně 90 %, protože na chvilky odpočinku je tento seriál ideální :)

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

I'm not a boss bitch. I'm a boss, bitch.

Jooo tak tohle můžu. The Bold Type je jako seriál stvořený přímo pro mě. Sympatické herečky i postavy (jen na Sutton jsem si malinkou chvíli zvykala, ale teď je snad i moje oblíbenkyně), všude luxusní oblečení, účesy i doplňky, prostředí dámského časopisu mi taky dost sedlo a v neposlední řadě.. ten soundtrack! Když už nic, tak jen poslouchat ty songy, které perfektně dokreslují podívanou a doplňují všechny scény, by stálo za to. Budu se tady opakovat, ale Jacqueline mě taktéž velmi příjemně překvapila, že to není žádná zapšklá mrcha, ale vážně našim hlavním hrdinkám pomáhá. A třešničkou na dortu je můj milovaný James, bratr Mary, Queen of Scots, z Reign. Pinstripea prostě nejde nezbožňovat a s Jane jsem si je zamilovala hned v první výtahové scéně :D
Cílovkou tohoto skvělého seriálu jsou určitě ženy, a já jej mohu jen doporučit, jelikož celou tu #GirlPower myšlenku miluju. No a teď už jen doufám v prodloužení.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Překvapení

Když jsem si seriál dala do watchlistu, byl to spíš takový pokus o něco čistě holčičího, možná až trochu stupidního, co odhodím po pár dílech.
A světe div se! Sice zatím jen dva díly, ale fakt milé překvapení! Jasně, je to hlavně pro holky, o tom žádná. Ale je to vtipný, občas něco k zamyšlení a po dlouhé době mě bavila každá minuta seriálu, ani jsem se nekoukla kolik zbývá do konce. Za mě super :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

The Bold Type

Od tohoto seriálu som neočakávala veľa. Myslela som si, že to bude iba ďalší babský seriál, ale celkom milo ma prekvapil. Aj po troch dieloch už viem povedať, že tento seriál ma neprestane baviť a budem sa vždy tešiť na ďalšiu epizódu. Celkom sa mi páči tá ich šéfka, na začiatku som si myslela, že to bude nejaká bitch ako v Diabol nosí Pradu, ale naopak sa zaujíma o svojich podriadených a podporuje ich. Odporúčam si pozrieť :)

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Bold Type

Tomuhle seriálu jsem nedávala moc naděje, zapla jsem si ho spíš z nudy a musím říct, že je to pecka! Všechny tři hlavní postavy jsou mi velmi sympatické, celková atmosféra seriálu je příjemná. Šéfka mi přišla ze začátku jako hrozná bitch, ale pak se projevila jako super ženská. Potřebuju nový díly ♥

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Holčičí seriál

Já prostě potřebuji mít ve watchlistu seriál jako je tohle. Po Gossipce, Sexu ve městě, Mistresses a Devious Maids přišel další ženský seriál pro oddych.

Všechny herečky jsou mi sympatické, děj hezky plyne, nenudí. Doufám, že bude spoustu dalších dobrých serií.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bold Type

Nebudu se tady rozepisovat jen řeknu to ,že tenhle seriál jsem si opravdu už od začátku zamilovala slasti a strasti hlavních hrdinek mě baví sledovat takže jen tak dál :D

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Totally My Type

Absolutně holčičí seriál, ale každá z nás něco takového jednou za čas potřebuje. The Bold Type doplněný o sklenku bílého si nelze nezamilovat!

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nečekaná oddechovka

Od tohoto seriálu jsem po prvním díle moc nečekala, protože jsem se nedokázala moc vžít do trojky skvělých, ale pro mě vzdálených, žen. Velmi zajímavé prostředí ženského časopisu, které by mě nenapadlo, že mě zaujme a chytne za srdce, ale překvapivě se tak stalo.
Teď jsem u čtvrté série a nečekala bych, že mi hrdinky přirostou k srdci, obzvláště postava šéfky časopisu. S hrdinkami se stále nedokážu ztotožnit, ale nedokážu se od nich odtrhnout. A přestože ne vždy s nimi souhlasím a ne vždy je chápu, rozhodně stojí za to se podívat na tento seriál.
Má skvělé romantické linky, které mě chytly asi nejvíc. Sutton a Richard jsou jedním z nejzajímavějších párů, co jsem měla to potěšení sledovat.
Občas působí seriál trochu naivně a idealisticky až kýčovitě, ale na druhou stranu to k dobrému seriálu občas patří.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí