plakát seriálu

The City

(The City)

Názory uživatelů

The City - 65%

Když jsem viděla první díl, byla jsem trošku na vážkách. vizuálně to opravdu silně připomínalo Hills, ale přitom to nebylo to samé. City'čku chyběla ta jiskra, díky které mě Hills dostaly.
Výrazná hudební složka zde pokračuje, ale tyto písničky mě neoslovily až tak moc. Asi to byl nenápadně odlišný styl, aby se rozlišil Hollywood od New Yorku, ale nebyly tak chytlavé jak jsem čekala. A když už se mi nějaká opravdu líbila (většinou pomalejší balady), tak nebyla nikde k nalezení a poslechnutí, natož k downloadu, takže ze City si moc nových písniček neodnáším.
No, k dílům. Prvních třináct byla opravdu šílená nuda. Bezpochyby nejlepší byly scény, kdy Whitney byla v práci v DVF.
Od čtrnácté episody ale jako bych koukala na úplně jiný seriál. Olivia v Elle, Whitney zpátky v People Revolution, peprnná mluva Kelly, nová drzá holka na scéně (Roxy, of course :) ) a tichý (a občas hodně hlasitý) boj Erin s Olivií, konečně to správné drama, které jsem si u Hillsů tak zamilovala :)
Abych to shrnula... The City zdaleka není to, co bývaly The Hills. Ale pokud si odmyslíte prvních třináct episod, dostanete z toho hodně slušný pokus dosáhnout na svého předchůdce. A pokud jste fanoušky kvalitního dramatu a spousty napjatých situací (ráda bych věděla, které z nich byly opravdové a které jen na kameru), tak si The City klidně můžete pustit.

Celkově:
ep. 1-13: 40%
ep. 14 - 35: 90%

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí