plakát seriálu

The Hills

(The Hills)

Názory uživatelů

"I want to forgive you and I want to forget you."

Těžké popsat tuto show. Na jednu stranu je to výborná oddechvka, je velmi jednoduché si oblíbil Lauren, Whitney nebo Lo, jelikož vám přijde, že stojí nohama pevně na zemi. Na druhou stranu o žádné kvalitě nemůže být řeč, z 90% se tam řeší nesmysly a kraviny. Ale takové nesmysly a kraviny, které vás ke konci zajímají a baví :) Pro mě je to jasné guilty pleasure, trošku se za to stydím, ale určitě si to za pár let pustím znovu :D

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

překvapení léta

Když jsem se rozhodovala, jestli si mám The Hills stáhnout, docela jsem váhala. Nakonec jsem ale naštěstí dostala rozum :)
Hlavní roli v seriálu nehrají postavy, důležitější jsou konflikty, které vytváří. Drama je pro The Hills nejvýstižnější synonimum. Ty holky se dokáží pohádat o čemkoliv. V lepším případě si to s brekem vyříkají, v horším případě ''jsou jen dvě věci, které se dají udělat - odpustit a zapomenout: chci ti odpustit a chci na tebe zapomenout''.
To nejlepší na seriálu je hudba. Všechno začalo už prvním dílem, kdy se na začátku objevila znělka a u toho hrála Unwritten od Natashy Bedingfield. 90% písniček, které se v seriálu objevily, bylo cool, hip, sexy, sedělo těm scénám jako hrnec na zadku (nebo zadek na hrnci, to je jedno).
U Hillsů jsem taky párkrát uronila slzu. Nebylo to sice tak často jako ty holky, ale i tak mě to párkrát opravu dostalo. Nejvíc to překvapivě ani nebylo u series finale, jak to většinou mívám, ale u Speidi's svatby.
Když už jsem u series finale, na závěr tu musím říct, že The Hills mají jeden z NEJBRILIANTNĚJŠÍCH konců, které jsem kdy viděla. Naprosto dokonalý závěr, který mi vyrazil dech.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí