plakát seriálu

The Mindy Project

(The Mindy Project)

Názory uživatelů

Nedoceněné?

Mindy je podle mě dost nedoceněný seriál. Velmi mě pobaví každý díl, snad každá postava si mě dřív nebo později získala a upřímně se těším na každý díl. Danny je super a samozřejmě mám radost, že se dal dohromady s Mindy. Trošku bych posledním dílům vytkla nedostatek scén s Jeremym, který by si určitě zasloužil víc prostoru. 'Why America?!'
Mindy Kaling je fajn.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

#unexpectedlygood!

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Po zklamání FOXáckého pilotu Ben and Kate jsme k Projectu Mindy Kaling nepřistupoval s velkým očekáváním. Sledovanost napovídala, že druhá řada nejspíš nebude, z čehož jsem usoudil, že tomu bude odpovídat také kvalita. CHYBA! :) TMP mě příjemně překvapil. Docela dobře jsem se bavil, po celou dobu jsem se usmíval, užíval si Mindiny trapné chvilky, dialogy byly chytré a rychlé a děj byl uvěřitelný. Jelikož mám dost seriálů, které sleduji a nehodlal jsem si z nových pilotů přibírat nic nového (krom Arrowa a Cultu vlastně nic), tak tady vážně silně váhám. Office nesleduji, takže Mindy ani neznám, ale přišla mi sympatická a docela jsem si ji oblíbil. Konečně komedie z 2012/2013, kterou mohu s čistým svědomím doporučit :)

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nuda a zběsilost

Nevím, zda je to tím, že jsem se na seriál neskutečně těšila a moje očekávání nebyla naplněna, nebo jestli je to vážně tak špatné, ale nevidím v tom nic světoborného. Neskutečně užvaněné s jediným záměrem - aby hlavní hrdinka vypadala roztomile - pro mě absolutně nefunguje. Její nerozhodnost a to jak směřuje od ničeho k ničemu mě vyloženě rozčilovala. PO třetím díle už byla má antipatie tak obrovská, že jsem to se seriálem vzdala.

30 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Příjemné překvapení

Nic moc jsem od tohoto seriálu neočekávala, ani jsem ho neměla v plánu sledovat, ale ještě že jsem se k tomu dokopala. Seriál je pro mě milým překvapením.
Hlavní postava Mindy mi hned padla do oka, možná je to tím, že to není žádná supermodelka, která má vše na co si ukáže, ale normální ženská, která řeší práci, vztahy, atd. Prostě jako my všichni. Všem doporučuji podívat se alespoň na pilot, myslím, že nebudete litovat.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

For everyone whose life is a work in progress

Americká Britget Jones?Ani zďaleka.

The Mindy project stavia na príbeh mladej indickej doktory a jej peripetie pri hľadaní toho pravého. Mindy je ako každá z nás.Chce byť milovaná a chce byť šťastná.No nie vždy sa to darí. Keby to bolo nejak takto tak je to všetko v poriadku. Ale opak je pravdou. Mindy je prehnane romantická, na všetko má príklad z filmov, podľa ktorých akoby riadila svoj život. Jej život je jeden veľký romantický film, ktorý romantický v konečnom dôsledku nie je. Chce nájsť toho pravého,no moc sa jej to nedarí.Prečo asi? Mindy sa snaží pôsobiť ako silná, vtipná a sebestačná žena. Keby tak ňou bola,tak polovica vecí by nemusela vyznieť tak ako vyznela. Snaží sa byť sa každú cenu vtipná a zaujať, no moc sa jej to nedarí. Skôr som polovicu času strávila krútením hlavou nad jej neiracionálnym správaním. Tobôž jej vkus na chlapov je veľmi mizerný a rovnako aj jej šatník. Čo tá dokázala na seba obliecť.
Oveľa lepšia postava ako ona bol ktokoľvek iný ako ona. Všetci ostatní mali oveľa lepší a zaujímavejší charakter ako ona. Správali sa ako normálne bytosti a nie ako ako nadradení. Nikomu sa nesnažili vnútiť svoje názory a ani ich tlačiť do ich rád. No žiaľ nedostávali toľko priestoru aby sa mohli naplno prejaviť.

Z TMP sa mohlo vykluť niečo zábavné a zaujímavé.No žiaľ sa tak nestalo. Málokedy sa nájde niečo na čo by sa dalo z chuti,od srdca zasmiať.No nedeje sa tak. Humor po celý čas pôsobí umelo, silene, prehnane a trápne. Po celú prvú sériu som sa čudovala ako to mohli vôbec obnoviť, bo zmysel mi to vôbec nedávalo. Preto ak sa máte aspoň trochu radi, nemusíte hrdinky,ktoré si myslia,že okolo nich sa točí svet a môžu každému radiť, tak sa TMP radšej oblúkom vyhnite.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk