plakát seriálu

The Neighbors

(The Neighbors)

Názory uživatelů

Sousedi

Náhodou, mě to baví. Je to taková blbůstka na zaplácnutí 20ti minut. Vtipy jsou jalový, ale člověk se zasměje. Absurdní humor a mimozemšťani :D Márty má tak pitomej obličej, že někdy nemusí ani mluvit.. Je pravda, že začátek byl hodně pod ůrovní dnešních komedií, ale jakmile se spolu sousedi zaběhli, tak je to fajn.. Dejte šanci pár dílům, uvidíte sami :)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Aliens v sousedství

U nás tento seriál odsoudili snad všichni. Seriál určitě není typický, ale po skoro celé první řadě musím uznat, že se na něj těším každý týden... Sledovanost je více než slušná na to jakou kritiku schytal po pilotu na většině serverů.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Please don't...

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
O.M.G.! Opravdu dala ABC tomuhle zelenou?! Podle mé teorie, byli sjetí, když tomuhle dali „series-order“. Po zhlédnutí traileru jsem to považoval za naprostou katastrofu srovnatelnou s „Work It“. ABC má asi nějaký monopol, že bude každý rok vyrábět nejhorší komedie sezóny (zatím se jí to daří!). Přesto jsem chtěl tomuhle whatever-this-is šanci. Není to 3rd Rock from the Sun, opravdu ne. Sousedi jsou o nevtipných mimozemšťanech, kteří přiletí na Zem, koupí celé sousedství a čekají na zprávu ze své planety, která 10 let nepřichází, takže to jedna rodina vzdá a odjede. Tím otevřou možnost pro přestěhování Martyho rodiny. Pak nastává várka trapných minut (sliz/pláč z uší, muži rodí děti, jídlo do sebe dostávají čtením-očima…). Nechápu, jak tvůrce této nevtipnosti stál za kouzelnou romantickou komedii Crazy, Stupid, Love, opravdu, nechápu.

Neighbors se rozhodně neřadí mezi případy, kdy je něco tak špatné, až je to dobré, tahle „komedie“ je prostě špatná. Nedoporučuji tímhle ztrácet 22 minut vašeho života.

10 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Vynikající sitcom

Tak teprve při sledování tohoto seriálu jsem pochopil, co znamená pojem seriálové quilty pleasure. Původně jsem to ani sledovat nechtěl, protože mi to podle popisu příšlo mírně řečeno jako hovadina, ale teď ve zkouškovém období jsem potřeboval něco krátkého kolem 20 minut s nenavazujícím dějem, u čeho se nemusí moc přemýšlet a zároveň ještě nebylo natočeno 150 dílů ( to kdyby mě to hodně chytlo, tak abych u toho nestrávil celý měsíc :) ). The Neighbors jsou opravdu hodně velké překvapení. Na sitcom to má celkem originální zápletku, ale hlavně je to někdy až neskutečně vtipný, u některých hlášek jsem se smál nahlas, což se mi moc u seriálů nestává.
Obzvlášť mimozemská polovina obsazení se hodně povedla - u Larryho někdy stačí, jak se zatváří a už se směju, ani nemusí říct nic vtipného a Dick Butkus - tak ten to někdy hodně zabíjí :-) V rámci rodinných sitcomů bych se to nebál srovnat třeba s Modern family, i když ta asi přeci jenom vítězí tím, že je taková normálnější. Každopádně tento seriál doporučuji každému, je to hodně povedená sranda a jsem rád, že to dostalo druhou sérku ( snad nezůstane jen u ní )

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po 2. dílech 2. série

Netradiční seriál, občas hodně dobrý ftípky a příjemní herci, se kterými těch 20 minut vždycky rychle uteče. Občas komercionismus, ale co naplat, žádná nej tvorba, dokumentární, to není. I když věřím, že 2. série bude poslední, stejně nevynechám ni jeden díl - ať se jdou tuctové sitcomy vycpat!

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé