plakát seriálu

The Nine Lives of Chloe King

(The Nine Lives of Chloe King)

Názory uživatelů

9 Lives

The Nine Lives of Chloe King je veľmi prirovnávaný ako seriál k ďalšiemu seriálu, Teen Wolf. No podľa mňa až na to, že hlavní hrdinovia majú schopnosti nejakého zvieraťa, a že sú to seriály pre tínedžerov, nemajú spoločné nič.

Teen Wolf mal malý potenciál. TNLoCK zasa veľký. Tu sa toho mohlo toľko spraviť, podľa mňa... No tu sa ten potenciál nevyužil, v Teen Wolf to nakoniec rozvinuli, a dej posunuli dopredu, takže nečudo, že TW je oveľa lepšie...

Mne sa prvý diel páčil. Chloe hneď prišla o jeden život, a myslela som si, že keď sa naučí bojovať, tak že hneď pôjdu do tej vojny... Veď mala toľko životov. No nie, ona len keď počula, že niekto volá o pomoc, hneď ho šla zachrániť (aj keď ešte poriadne nevedela bojovať), a tak sa dostala do problémov. Tomu sa seriál venoval ďalších osem dielov, sem tam to bolo nejak spojené s Mai. Páčilo sa mi to, bola to dobrá oddychovka, no vôbec nie také, ako by som chcela. Na môj vkus to bolo až príliš teenagerské. To bol hlavný problém. Dokonca aj herci nemali zvlášť dobré herecké výkony.

Nijako by mi tohto seriálu nebolo ľúto, keby nebolo perfektného posledného dielu. Veľa akcie, nečakaných zvratov.. Takto som si predstavovala celý seriál.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The nine lives of Chloe King

The nine lives of Chloe King je pro mě rozhodně jednou z nejslabších novinek léta 2011. Je to takové spojení romance pro teenagery a nadpřirozených schopností. Seriál tentokrát pro změnu nezahrnuje upíry nebo vlkodlaky, ale starobylý kult Mai.
Casting samotné Chloe se příliš nepovedl. Skyler Samuels nebyla moc dobrá ani jako Andie v The Gates, ale tady je opravdu hodně nevýrazná a nezajímavá. Ale účes má za všech okolností perfektní:-) Poslední dobou se taky objevuje trend, že hlavní hrdina má nějakého ulítlého nejlepšího kamaráda (Stiles v Teen wolf, Kenzi v Lost girl). Tady tuto roli plní pár Paul a Amy, kteří představují komediální prvek uprostřed všech těch nadpřirozených věcí.
Podle mě moc nefunguje ani milostný trojúhelník Alek/Chloe/Brian. Jednoduše proto, že Brian je spolu s asijským kamarádem Paulem jedna z nejotravnějších postav seriálu. Navíc Alek je asi jediným důvodem, proč se na tento seriál dívat. Jeho postava je vtipná a on není takový ten za všech okolností dokonalý kladný hrdina.
Scénář je taky nepříliš originální a plný klišé. V podstatě se v seriálu nic neděje, nějaký padouch buď chce chytit Chloe, nebo naopak Chloe nějakého padoucha chytit chce. Nedozvíme se příliš informací o Mai, o Řádu a dalších nadpřirozených bytostech. Proč taky? Hlavně že vidíme v každém dílu několik rozhovorů Chloe s její matkou, která působí tak dokonale, jako by vyskočila z reklamy na prací prášky. A protože je seriál z produkce ABC Family, musí tu být povinně důraz na rodinné hodnoty a morální ponaučení:-)
Plně si uvědomuji, že nejsem přímo cílová skupina tohoto seriálu, proto ho úplně nezatracuji. Svoje diváky si určitě najde. Pro mě je to ale jenom letní oddychovka na jedno zhlédnutí. Nic víc.

30 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Her life began on the day she died.

Nevěřila bych, že to opravdu někdy řeknu, ale je to tady. Z tohoto typu seriálů jsem už vyrostla. Nine Lives je pohádka pro děti. Sice je tam pár padouchů, kteří se snaží hlavní hrdinku zabít poměrně moderními způsoby, ale i tak bych tento seriál označkovala 'určeno pro děti do 16ti let'.
Takové klišovité rozhovory jsem už dlouho nezažila. Herci, kteří ještě nějaký ten pátek nebudou mít legálně možnost užít si večer v baru, se nám snaží zavděčit tak moc, až to pomalu začíná moje oči bolet. A k tomu ještě ty akčně vyhlížejcí scény, kdy nám půlka z nich ukazuje atletickou schopnost ženských i mužských hrdinů skončit ve dřepu na kapotě auta - ideálně moment překvapení, u mě ale vyvolávka automatického rolování očí vsloup :)
Přitom nápad není úplně nejhorší. Holka, která se začne měnit v Catwoman a navíc ne příliš příjemným způsobem zjistí, že má 9 životů. Ovšem místo lehkého humoru, se kterým své nové schopnosti objevoval mladý Clar Kent ve Smallville, Chloe nás okamžitě zahltí tunou akce a řadou velkých tajemství, u kterých prostě nebyla šance, že by se mohly rozuzlit během těch pár dílů.. Není se moc čemu divit, že seriál skončil tak obrovským cliffhangerem.
The Nine Lives Of Chloe King je spíše podprůměrem, od kterého by se měli fanoušci kvalitního fantasy (a seriálů obecně) raději držet na míle daleko. Na druhou stranu pozitivem je to, že seriál má jen 10 episod, takže s ním nezabijete zase tolik času, i když ho zkouknete celý.

50 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Cat...

Kdo by to byl řekl, že někdo vytvoří originální námět na seriál. Žádný upír, žádný elf či trol, ale kočka :) Prostě originál.

Už to bude nějakej ten pátek, co jsem koukala na tento seriál, ale zanechal ve mě velmi dobré pocity. Dokonce jsem byla na konci trochu zklamaná, že nemá více řad.

Seriál bych řekla je natočen spíše pro mladistvé, ale rozhodně bych podporovala, kdyby se měl natočit na podobné téma pro dospělé a více náročné sledovatele seriálů :)

Myslím, že jsem si na pár postav musela zvykat, ale těžko říci, již je to dlouho co jsem koukala, možná až shlédnu znovu, tak to tady trochu zedituju.

Jinak doporučuji všem, co mají rádi taková témata.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

We got a life

Celkem originální teenagerovský seriál o Kočičí ženě. Celkově se mi seriál líbil, ale to co udělali na konci? Ach můj bože. Ano, Romeo a Julie, to je věčné téma, ale tohle?? Možná kdyby to mělo druhou sérii, dalo by se to ještě nějak vysvětlit, ale tohle bylo skutečně příliš mnoho.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kočky

Hledala jsem nějakou změnu, ať se pořád nedívám jen na upíry a další nadpřirozeno, proto jsem hledala něco jiného. Našla jsem Chloe. Co mi vadí? Opravdu hodně vadí? Že seriál má jen 10 dílů a ještě k tomu je dost, dost špatně zakončený. Jinak je seriál perfektní a vtipný. Kočky jsou hodně velká změna a je to aspoň nějaký jiný pohled na egyptské bohy. Škoda jen, že není seriál delší :(

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chloe je skvělá, Chloe je úžasná..:/

Podle je to naprosto neoriginální seriál..jen to samé..každý díl jen to samé..Chloe je skvělá, Chloe je úžasná, Chloe chce někdo zabít, Chloe má ráda svoji mámu, Chloe nemůže políbit svého přítele, Chloe zabije toho, kdo ji chtěl zabít..a to je asi tak všecho:)

30 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No, nic moc...

Zatím jsem viděl čtyři díly a dovolím si hodnotit 40%, uvidíme, jestli se to rozjede, nebo to bude pořád takovéhle ponuré. Nedá se říci, že by patřil mezi mé oblíbené seriály. Pro mě nejslabší seriál sezóny 2011. Ani se celkem nedivím, že ho zrušili.
Svůj názor tady budu aktualizovat, jestli to tedy někdy dokoukám. :/

40 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

9

Měla jsem jedn jeden důvod, proč seriál sledovat a tím byl Benjamin Stone. Sem tam tam byly světlé momenty, ale jinak šel seriál od ničeho k ničemu. Námět skvělý, provedení mizerné. přiznávám, že mi bylo toho zrušení chvíli líto, ale rychle jsem se z toho oklepala.

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí