plakát seriálu

Time After Time

(Time After Time)

Názory uživatelů

já to čekal

toto téma jakožto pro fanouška pro mě bylo povinné, nicméně vůbec to nemělo tu správnou atmosféru a hercům jsem nevěřil jediné slovo. pilota jsem shlédnul a zaměřoval se spíš na rozdílnost s filmem než samotný seriál.
film měl sice mizerné efekty ale zahrané to bylo prvotřídně a to už je to řekněme historické dílo.

z Rozparovače ani Wellse nevyzařovala aura minulého století nýbrž zabržděnější přítomnosti. tím rozhodně neříkám že to jsou špatní herci ale spíš špatné role pro ně.

kdy to skončí byla jen otázka času..
za snahu dávám 20% a to se snažím být objektivní.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Timeless už vyšlo a bolo lepšie.

Seriál s pomerne zaujímavým potenciálom (čo hodnotím podľa trailera) v skutočnosti vôbec nie je taký skvelý ako sa zdal. Neskutočne pripomína "Timeless", rozhodne je podobne naivný, dokonca ešte viac. Podľa výberu hercov je zjavné, že cieľová skupina je opäť o niečo mladšia a preto asi aj tá ľahkovážnosť. Namiesto toho, aby sme boli svedkami nejakého obsiahlejšieho úvodu do deja, zrazu stojíme už v jeho strede a v postate už absolútne nemáme čo objavovať. Prvoplánové prevedenie nám umožňuje pozrieť si prvý a posledný diel aby sme boli v obraze (a to bol zatiaľ ešte len pilot). Vhodné ako oddychovka pre unudených adolescentov. Fakt nuda!

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ep. 1. a 2.

Řekněme, že Time after Time zatím nijak nepřekvapil. Zajímavý námět, který je ovšem shazován slabým scénářem a nepříliš dobrými hereckými výkony. Jsem zvědav, co přinesou další díly, prozatím 30%

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Time after time

Time after time - seriál, na který jsem se těšila od chvíle, kdy jsem pro něj hlasovala v tipovačce.

A jo, seriál se mi líbil. Pro mě osobně to byla taková ta oddechovka, kterou bych ráda sledovala v momentě, kdy by mi neběžely jiné seriály. Takže si myslím, že kdyby byl seriál vysílaný přes prázdniny, byl by na tom asi lépe a pokud by byl i tak zrušen, tak by byly odvysílané všechny epizody, které natočili.

A tak doufám, že se natočených epizod někdy dočkám, protože nemám ráda tyhle konce nekonce...

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

TAT

stiahla som si to len preto aby som mala ďalšiu fajku do výzvy, ale zamilovala som sa od prvej chvíle.
Sympatickí herci, normálne neviem komu viac fandím či Jackovi alebo H.G a ešte aj ryšavec?
Nápad fajn, zápletka fajn, herci fajn, britský prízvuk super. Ale je to nedotiahnuté a strašne uponáhľané. Cestovanie časom v seriáloch alebo filmoch mám rada pretože je vždy zábavné sledovať ako sa postavy vyrovnávajú so zmenami, aj tu to síce máme dávkované, ale málo a rýchlo.
Jane a H.G ? ako je pekné sa na nich pozerať, ale okatejší vzťah som nezažila snáď. jasné každý seriál má lovestory, ale toto by videl aj Steve Wonder :D
na oddych je to ideálny seriál, trošku naivný, trošku viac mierení na kategoriu násť, ale neľutujem, že mu venujem svoj čas

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pouze do 5.

Začala jsem se dívat na Time after Time, protože jsem ten název viděla všude. Koukla jsem se a prvních pár minut jsem si řekla, že by to mohl být dobrý seriál, ale s druhým dílem to začala klesat. Vydržela jsem to do 5 dílu, kde jsem se definitivně sekla a nehodlám pokračovat. Prostě mi to přijde celé špatně bez napětí ,špatně napsané postavy bez charakteru.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí