plakát seriálu

Trabantem Jižní Amerikou

(Trabantem Jižní Amerikou)

Názory uživatelů

Trabant

U tohoto 12-ti dílného cyklu platí všechno přesně tak, co jsem psal už u zkrácené filmové verze, jen v mnohem větší míře, protože do těch zhruba pěti hodin se přece jen vejde o něco víc věcí. A díky tomu je to jak větší zábava, tak větší napětí, více se sžijete se členy expedice a prostě to prožíváte a fandíte jim ještě o něco víc. Já si to sledování užívám a přesně něco takového bychc chtěl někdy zažít, protoe tohle je ten nejlepší cestopis. Adrenalinová nádhera s překvapivě velmi pěknou úvodní znělkou. 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Na jedničku

Tak toto mě šíleně bavilo. Epizody celkem krátké, tak, že se toho člověk nemůže přesytit. Vždycky jsem se hrozně těšila na další díl.

Je super, že člověk se dozví něco o zemích. kterými projíždějí a zároveň se neskutečně baví jejich příhodami a hláškami. Obzvlášť ten kluk slovenská mě moc bavil! :)

Obvykle se na cestopisy nijak zvlášť nedívám, ale tohle mě pohltilo. 100% !

PS: a trabantem za volantem od mých oblíbených Wohnoutů je úžasná písnička, která se k tomu skvěle hodí

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Trabantem za volantem

Trabanti mě uhranuli při své cestě Afrikou, takže jsem se těšil i na pokračování, které se bude odehrávat na jihoamerickém kontinentu. Tentokrát se výprava rozrostla a k týmu trabantů přibyl slovenský dobrodruh na motorce a dva otravní poláci ve fiátku. Navíc mě překvapilo, že tentokrát byla kromě filmové verze vytvořena i rozšířená seriálová. Když porovnám výpravu s tou africkou, tak mi přijde, že ta africká byla trochu zajímavější a dramatičtější. Jižní Amerika tak oproti tomu působila poměrně jako idylka, nic se nekazilo, nic se extrémně nerozbíjelo. (Ne, že bych jim to přál, ale pro diváka je to zajímavější). Nejdramatičtější chvilka tak přišla na pláži. Aby to však nevypadalo, že tento projekt nějak haním, tak musím závěrem dodat, že jsem se u toho bavil, bavilo mě to sledovat a těším se na další jízdu. Protože tohle rozhodně stojí za sledování.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bez chyby

Toto je na 100 procent jeden z bezchybných cestopisů,který jsem viděla.Ti chlapi jsou na jednu stranu blázni a na tu druhou hodni obdivu.
Koho by napadlo popadnout trabant a vyjet takovou dálku?Nesmím zapomenout ani na Fiátek a zlatou Jawu,protože dohromady dali skvělou partu a zábavná,poučná podívaná je na světě.
Prostě bomba.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

"Levná" cestovní horečka

Úžasné jakým způsobem mě dokáže ohromit cestopisný dokument (žánr, kterému až tak moc nehoduji). Devadesátiminutovou verzi v rámci celovečerního dokumentu jsem shlédnul v kině a byl jsem nadmíru spokojený. Říkal jsem si, že bude jenom otázka času, kdy se trabantní cesta Jižní Amerikou objeví na obrazovkách České Televize formou seriálu, ve který obohatí scénami, které jsme ještě z celovečerního šlágru neviděli.

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super cestopis

Jeden z nejlepších cestopisů, jaký jsem kdy viděl. A určitě je nejzábavnější. Tyhle lidi fakt obdivuju. Projet celou Jižní Ameriku ve dvou trabantech, starým Fiatu a na Jawě. Fakt klobouk dolů. To Peru jim i závidím.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:)

Souhlasím se všemi názory,které tady byly napsány,protože takové machry je radost sledovat :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nemá chybu...

K tomu se potřebovala odvaha, vůle,šikovnost, prostě tolik věcí, že by se popsalo stránek
a stránek :-)). Mne takovéto příběhy moc baví, takže jsem moc rád, že něco takového vůbec vzniklo.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Špička!

Jeden z nejlepších cestovatelských dokumentů jaké jsem viděl.Ten posun ve kvalitě(kamera,hudba,střih atd.)je o proti minulým cestám obrovský.Jen tak dál.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé