Plakát

Trust

V roce 1973 je unesen John Paul Getty III, šestnáctiletý budoucí dědic velkého rodinného jmění. Jeho rodiče nejprve odmítnou zaplatit výkupné v hodnotě 17 milionů dolarů, i přes dopis, který jim John pošle. Jeho dědeček odmítne zaplatit i potom, co mu únosci pošlou uříznuté Johnovo... [více]

2018 | USA | 53 minut | FX | Drama / Retro / Životopisný | 10 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná v ČR

1×10 – Následky

(premiéra 14. 6. 2022 – před 17 měsíci)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×10 – Consequences

(premiéra 27. 5. 2018 – před 5 lety)
závěr seriálu

Trust – O čem to je

V roce 1973 je unesen John Paul Getty III, šestnáctiletý budoucí dědic velkého rodinného jmění. Jeho rodiče nejprve odmítnou zaplatit výkupné v hodnotě 17 milionů dolarů, i přes dopis, který jim John pošle. Jeho dědeček odmítne zaplatit i potom, co mu únosci pošlou uříznuté Johnovo ucho.

Po několika měsících spadne požadovaná částka na 3 miliony dolarů a Getty starší pokládaný za nejbohatšího člověka na Zemi kvůli svým ropným holdingům z nich zaplatí 2,2 milionu dolarů, nejvyšší možnou částku, kterou si může odečíst v plné výši z daní, zatímco jeho syn Getty II doplatí zbývajících 800 000 dolarů.

Celou dobu ale nikdo neví, zda není únos jen hrou mladého Gettyho, aby vylákal peníze ze svého snobského děda. Zároveň jde o souboj tří generací, kdy je v sázce jak dobré jméno rodiny, tak i peníze a životy jejich příslušníků.

Seriál se inspiruje skutečným životem Johna Paula Gettyho III.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

ragelly: Tak jsem si prošla aplikaci a nabídku HBO Max a i když vás to stejně nezajímá, řeknu vám k tomu svoje připomínky :D + pěkná aplikace, dá se v ní vyznat (koukám na to na notebooku) + dobrá cz lokalizace + jde si zobrazit kompletní seznam seriálů A-Z - na profilu seriálu není vidět rok natočení, země původu, jazyk ani nabídka titulků - chybí mi karta "již brzy", která byla na Go (je tam "nově přidáno", třeba to pak bude přehlednější, až se služba ustálí a bude přidávat nové věci postupně) - chybí mi karta "poslední šance" nebo nějaký přehled toho, co budou z aplikace na konci měsíce stahovat (to není ale ani na Netflixu, přitom jedna z nejdůležitějších funkcí pro mě) Vytvořila jsem si nový seznam dostupných seriálů, které tu jsou a ještě jsem je neviděla, a porovnala ho z původním seznamem nabídky na HBO. + potěšilo v nabídce: Fringe (😍), Made for Love, Peacemaker, Station Eleven, The Sex Lives of College Girls, Three Busy Debras - v nabídce bylo a chybí, tzv. buď to nepřevedli z Go do Max, nebo to někdy v uplynulém roce z nabídky Go zmizelo a já o tom nevím, protože CHYBÍ SEZNAM POSLEDNÍ ŠANCE!!!: Beyond, Casual, Claws, Counterpart (😭), Famous in Love, I'm Dying Up Here, Luther, Ray Donovan, Six, SMILF, Taboo, Trust, Wayward Pines - v nabídce zatím chybí seriály, na které mi na FB skákaly reklamy, např. Supernatural, The Vampire Diaries, One Tree Hill, The Originals a nevím co ještě, tak snad to brzy doplní před 90 týdny

J. Paul Getty
John Paul Getty Jr.
James Fletcher Chace
Gail Getty
Penelope Kittson
John Paul Getty III
Victoria
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

FX

Délka

53 minut

Žánr

Drama
Retro
Životopisný

Země původu

USA

Roky vysílání

2018

První vysílání

25. března 2018

Ukončení seriálu

27. května 2018

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)