plakát seriálu

Undeniable

(Undeniable)

Názory uživatelů

itv nezklame....

Po tom co jsem dokoukal tuto minisérii musím říct,že jsem byl překvapen tím,jaký napínavý děj se nechá poskládat do dvou dílů.Příběh po jehož krátkém úvodu do děje dojde k časovému posunu o 23 let dopředu se mi zdá naprosto reálný,protože došlo k velkému skoku ve způsobech a také možnostech vyšetřovacích metod.
Možná se někomu může zdát,že je naprosto nemožné,aby si i po takové době mohlo malé děcko pamatovat tvář vraha své matky,ale jen se zamysleme nad tím,kolikrát se nám vybaví výjevy z dětství a bývá to i po delší době než v této sérii.Stačí k tomu náhodný podnět nebo menší traumatizující zážitek a vzpomínky na události z dětství jsou zpět.
Nevím proč,ale v poslední době jsem více příznivcem ostrovní tvorby než než seriálů ze zámoří,protože je zde větší variabilita témat a i prostředí a jednání postav nám je určitě bližší a tak nějak celkově přijatelnější,než scény točené o půlnoci,v hustém dešti v New Yorku a polovina herců jsou černoši,které registrujeme jen díky bílým zubům.
Za sebe tento dvoudílný kriminální příběh doporučuji a dávám skoro plný počet.......

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zlaté minisérie

Tahle minisérie je opravdu krátká, pouhé dva díly. Miluju minisérie právě proto, že se základní příběh a myšlenka nerozplizne v nekonečných sériích a dílech a není to tak kusé jako film. Dá se tomu tolik prostoru, kolik je potřeba.
Přesné dávkování napětí, ani my dlouho nevíme, kdo má pravdu. Je to plné emocí a dobrých herců. Není to vlastně krimi, ale psychologické drama. Napínavé je to ale pekelně.
Bavila mě moc proměna dcery z nesympatické v sympatickou. Bavilo mě, jak realisticky je to natočené, kdy podpora nejbližších není bezbřehá, ale naráží na realitu všedního dne a je tím umocněno zoufalství člověka uvízlého v pasti.
Vlastně normálnost je hlavní devízou, toto se opravdu mohlo stát přesně tak, jak je to natočené.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí