plakát seriálu

Mr. & Mrs. Bloom

(Undercovers)

Názory uživatelů

Some couples live to love dangerously.

J. J. Abrams a Alias je už ustálené spojení stejně jako Joss Whedon a Buffy. A proto když vymyslí velmi podobné téma, jako má TEN jejich, přináší to určítá očekávání. Undercovers je ale zdaleka nesplnilo.
K ději mám kladné i záporné připomínky. Líbilo se mi tajemství, kterým byla zahalena celá série. Proč vlastně byli Bloomovi naverbováni zpět do služby? Jaký je ten pravý důvod, že jim CIA dává do restaurace štěnice? Kdo je vlastně klaďas a kdo padouch? Obsahy jednotlivých episod byly spíše průměrné, nic, co bychom neviděli zpracováno na tisíc způsobů, ale pořád to bylo koukatelné. Co mě trochu zklamalo, bylo to, jak rychle a jednoduše na konci episod Bloomovi zvítězili. Když někoho zkolili, čekala jsem, že se tam objeví ještě někdo další, nebo že ten zlý ještě jednou vstane a pokusí se je zastřelit nebo něco.. ale jakmile byl jednou na zemi, už bylo vyhráno, žádné zvraty.
Ani ústřední dvojici jsem si neoblíbila. Boris Kodjoe mi přišel hrozně nesympatický a Gugu Mbatha-Raw naivní, což bylo dáno asi tím jejím nevinným obličejem, ale prostě jsem to nemohla překousnout.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Smithovci to nie sú

Ak si tvorcovia mysleli, že urobia podobný trhák ako filmoví Smithovci, tak asi mali obsadiť iných hercov. Nehovorím, že sú úplne zlí, ale určite neohúria. Myslím, že ten výkon zodpovedá počtu epizód a nepredĺženiu seriálu.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hodnocení po prvním díle

Ačkoli se mi to moc nestává, že bych seriály vypínal po prvních pár minutách (v tomto případě 20 minut), u tohoto seriálu se mi to bohužel stalo.

Vše, co vidíme v pořadu, už jsem někde viděl, nic zajímavého, za co by stálo nadále sledovat tento seriál. A i když mám tvorbu pana Abramse rád (Alias, Lost..), tak tohle se mu moc nepovedlo. Zvláště seriálu Alias se to nemůže ani přiblížit.

Pro mne docela zklamání. Čekal jsem teda víc..

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Klišé

Po dokoukání jsem si musela dát trošku oddych abych si srovnala myšlenky. Nejsem tak negativní jako Ildus ale souhlasím s ním v tom, že tam není nic zajímavého. Ne zajímavého ale nového, překvapujícího, uchvacujícího atd.

Koukat se budu dál, neuráží mě jen bych si přála aby ti dva, pan a paní Smithovi měli trochu jiskru :)

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé