Veronica Mars

Veronica Mars (Veronica Mars) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Amanda Seyfried dělala konkurz na hlavní roli Veronicu Mars, ale nakonec si zahrála Lilly Kane.
Vložila: Meimei
Prs rodiny Marsových se jmenuje 'Backup' - 'Záloha' / 'Podpora'.
Vložila: Meimei
Ve třetím díle druhé série (Cheatty Cheatty Bang Bang) je v kavárně Java The Hut, kde Veronica pracuje, noc s karaoke. Jeden ze zpěváku je i Courtney Taylor-Taylor, zpěvák kapely The Dandy Warhols, která nazpívala úvodní písničku seriálu We Used To Be Friends.
Vložil: Frki
Pouze dvě postavy se objeví ve všech dílech, Veronica a Keith Mars.
Vložila: katy879
Jason Dohring původně zkoušel roli Duncana a Teddy Dunn roli Logana, nakonec si role prohodili.
Vložila: katy879
Tvůrce seriálu Rob Thomas se pokusil udržet Veronicu Mars na obrazovce i po třetí sérii a natočil zkušební díl čtvrté série, kde by nastal velký časový posun. Místo toho, aby byla Veronica na vysoké, má už po promoci a nastupuje do FBI. Kromě Veronicy se zde neobjevil nikdo ze starých známých postav, místo toho tato ukázka představovala všechny nové postavy, které se měly v seriálu objevit. Producentům se tato nová verze Veronicy Mars nelíbila a natáčení zrušili.
Vložila: katy879
Když se rozhodlo o zrušení seriálu, fanoušci ve snaze zachránit seriál uspořádali akci, která měla ukázat oblíbenost Veronicy Mars a poslali ředitelce televize CW Dawn Ostroff přes 10 000 tyčinek Mars. Bohužel ji to neobměkčilo.
Vložila: katy879
Role Mac byla napsána na tělo herečce Tině Majorino. Robu Thomasovi (výkonný producent) se zdálo, že Veronica potřebuje taky kamarádku a Q k jejímu Bondovi. Tina vypadala přesně jako někdo, komu by diváci tohle uvěřili.
Vložila: ševča
Na roli Vinnieho byl zvažován herec Paul Rudd.
Vložila: AdaW
Auto, které Veronica řídí v první a druhé sérii, je kabriolet Chrysler LeBaron. Ve třetí sérii řídí stříbrné auto Saturn VUE.
Vložila: AdaW
Logan řídí žlutý Nissan Xterra S v první a druhé sérii. Ve třetí sérii jezdí v autě Range Rover.
Vložila: AdaW
V předběžném scénáři pro pilot bylo spoustu změn ve jménech. Lilly se jmenovala Samantha, Lianne Marsová byla Rebecca (potom Abbie), Wallaceovo příjmení bylo Collier, Loganovo příjmení Hewitt a Kainovi byli Cainovi (poté Caineovi).
Vložila: AdaW
Herec James Jordan hrál v seriálu dvě různé postavy. Ve druhé sérii hrál Thomase "Luckyho" Dohanica a ve třetí sérii Tima Foylea.
Vložila: AdaW
Fanoušci sami sebe nazývají jako "Marshmallows".
Vložila: AdaW
Postava Veronicy měla být původně v knize, kterou psal tvůrce seriálu Rob Thomas.
Vložila: AdaW
Sam Huntington (Luke) a Aaron Ashmore (Troy) oba hráli postavu "Jimmyho Olsena" v různých adaptacích příběhu o Supermanovi. Huntington hrál Olsena ve filmu Superman se vrací (2006) a Ashmore si ho zahrál v seriálu Smallville (2001).
Vložila: AdaW
Rob Thomas, autor seriálu, původně neplánoval detektivní seriál, chtěl natáčet teen seriál ve stylu Freaks and Geeks, ale byl si jistý, že tím by těžko zaujmul, tak z hlavní hrdinky udělal detektiva a teen seriál tam propašoval.
Vložila: ševča
Ještě než Rob Thomas přišel se seriálem Veronica Mars, psal knihy pro mladé. V jedné z nich vystupoval detektiv Keith Mars.
Vložila: ševča
Robu Thomasovi připadalo, že Veronica potřebuje něco víc než smrt kamarádky, aby jí diváci věřili, proč tak silně jde po pravdě. Proto z ní udělal oběť znásilnění. Stanici se to vůbec nelíbilo a musel hodně bojovat o to, aby znásilnění v seriálu zůstalo. Obzvláště Veroničina chůze z domu na policii byla na stanici příliš. Nakonec si to Thomas vybojoval a přiznal, že by ho zabilo, kdyby to musel vystřihnout.
Vložila: ševča
Veronica původně neměla být součástí žádných milostných trojúhelníků, jedinou milostnou dějovou linii měla mít s Duncanem. S představitelem Logana ani nikdy nečetla pro vyzkoušení chemie, měl totiž být záporákem seriálu. Když spolu ale začali hrát, chemie mezi nimi se nedala ignorovat.
Vložila: ševča
Teddy Dunn původně nechtěl roli Duncana vůbec přijmout. Ucházel se o Logana, Duncan v pilotu měl jen pár vět, navíc mu připadalo, že na tak malé televizi jako UPN se na to nebude nikdo dívat. Lidi od seriálu mu ale několikrát volali a přemlouvali ho. Nechal se přesvědčit, když mu zavolal sám Rob Thomas a popsal mu, kam bude jeho role směřovat.
Vložila: ševča
Teddy Dunnovi bylo původně řečeno, že je Duncan tajně bipolární, takže si načetl vše o tom, jaký má takový člověk být, a podle toho ho hrál. Jakoby byl otupěný léky. Jenomže divákům se to vůbec nelíbilo a začali být silně proti Duncanovi, takže mu bylo časem nařízeno, aby na Duncanovu nemoc zapomněl.
Vložila: ševča
Rob Thomas rozhodl, že Duncan odejde ze seriálu, už před natáčením 2. řady. Jeho představitel s ním podle vlastních slov problém neměl, naopak se pro 2. řadu nechtěl vracet vůbec.
Vložila: ševča
V jedné z prvních verzí měl seriál být o středoškolském detektivu, ale o klukovi, ne o holce. Roba Thomase však napadlo, že o holce to bude zajímavější.
Vložila: ševča

Filtr epizod