plakát seriálu

Veronica Mars

(Veronica Mars)

Názory uživatelů

Veronica je COOL

Kdo viděl s českým (slovenským) dabingem, je ochuzen o skvělý hlas Kristen Bell (Veronica) a navíc půlka jejích hlášek nemůže v češtině (slovenštině) tak dobře vyznít. Odhaduju, že to je taky důvod tak nízkého skóre tohoto seriálu - ti, kdo hodnotí, ruku na srdce - viděli jste seriál od prvního dílu a v původním znění, nebo jen tak odpoledne jste zahlídli nějakou uřvanou holku na Nově? Veronica Mars je skvělá postava, je to samorost, pro sarkastickou hlášku nikdy nejde daleko, je vtipná, sexy, chytrá a hlavně - skvěle zahraná. Na seriálu mi maximálně vyhovuje žánr - správný mix teen-drama a detektivky, děj - správný mix zajímavých případů jednotlivých epizod i jednoho velkého případu, který se postupně odkrývá přes celou sérii...

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

It's all fun and games till one of you gets my foot up your ass.

Veronica - vtipná, drzá, chytrá, šikovná, tvrdohlavá a ... no prostě jediněčná.
Po první epizodě náhodně shlédnuté v televizi mě seriál ani moc nezaujal. Kdo by se pořád dokola chtěl koukat na dokonalé americké teenagery, kteří stále a stále řeší svoje "velké problémy" jako je láska, vztahy, hubnutí ... Vztahy už jsem zmiňovala?
Asi jsem v té době měla nouzi o dobré seriály, tak jsem se na VM začala dívat a ... byla jsem šokována :) Žádný ubrečený seriál pro teenagery s dokonalými neherci, ale skvělá podívaná s výborným hereckým obsazením. No ameriko, tleskám ;)
První dvě série dokonalé. Třetí malinko rozbředlejší díky 3 různým velkým případům, které Veronica řešila.

EDIT: Na jednu stranu jsem ráda, že se seriál utnul v době, kdy si stále držel vysokou kvalitu, takže to nebyla z nouze cnost. Ale jako správná fanynka VM bych 4. sérii uvítala :) Asi o tom bohužel může jenom snít :D
EDIT 2: 4. série i Film je zde a mé srdce plesá. Veronika je stále stejná drsňačka. Hálelůja!

100 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Kristen lepidlem pro vše

Nebojím se říci, že v určitých směrech až geniálně situovaný seriál o středoškolské (později vysokoškolské studentce), která tak trochu fušuje taťkovi, soukromému očku, do řemesla - a že každičký případ vyřeší s nebývalou elegancí.
Kristen je tu elementem, který krásně spojuje vše dohromady. Její herecký výkon je nenucený, uvěřitelný a ona sama je tak sympatická, že si neumím představit, že by se někomu Veronica vyloženě nelíbila.
Uvažovala jsem o hodnocení 100%, ale musím trochu snížit. Škoda totiž konce seriálu - je neukončený a tak člověk zůstává v nemilém očekávání, co by asi mohlo být dál.

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Země volá Mars :D

Skvělý seriál, který má v sobě několik žánrů, který se dokonale prolínají a nechybí tam ani (pro mě důležitá) romantika ;).
Na Veronicu jsem začala koukat když jí dávali na Nově, neviděla jsem všechny díly a od té doby jsem neměla potřebu se na to koukat znova. Až asi před měsícem jsem se na ní podívala znova a teď se na první dvě řady dívám pořád dokola a VM se zařadila k mým nejzamilovanějším seriálům. Třetí řadu jsem sice zkoukla, ale znova už se na ní nedívám, protože ta mě vážně moc nebavila-prostě prvotní děj na Neptune High School je nejlepší- Veronica řeší případy s tátou a ve volným čase pomáhá spolužákům. Když je potom na Hearst, už se tam tolik neobjevují původní postavy (např. Mac nebo Weevil) a jsou nahrazovány novými (Piz, Parker,...), což mě už moc nebavilo. I vztah Veronicy a Logana už byl kapku přehnaný. A když jsem četla, že původně měla být i čtvrtá řada, jsem ráda že už jí netočili :)
Třetí taky mohla být zakončena líp, než jak byla, ale to už je asi jen moje zaujatost ke třetí sérii :D
Velký významný plus tomu dává hudba (včetně úvodního soundtracku) a Jason Dohring alias Logan ;))
Každopádně každýmu se může líbit něco jinýho, takže se koukněte a posuďte sami.. :)

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Kristen a zase Kristen

Veronica Mars má rozhodně zajímavý námět. Detektivka ze střední? To tu zatím nebylo. Rozjíždí se sice trochu pomaleji, ale stačilo pár dílů a nemohla jsem se odtrhnout. Parádní scénář a parádní obsazení, ale hlavně... vynikající Kristen Bell. Nepřehrává a role jí skvěle sedne, rozhodně ale doporučuji originál.

Podle mého jeden z nejlepších seriálů dnešní CW (tehdy snad ještě WB). Jen pro mě zůstalo záhadou, proč tak moc řešili vraždu Lily, protože kdyby to byla moje kamarádka, zabila bych ji sama.

90 %
87 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Veronica Mars

Veronica - vtipná, drzá, chytrá, šikovná, tvrdohlavá a ... no prostě jedinečná. Po první epizodě náhodně zhlédnuté v televizi mě seriál ani moc nezaujal. Kdo by se pořád dokola chtěl koukat na dokonalé americké teenageri, kteří stále a stále řeší svoje "velké problémy" jako je láska, vztahy, hubnutí... Asi jsem v té době měla nouzi o dobré seriály, tak jsem se na VM začala dívat a ... byla jsem šokována :) Žádný ubrečený seriál pro teenageri s dokonalými neherci, ale skvělá podívaná s výborným hereckým obsazením. První dvě série dokonalé. Třetí malinko rozbředlejší díky 3 různým velkým případům, které Veronica řešila. Na jednu stranu jsem ráda, že se seriál utnul v době, kdy si stále držel vysokou kvalitu, ale jako správná fanynka VM bych 4. sérii uvítala.

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Moje naj

Musím priznať, že Veronica Mars ešte aj teraz patrí k mojím najobľúbenejším seriálom, po ktorých siahnem, keď sa nudím. Zahliadla som to najprv v telke dávno cez prázdniny, keď som mala čas pozerať telku, a vtedy som to sledovala fakt že pravidelne, lebo ma to bavilo. Potom som pozerala všetky časti aj v pc, a i keď som to videla v dabingu (v telke v slovenskom, na dvd to mám v českom), tak mi to nevadilo, lebo som to nemohla porovnávať s originálom, ktorý som nikdy nevidela. A dokonca český dabing bol pre mňa lepší ako slovenský, ale to bolo asi len o zvyku.

Mne sa páči na tom seriáli hlavne Veronica ako človek, priznám sa, že pred pár rokmi bola mojím vzorom :D
Seriál mám veľmi rada, lebo sa tam riešia jednotlivé prípady a zároveň jeden veľký, ktorý sa tiahne celú sériu. Najradšej mám koniec prvej a začiatok tretej série, vždy som nadŕžala páru Veronica- Logan :)

Z konca tretej série som príliš nadšená nebola, lebo to uzatvorené nebolo, ale tak čo už.
Tento serál ma stále baví :)

A zabudla som spomenúť ešte to, čo ma na tom baví snáď najviac- hlášky, niektoré sú fakt super a ešte aj niektoré scény. Človek sa pri tom aj zasmeje a oddýchne si.

EDIT: Tak ako som písala, že som nebola nadšená z konca 3.série, tak veľmi som bola nadšená, keď sa rozhodlo o filme a ešte o miliónkrát viac som bola nadšená, keď som film videla :) DO-KO-NA-LÉ :)

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Veronica Mars

Co jen k tomuto seriálu dodat. Nikdy bych o něm nemohla napsat něco zlého. Už jen proto, že jsem strávila mladí koukáním na něj. Začíná to výborným výkonem Kristen Bell obsazenou ve velice zajímavé roli, která se postupem času vyvíjí víc a víc. K tomu ji během všech třech sezon doprovází nějaký pěkný chlapec, na kterého je radost se koukat. Dále tam hraje zásadní postavu otec Veroniky Mars, u kterého vidíte, že smysl pro humor zdědila rozhodně po něm. Aby byl seriál zajímavější je doplně i příběhem, který Veronika řeší v průběhu sérií. Jediné co bych mohla vytknout je, že seriál byl zakončen opravdu zle. A doteď mi přijde velice otevřený.

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Veronica je sexi, cool a svojská- ako seriál, tak i postava

Seriál už nemám v čerstvej pamäti, takže je pre mňa ťažké ho nejak viac rozobrať, ale pamätám si jednu vec- že som na ňom bola značne závislá. A to o niečom vypovedá.

Prvé dve série bola Veronica Mars seriál, ktorý ma dokázal rozosmiať, napínať a pripútať k obrazovke. Bola v ňom skrytá romantika, čaro strednej školy, zaujímavé postavy a hlavne zaujímavý príbeh, ktorý sa tiahol celou sériou spolu s epizódnymi zápletkami.
Tretia séria už na tom bola horšie a to hlavne z hľadiska scénara. Ten postrádal marsovskú ľahkosť a prirodzenosť.

V celku je to však seriál pre mladých, ktorý možno neodrážal realitu, ale rozhodne vedel udržať pozornosť. A i keď by som sa dnes do opakovania už asi nepustila, stále si Veronicu nosím v srdci ako jednu z najsympatickejších, najcoolovejších, najvtipnejších a najsvojskejších televíznych hrdiniek.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zázrak se zatím nekonal, ale mohlo být hůř

Světe div se, ale do letošních prázdnin jsem vůbec neměla tušení, o čem ten seriál vlastně je, ačkoli v programu ho vídám už od dob, co jsem u televizní obrazovky s nadšením očekávala nový díl Gilmorek nebo Čarodějek. Název mě tak nějak odrazoval, nevím proč. Věřím však, že kdybych se na něj v té době (kolik mi bylo? 12? 13??) podívala, byla bych naprosto unešená. Teď však budu hodnotit trochu jinak.
K seriálu jsem se dostala hlavně díky nadšeným reakcím a vysokému hodnocení tady na serialzone. Jak jsem napsala výše, co to je jsem vůbec neměla ponětí, takže jsem byla překvapená, co to na mě vykouklo. Taková teenage (tady je to diskutabilní, někdy mi to přišlo tak strašně absurdní, že by se o kategorii pro teenagery dalo silně pochybovat, jindy to zas bylo docela drsné) kriminálka. Kristen Bell Veronicu zahrála dobře, konečně hlavní hrdinka, která se mi zamlouvá, ne žádná fňukna, alespoň po prozatím shlédnuté první sérii. Její tatík mi už tak sympatický není. Logan mě zklamal nebo spíš jeho představitel v mých očích nedosáhl takových kvalit, jako v očích ostatních diváků, jeho postava však postupem času u mě jakési sympatie získala, což se nedá říct o Duncanovi, ke kterému můžu říct, že mi zatím připadá značně divný. Wallace je fajn. Weevil (nemám tucha, jak se to píše) mi přijde celý přitažený za vlasy, stejně jako šerif. Meg a Mac mi nevadí, jen ten jejich dabing je strašný. Matka Veronicy mi neskutečně pila krev.
Dabing > příšerný. Budu upřímná, ale nic horšího jsem ještě neviděla. Všechny ženské vedlejší postavy dabuje jedna naprosto příšerná dabérka s hlasem, o kterém se mi v noci budou zdát noční můry. No co to je?

K hodnocení sérii za sérií:
1. série
Z mého pohledu se začátek trochu vlekl a Veroničiny případy někdy nebyly moc zajímavé. Hlavní dějová linie s vraždou nejlepší kamarádky Lilly se mi poměrně líbila, ačkoli pochodující mrtvola s ránou na hlavě... Vedlejší dějová linie s Duncanovou epilepsií (možná jsem něco nepochopila, ale jako epilepsie mi to vážně nepřišlo, to spíš nějaká schyzofrenie nebo tak něco) mě moc nebavila. Loganova dějová linie se mi pozdávala. Vrah mě párkrát napadl, ale nakonec jsem byla překvapená, že to byl skutečně on. Celkem mě tím šokovali, dalo by se říct. Celkově můžu říct, že jsem se někdy nudila více, jindy méně, nad trapností jsem někdy chtě nechtě protáčela oči, ale nakonec jsem s tím bůh ví proč docela spokojená.
Verdikt:70%

2. série
Ne ne, dámy a pánové. Tohle bohužel nebude šálek mé kávy. A mrzí mě to. První díl druhé série byl jedno velké WTF, z Veronicy jsem moc nechápala. A další díly? Nevím, série a kus pryč a pořád mě to nějak nebaví... Vážně, je mi to líto, ale tohle nedokoukám.
Verdikt: 50%

Neříkám, že vyloženě nedoporučuji nebo že je to odpad (to není), protože vás to může bavit. Mě bohužel ne.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Veronica Mars

Pro mě tenhle seriál znamenal moc.Skvělý herci a hlavní hrdinka,která se ničeho nebojí a se vším si poradí.jen s těmi kluky jí to trošku dřelo :)
Škoda že to skončilo jen 3.sérií,jelikož další díly by vyli přínosem pro nás fandové.Navíc ten poslední díl se mi zdál celkem odfláklej a neřekl nic..hodinu sem čučela před telkou a ptala se sama sebe a co je dál?co bude dál s šerifem Marsem?dá to Veronica dohromady zas Duncanem či Loganem?nebo oběví se jinej chlap co jí poblázní?Nemám ráda otevřený konce a tohle mě fakt naštvalo,jelikož to si seriál ani fanoušci nezasloužili!Ale jako na pokoukání je to fakt supr,ještě i teď si to někdy pustím abych se pobavila :)Takže doporučuju :)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Duncan nebo Logan?

Tak tuhle otázku jsem v průběhu seriálu řešila několikrát, naštěstí jsem si nakonec vybrala toho, co tam byl až do konce. :)
Veronika je skvělá, obdivuju ty její duchaplný hlášky (který fakt sype z rukávu snad v každý situaci) a tu její drzost a paličatost.
Jen mi přišlo, že by seriál snesl ještě alespoň 1 řadu, protože konec tý poslední byl dost otevřenej a ještě by se s tím dalo dál pracovat - na druhou stranu, radši konec než aby se seriál zmítal v nezajímavý nudě. :)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Veronica Mars

Musím říct, že už dlouho mě nějaký seriál tak nezaujal. Kristen Bell v hlavní roli středoškolačky (a později vysokoškolačky), která se ve volném čase věnuje detektivnímu vyšetřování problémů svých spolužáků nebo pomáhá svému otci, bývalému šerifovi a současnému soukromému detektivovi, s případy.

V první sérií se seznamujeme s Veroničiným nejlepším kamarádem Wallisem a s jejími bývalými přáteli z bohatých rodin, s nimiž od vraždy její nejlepší kamarádky Lily (Amanda Seyfried) nemluví. Veroničin otec tehdy vyšetřoval Lilyinu vraždu a neprávem obvinil jednoho z rodičů Veroničiných přátel, což zapříčinilo šikanu, pomluvy a docela dost nesnášenlivosti ze strany Veroničiných spolužáků. Z jejích tehdejších přátel bych jmenovala především jejího bývalého Duncana, bratra od Lily a dále Logana, okouzlujícího vtipálka, se kterým se Veronica dost sblíží, a z těch nových ještě Weevila, bosse neptunského motorkářského gangu. Vlastně celou sérii vidíme, jak se Veronica přes svoje případy dostává k novým a novým střípkům tajemství, jež halí Lilyinu vraždu, a co je podle mě pozitivní, že na konci série najde vraha.

Druhá série otevírá nové příběhy. Veronica se seznámí s Meg, sympatickou počítačovou hackerkou, a blíže poznává rodinu Casablancasových – Dicka, kamaráda Logana a Duncana a taky jeho bratra Cassidyho. Udivující se zdá být i náhlé zmizení Duncana. Musím říct, že má tahle série naprosto šokující závěr, možná ještě napínavější než ta předchozí.

Třetí série je podle mě asi nejlepší. Veronica nastupuje na vysokou školu (společně s kamarádem Wallisem, Loganem, Dickem i Meg) a poznává nové lidi – spolubydlící Wallise Piz, Meggina spolubydlící Parker a další. Případy, které tady řeší se mi zdají ještě zajímavější (nutno říct, že i závažnější) a docela mi sedl i závěr této série. Jsem ráda, že Veronica nakonec skončila s tím hodným, i když si myslím, že tam bylo ještě co dopracovat, vysvětlit a dokončit.
SPOILER: Proč měl W. ten přístroj? Udělal to? Co Veroničin otec?

Další věcí, kterou bych vytkla, je český dabing, který samozřejmě s kvalitou seriálu nemá moc společného, ale pocit při sledování rozhodně kazí. Hlasy Veronicy a jejích přátel jsou v pohodě, ale dabér, který namluvil třeba postavu Logana Hutzenberga (Matt Czuchry) v Gilmorkách, namluvil většinu vedlejších postav, což dost leze na nervy, obzvláště když se jedná o po sobě jdoucí epizody.

70 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Už žádné předsudky!

Nevím proč, ale vždy jsem měl nějak vsugírovaný názor, že Veronica Mars je nějaká strašná blbost. V televizi jsem viděl jen pár minut a nechytlo mě to. Ale když jsem si stáhl první sérii, seriál mě po pár dílech chytl a jel jsem. Je to, co jsem ještě neviděl, skvělá atmosféra, souboje Veronica vs táta, spoustu shipování. Skvělý je taky story-arc, prolíná se do jednotlivých případů a to se u většiny krimi seriálu nevidí. Posledních několik dílů v sérii jsem vždy díval najednou, protože atmosféra je na krájení. Trochu je ale škoda, že seriál skončil tak jak skončil.

90 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kristen Bell válí

Ani se nedivím, že se díky tomu Veronice Mars Kristen Bell proslavila. Kdyby nic jiného, tak je seriál úžasný už kvůli ní a jejímu hláškování. Perfektní ironický humor, přesně můj typ.
První série byla dokonalá, na konci každého dílu jsem hned zapínala díl další a když jsem neměla možnost, tak jsem byla celý den napjatá očekávání. Celková zápletka mě dostávala, poslední díl série byl jeden z nejlepších jaké jsem kdy vyděla (u jakéhokoli seriálu). Jistých sto procent. Kdyby to takhle šlo pořád, tak by seriál nejspíše neukončili již po třech sériích. Avšak nešlo a já sama přiznávám, že další dvě série byli velký propad na úrovni. U třetí jsem dokonce skončila u nějakého patnáctého dílu a nedodívala jsem to. Ale to možná souvisí s nedostatkem času. V současnosti plánuji se k tomu vrátit a dát třetí sérii šanci.
Co dodat? Snad to, že první série byla tak úžasná, že i přez průměrné druhou a třetí, ve mě zanechala tak silný dojem, že na Veronicu nezapomenu.
Mimochodem, další věc, kterou musím Veronice uznat je jedna z nejúžasnějších úvodních znělek :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

První seriálová závislost

Veronica Mars byl můj prví seriál na kterém jsem byla opravdu závislá. Každý všední den odpoledne jsem usedla k televizi a nedočkavě čekala na novou epizodu. O víkendech jsem zas měla naprostý absťák...
Veronica dodnes patří mezi mé nejoblíbenější seriálové postavy. Tu drzou holku, která si nenechala nic líbit jsem prostě žrala už od prvního okamžiku. Stejně tak její představitelku Kristen Bell.
Můj oblíbený pár byl vždy Veronica & Logan, ze začátku jsem ho však moc nemusela, bohatý synek, který si ničeho neváží, ale postupem času jsem mu neodolala. Nikdy nezapomenu na jejich prví polibek na verandě, to bylo tak úžasné...
Největší zklamání však přišlo po zrušení seriálu. Doteď nechápu, jak mohli seriál zrušit po třech sezónách a ještě k tomu s nedořešeným koncem. Seriál jako Veronica Mars si zasloužil mnohem víc !

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Veronica se stala kvalitní značkou

Veronicu jsem měla na seznamu - ''Must watch'', už nějakou dobu a bylo mi nakonec velikým překvapením, když jsem seriál dokázala zhlédnout během 4 dní, včetně filmu.
Veronica Mars je ve své podstatě velmi temná a hlučná postava, která dělá poctu všem dospívajícím úzkostem a naprosté izolaci. Přesto začínala jako typická populární holka jako z 90210 - oblíbená a šťastná. Chodila s nejoblíbenějším klukem ve škole s Duncanem a byla nejlepší kamarádkou divoké Lily Kane, jenž byla zároveň Duncanovou sestrou. Po brutální a velmi propagované vraždě Lily, Veronica ztrácí své přátele, společenské postavení, protože se rozhodne držet svého otce, který obvinil otce Lily, bohatého a všemi milovaného Jake Kanea.

První série následuje po násilné vraždě Lily. Veronika se stala cynickou a zděšenou kvůli tomu, co cítí jako zradu jejími nejbližšími přáteli. Během noci se Veronica stala nejvíce nenáviděnou dívkou ve škole, vytvořila si tvrdou vnější slupku, odřízla se od svých emocí, aby se zabývala všemi událostmi, ke kterým došlo po vraždě, posměch spolužáků a současnou třídní válku, která proběhla skrze celé město.

Veronica Mars vlastně je poctou k žánru noir filmu padesátých let, kde hlavním hrdinou je teenager střední školy. Použití určitých barev ve scénách je klíčem k pochopení příběhu. Každý aspekt seriálu se používá k vyprávění částí příběhu od osvětlení až po umístění jednotlivých (vzdáleně nesouvisejících) případů a to všechno se mixuje dohromady a vypráví krásný příběh o smrti, zradě, lásce, pomstě a vykoupení.

Nejlepší věc na Veronice je, že kromě vývoje charakteru, spiknutí a dalším a dalším spiknutí a vtipným dialogům, jsou zde problémy, kterým Veronica Mars musí čelit každodenně včetně zahrnujících vraždu, znásilnění, těhotenství dospívajících, násilí v gangu, zprávy o zneužívání a obchodování s drogami. Rovněž se zabývá normálními vysokoškolskými problémy, jimž všichni dospívající čelí dennodenně - tlak, pomluvy a klepy. Příběhy jsou vkusné a věrohodné; spisovatelé udělali skvělou práci, aby se vyhnuli běžnému klišé, která se objevila ve spoustě dospívajících seriálů.

Možná, kdybych Veronicu dosledovala jen do konce třetí serie, tak bych byla poněkud kritičtější, jelikož i tento seriál vyprodukoval nějaké ty americké teen ''zbrklosti'', ale film je oproti tomu mnohem dospělejší komedie, která celou tuto serii příjemně zakončila.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Veronica Mars

Když jsem Veronicu viděla poprvé, chodila jsem na základku a po škole jsem vždy spěchala domů, aby mi nic neuteklo. O pár let později jsem si celý seriál stáhla a zkoukla díl po dílu znovu. Je to skvělý seriál, kde nechybí humor, akce, ale ani romantika. Co se týče sérií, pro mě byla asi nejlepší 2.
Jinak, já jako fanoušek Veronici a Logana jsem byla zklamaná z ukončení seriálu po 3. sérii. Snad mě v tomhle ohledu uspokojí film.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Veronica Mars

No, dnes sa na Markíze skončila prvá séria, ktorá mi veľmi učarovala. Dobre vykreslené postavy, je to síce zamotané ale určite nie na toľko, aby som tomu nechápala a každý prípad je iný. Často sa tam síce spomína Lily Kaneová a jej alkoholická matka, čo vie trochu liezť na nervy, ale je to v prijateľnej miere. Nedá sa síce povedať, že by to bol najlepší seriál na svete, ale je celkom pozaerteľný.

90 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Marsová je třída

Seriál už jsem viděla několikrát. Jak v původním znění, tak i s dabingem. Trochu mi to obsahem někdy připomíná Pretty little liars, ale to už je tak asi dané, že každý máme to své Alma máter. Na Veronice se mi líbí hodně věcí, ať už je to její pohotovost, zvědavost, smysl pro humor, vkus na kluky, talent. Každá z těch věcí je neodmyslitelná, a bez ní by to prostě už nebyla ta stará dobrá Marsová z Neptunu :D. Když seriál skončil, byla jsem taková rozpačitá z toho jak to dopadlo. Nemám ráda Pize, ale to je věc názoru. Veronica prostě patří k Loganovi. Samozřejmě, kdyby tady byla Lily, tak bych ji přiřadila k Duncanovi, ale není, takže Duncan má smůlu.
Ta radost, když jsem zjistila, že se bude točit film, mě překvapila, a kvůli tomu si seriál plným právem zaslouží 100%.
Bez filmu bych dala tak 80%. Takže když to zprůměruju, krásná 90 je na světě.
Jestli máte čas, tak to určitě zkoukněte, jedná se o jeden z nejlepších seriálů, které jsem zatím viděla.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Our story was epic, you know

Along time ago, we used to be friends... Kdysi dávno, jsem každé odpoledne po škole sedávala k tomuto úžasnému seriálu. Nevadilo mi, že nejsem venku s kamarády, hlavně aby mi neutekl jediný díl! :-) Teenagerovská záležitost říznutá krimi nádechem. Hlavní postava je v podstatě taková Buffy bez upírů. Blond, křehce vypadající, ale ve skutečnosti s pěkně prořízlou pusou :-) Jednotlivé případy i tajemství, které se táhne celou sérií dávají tomuhle seriálu něco, co běžné záležitosti z americké střední školy (dosti vyždímané téma) prostě nemají. A obejde se to i bez tupoučkých momentů. Kristen Bell moc v oblíbenosti nemám, ale to jen kvůli směru, jakým se po Veronice Mars vydala, každopádně tady hraje výborně a Jason Dohring v roli Logana ( Our story was epic, you know? ) snad ještě líp. Takže zápory? Představitel Duncana, neumí hrát a pokaždé se zmůže jen na tupý a prázdný pohled. Účast Paris Hilton (více, doufám, netřeba dodávat.) A třetí série? pokaždé, když v nějakém seriálu vymění středoškolské prostředí za univerzitu, je to průser. VM bohužel není výjimka. Přesto, při vzpomínce na má všední odpoledne s Veronicou Mars, na vyrábění hudebních videí a na fandění páru LoVe nemůžu dát jinak, než tolik procent. Nebudu pokrytec :-) Can't you talk on the phone and paint your nails like other girls?

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pohoda a krimi v jednom

Tenhle seriál je fakt suprovej.Mladá holka co má tatíka šerifa ráda vyšetřuje na vlastní pěst.Což je na jednu stranu dobrý vydělá si nějakou tu kačku ale zas na druhou..ty nepřátele ji fakt nezávidím.. V tomhle seriálu se první série točí kolem vraždy Veroničiny nej kamarádky Lili a vskutku je to velmi napínavé a to vyvrcholení mooc překvapivé.Další dvě série jsou stále pohodové a mají to své kouzlo,které vzápětí nevim koho teď urazit takže prostě nějakej xxx to zrušil u třetí série..což mě fakt nakrklo jelikož seriál je otevřenej a furt by se snim dalo dělat plno věcí-max další3 série rozhodně!Ted se jen můžem ptát jak to dopadlo s Veronicou?koho si našla?Co Logan?..prostě smůla no.Tento seriál doporučuju a to s hromadou jídla či sladkostí jelikož jestli jste jako já tak jen co začnete tak se neodtrhnete dokud to nedokoukáte :D Za mě 100 procent !!

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

We used to be friends

Ve stejné době, kdy jsme s kámoškou ujížděli :D na Gilmorkách, běžela hned po nich na Nově Veronica Mars, strašně mě bavili ty její cynický poznámky a hlášky. Přesto že, jsem přírodní hnědovláska, toužila jsem být jako ona. Mít tátu soukromýho detektiva, sama jím být, bydlet ve městě, ve kterém je tolik případů k vyřešení, prostě hotový ráj.
Od doby skončení seriálu, už není ale Kirsten moc vidět, zahlídla jsem jí potom ještě ve filmu, každý díl GG poslouchám její hlas, tak jsem nedávno jsem zkoukla pár dílů, a znovu jsem pochopila proč mě ta holka tak vzala, jak to říct...? Je to prostě Borka :D

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Veronico!

Ona je opravdu nadpřirozená. Spíš tedy její schopnosti. To podtrhuje ještě to světlo skoro v každé scéně, taky tak trochu z jiného světa. Světlo se mi líbilo, ale kvůli té Veronice jsem párkrát přemýšlela, jestli to tvůrci nepřehnali. Z ostatních obyvatel Neptunu jde někdy až mráz po zádech,zajímavé, že se potkali na jednom místě. Hodnotím vysoko, protože i když jsem si někdy trochu klepala na hlavu, seriál mi to z ní nedostalo.

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Kristen jako Veronica je boží

Je to skvělý seriál. Už s dabingem mě zaujal, ale teprve v originále je to ono, protože Kristen Bell má luxusní hlas. Možná je to mým nízkým věkem a pohlavím, ale nemůžu si pomoct. Veronioca je taková pohodová, vtipná blondýna. Její vztahy jsou nepřepokládatelné a zajímavé.

1. série byla skvělým seznámením s postavami a též vytvořilo pouto mezi postavami. Sice Veronica každý díl řeší různé případy, ale zároveň v pozadí běží jedna dějová linka, která se na konci dočká rozuzlení. Hodně se to točí okolo mrtvé kamarádky Lily a ztracené/uprhlé matky.
2. série je ještě lepší, kdy si tvůrci jsou již jistit svými diváky a překvapují je zvraty. Opět tu máme spoustu případů, ale jednu hlavní dějovou linku. Pád autobusu se spolužáky. Dostáváme se do hlubší sféry Veroničiny psychiky, stejně jako psychiky ostatních a ukazuje se, že je za těmi postavami mnohem více. Finále bylo fantastické.
3. série už nemá ten samý švih, ale stále je to vysoko nad ostatními seriály v žánru. Veronica dospívá, už má jiné priority a to se odráží jak v kriminálních případech, tak i v jejím osobním životě.
Moc mě mrzelo, že seriál nedostal zelenou pro další řadu, i když dokonce vznikla jakýsi pilot 4. série, který se mi velmi zamlouval, i když byl zcela jiný než zbytek seriálu. Také mě mrzí, že můj oblíbený pár bohužel neskončil spolu, ale ne vše může dopadnou, tak jak chceme .
Kristen role sedla jako ulitá, hraje Veronicu perfektně a ostatní postavy (herci také - Keith, Logan atd.
Rozhodně doporučuji všem, nezalekněte se klišoidního popisu středoškolské detektivky. Je to mnohem, mnohem více :)

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Rob Thomas

Tohle je můj seriál! Vtipný, chytrý,...Všechny vztahy v něm jsou fajně zamotané a někdy i nepředvídatelné. Jedna postava lepší než druhá. Všechny série jsou povedené, 2. možná víc vyniká. Sqělá hudba, hlavně titulní song!

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Ach ten Logan...

Jak já se do něj zamilovala... A to není rozhodně jediný plus tohoto seriálu. Vždy jsem si myslela, už jen podle názvu, že Veronica Mars, bude hloupost. Ale opak byl pravdou. Hlášky Veronici, Logana a ostatních jsou neskutečně ironociky vtipný. Opravdu jsem se bavila a nemohla se dočkat dalšího dílu. Je pravda, že druhá řada byla ze začátku ochuzená o zajímavější záběry, ale pak se to s přehledem vyrovnalo. Proto za sebe dávám poměrně vysoký hodnocení, až se sama divím. :-)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nejlepší teen seriál

Ve Veronice Mars si každý najde své. Nejedná se o tupou zábavu pro stupidní pubertální holčičky, ale o jeden z nejinteligentnějších seriálů pro teens. Milovníky drama jistě potěší momenty, při kterých vám bude běhat mráz po zádech a zvraty, které nečekáte, na fanoušky romantiky zde zase čeká komplikovaná love story. Pokud to nevzdáte po prvních epizodách, kdy vám nejspíš bude VM připadat jen jako další ničím výjimečný seriál pro puberťáky, dočkáte se chytrého a brutálně návykového seriálového počinu. Sice už nějakou tu dobu nejsem úplně cílová skupina, ale Veronica Mars mě stále strašně baví. Dejte ji šanci a myslím, že vás nezklame.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kto by ju nemiloval ?

Veronica Mars je jeden z mála seriálov,ktoré sa dajú pozerať neustále a ktorúkoľvek časť si zapnete zaručene sa nebudete nudiť. Je skvelé ako tvorcovia dokázali skombinovať teenegerský seriál so skvelou detektívkou a lovestory "krásky a netvora". Každá žena predsa v kútiku duše túži po takom svojom bad boyovi ako je Logan.
Predtým ako som si pozrela film, dala som si maratón všetkých sérii a úprimne mi bolo smutno keď som to dopozerala . Každopádne v tomto období chýba seriál, ktorý by bol taký pútavý ako veronica mars a aj postava Veronicy je výnimočná už len pre jej nezabudnuteľné hlášky.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

People say I'm a marshmallow.

1. série - 85% - A long time ago we used to be friends. Moje věčně unikající fata morgana. Že jsem ji nakonec dostihl až po třicítce mi přijde jako ironie, protože jiné teen fenomény, byť o něco starší (Dawson's Creek, Roswell), znám více než dobře a třeba takový One Tree Hill, který vyrazil mezi televizní konkurenci jen o rok dříve, dodnes považuji za vrchol nejen žánru. Kdyby se ke mně dostala ve správný čas i Veronica, mohlo jít klidně o nejlepší seriál mého života, přesto jsem si první seznámení užil až neuvěřitelně. Chová se totiž na dobu vzniku až překvapivě devadesátkově a zároveň fascinuje tím, že předběhla dobu. Nápadité i obyčejnější zápletky bez problémů kombinuje s dlouhodobými linkami, z nichž některé s klidným svědomím nechá spát třeba půl sezóny - a o to triumfálněji se k nim ve výsledku vrací. Rob Thomas byl zkrátka novátor a já až po letech doceňuji, jak je možné, že má fanklub Kristen Bell dodnes takovou sílu. Se zpožděním dobrých deseti let také začínám chápat, proč svého času znělo napříč fandomy a seriálovými fóry jméno Jasona Dohringa, a to navzdory tomu, že mě herecky zdaleka nepřesvědčil a všechno bohapustě nechává odehrát svoje přirozené charisma a rošťácký výraz. Herecky jde o vůbec roztomilou sebranku, protože i důležitější charaktery (Duncan, Wallace) jsou minimálně v úvodu zahrané přinejlepším úsměvně, ale o to víc mě baví jak nadšení všech zúčastněných, tak obsazení vedlejších rolí. Zatím se snad nenašla epizoda, ve které by se neobjevil host, kterého znám z jiného seriálového počinu a ve Veronice se jenom nesměle oťukával. Nejvíc potěšil v malé roli můj oblíbený gauner Theo Rossi nebo matadorka Alyson Hannigan. A když pak vezmu celý seriál kolem a kolem, ničí mě už teď, že zůstalo jen u tří případů.

2. série - 85% - I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC. Když jsem říkal, jak mě mrzí, že se dočkám jen tří regulérních sezón a tím pádem tří případů, netušil jsem, kolik linek dokáže do jediného roku scenáristický tým napěchovat. Autobus, kóma, krysa, děti, Jackie, Terrence, Woody, Gia, chlamydie, finanční podvody, zakrývání stop, gangy, FBI, útěky přes hranice, podcasty, zvraty v soudních rozsudcích, nevlastní rodiče, vlastní rodiče a spousta hormonů v pouhých dvaadvaceti dílech? Zlaté "previously on", protože v těch desítkách stop, které někdy vedou do dokonale slepé uličky a jindy se triumfálně slijí v příhodně padnoucí vysvětlení, bych se býval ztratil snad na samém začátku. Tu kombinaci tajemství, sarkazmu a v pravý čas přišpendleného melodramatu nemůžu než obdivovat, jakkoli je občas vedlejších postav a linek, které si zabírají hromadu prostoru (Wallace chvíli div ne jako samotář, jindy jako všudypřítomný donchuán), přece jen moc.

3. série - 85% - Why bother with something not good just because it's something? Dlouho to vypadalo, že se změnou prostředí přišel i zdánlivě nevyhnutelný kvalitativní krok dolů, ale jednalo se naštěstí jen o první story arc. Násilník na vysoké je sice zdánlivě vděčné téma, ale snad i vlivem silného návalu nových postav, kde ty původní jen ztuha hledají svoje místo, působil poněkud vynuceně. Symbolicky s nervy drásajícím rozuzlením případu a začátku (vražedného) případu nového je zpět nejen stará dobrá Veronica, ale co se týče napětí, hereckých výkonů Kristen Bell nebo dokonalých sarkasmů (Logan, Mac) či dialogů (Veronica a Keith), jedná se k mému překvapení o jasný vrchol seriálu. Škoda, že tenhle do poslední nitky komplikovaný uzel nebyl rozmotán až v posledním díle a poslední záhada tak sice svého rozřešení dojde, ale na malém prostoru působí téměř až nepatřičně. V neposlední řadě pak musím říct, že když jsem celé dlouhé roky odmítal Veronicu kvůli tomu, že nikdy nedostala řádný konec, měl jsem pravdu. Finále je sice nabité událostmi či poněkud nečekanou (ale nikoli nevítanou) nostalgií po samých začátcích, zároveň ale k nějakému úplnému rozuzlení nejen nedospěje, ona k němu ani nevykročí. Melancholická nálada samozřejmě subžánru so-cal noir sluší, ale zůstat tehdy jako divák na dlouhé roky viset právě v letním dešti, to by pro mě byl až nesnesitelný očistec.

Veronica Mars (2014) - 80% - Na snímek, který původně měl být na koleně dělaným dárkem pro fanoušky až neuvěřitelně precizní práce. Rozhodnutí rozvinout případ v období kolem školního srazu sice považuji za nešťastné, protože se motá kolem postav, na které nikdo moc nevzpomíná - a ti praví přihrávači Wallace, Mac a Weevil mají (tak jako v každé velké zápletce) roli jen symbolickou, ale osobní rovina funguje dokonale. I přes až překvapivě bohatou účast Pize, který mi nikdy k srdci nepřirostl. Snad právě proto je ale natolik do očí bijící, kdo že byl pro Veronicu vždy tím pravým a s kým ji drtivá většina diváků vždy bude chtít vidět, přestože analogie s další dávkou drogy působí překvapivě přesně. Jak řekl sám Jason Dohring, "higher highs, lower lows". V podobě minisérie by vše fungovalo asi ještě o chlup lépe, ale věřím, že sedm let po zrušení seriálu jako takového musel tenhle bonbonek působit jako živá voda pro všechny Marsmallows.

4. série - 70% - Sympaticky balancující na hraně odlehčené pátračky z dob klasického seriálu a dospělých nálad filmu, naštěstí většinu času v prvním případě i díky novým přírůstkům (Matty je zlato) nebo pohledům do minulosti. Přestože jsem ale třetí sérii maratonoval jen pár desítek hodin před nečekaně časným zveřejněním nových epizod, někteří z těch, kteří si cameo role střihli, zestárli natolik, že jsem se až po nějaké době mohl plácnout do čela a chápat souvislosti. Tím spíš jsem ale za tolik (mnohdy skutečně nečekaných) návratů rád. Škoda ale, že se tak děje v příběhu, který si musel vypůjčit i tak otřepané propriety, jakými jsou mexické kartely nebo politický kandidát, které se pravidelně objevují snad v každé procedurálce posledních dekád. Narušuje to (a bohužel neodůvodněně) parádní pocit, který jinak z Neptune, jakožto místa krásného i nebezpečného, pořád vyzařuje plnou silou. Velké díky proto za soustředění se na nejoblíbenější tři charaktery. Špíčkování mezi Veronicou a Keithem je totiž snad ještě čistším komediálním zlatem a vztah s Loganem zase dospěl do bodu, kdy řešené problémy jsou vážně problémy a ne jen melodrama. Klidný Logan s vyzrálou tváří Jasona Dohringa je perlou, kterou jsem čekal a které se mi dostalo v ještě větší než myslitelné míře. Návrat je to tedy téměř s plnou parádou, byť Rob Thomas za ty roky ztratil onu lehkost, se kterou vytahoval z rukávu jednotlivé zápletky a zvraty a i to je důvod, proč je revival o krok slabší než školní sezóny. Co se týče finálového (a v emocích opravdu dokonale fungujícího) dílu, kroutím i několikátý den po zhlédnutí bezradně hlavou. I po opadnutí prvního vzrušení a vysvětlení, proč se muselo stát to, co se stalo, uvedené důvody neberu a nechápu. Jak mi byly záměry hlavního tvůrce vždy sympatické, za pět minut dvanáct s ním kontakt ztrácím.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

terno Veronica

Seriál je jeden z těch, na které se dá koukat neustále dokola, tedy alespoň v mém případě. Bohužel byl ukončen předčasně :/ Nicméně děj je hodně poutavý, nejenom, že řeší průměrné zločiny, ale v každé sérii se objevuje nějaká ta " velká ryba ", která má být polapena. Nejenom kvůli tomu je seriál hodně oblíbený, ale určitě k tomu přispívá Veroničina povaha a románky. Naštěstí se lidi na kickstarteru projevili a po 7 letech tu máme film. Ten můžu doporučit nejenom zapáleným fanouškům, ale i neznalcům! Veronica je prostě terno....

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mars jako Veronica na plátnech ...

Seriál je o teenagerce, která je dcerou detektiva a získala po otci talent na vyšetřování kriminálních případů.

Pro fanoušky (tedy i pro mě) je dobrá událost nejspíš letošního roku, a to, že se bude točit stejnojmenný film, na který tvůrci sbírají peníze.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Veronica Mars

No tak abych pravdu řekla, nic moc to teda není, nejsem z toho nijak zvlášť odvařená. Holka, která všechno vyřeší a na všechno přijde, nenechte se vysmát, to přece není možné. Navíc konec je více než dobře předvídatelný, je to seriál o ničem. Jediným plusem je asi Logan... ;)

60 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Veronica Mars

Veronica mi byla sympatická od prvního momentu. Chytrá, samostatná, krásná holka. Prostě dokonalá. Logan je krasavec, co si budeme povídat, která holka by ho nechtěla :P Tento seriál mám vážně ráda. Má děj, má akci, skvělé herecké obsazení.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

****

Po skouknutí dvou řad(třetí bohužel nestíhám), si myslím, že tenhle rozhodně není špatný. Obrovským kladem je představitelka hlavní role a i to, že epizody mají tempo a nenudí. Lepších 70

70 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Veronica

Jediné, co mi na tomhle seriálu vadí, je, jak pořád dokola opakují, co se stalo v minulých dílech..Jinak musím uznat, že druhá série se mi zatím líbí víc, než ta první - připadá mi ještě napínavější..

90 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Supr

Veronika Mars - seriál, který mě zaujal. Hlavní hrdinka je pohodová, chytrá apod..Denně nové dobrodružství...případy...škola...Mou postavou je určitě Logan.

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

VM

dobrý hlášky,hudba,herci...tenhle seriál mě zaujal...líbí se mi,jak je Veronica "drzá" a vždycky nějak dosáhne svého:) první díl mě dostal a pak už sem jen čekala na další a na další:D

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Veronica Mars

Jeden z prvých seriálov, ktorý som pozerala a zároveň aj jeden z najlepších. Tento seriál má úplne všetko - skvelú hlavnú postavu, dokonalý ústredný pár, perfektné hlášky a zaujímavý príbeh. Jediná chyba je to, že má len 3. série. Neviem prečo ho vlastne zrušili, kvalitou rozhodne neklesal, práve naopak.

Rozhodne odporúčam vidieť, pre mňa je to taká klasika a nemám problém si to pozrieť aj niekoľkokrát.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Veronica Mars

Seriál, ktorý len tak niečo neprekoná. Kedysi na dobrý a sledovaný seriál stačila jedna sympatická blondýna, ktorá má úplne suepr vzťah so super otcom a jedna láska jej života a pár kamarátov a dáky ten prípad na vyšetrenie. Žiadny upíri, žiadny vlkodlaci, žiadny hybridi, žiadny démoni, žiadne čarodejnice, žiadny zničený svet, žiadny ľudia so super schopnosťami. Mala som rada tú dobu.
Veronica si udržala svoj štandart po všetky tri série a myslím si ,že je fajn, že sa nedožila ďalších sérií, už viackrát sme sa presvedčili, že prechod z ostrednej školy na výšku seriálom ublížil ( česť výnimkám )

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Favoritka

Veronica Mars byla můj každodenní rituál. Musela jsem vidět alespoň jeden díl. Zvládla by jsem daleko více dílů. I teď by jsem znovu koukala.

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

LoVe

Miluju tenhle seriál!! Hustý hlášky a LoVe tak to je prostě bomba!!(Logan and Veronica) 1. i 2. řada jsou úžasný, trojka je o trochu horší ale jinak super seriál!!

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Veronica Cool

Detektívna a teen seriál v jednom. V krásnej symbióze.

Myslím, že zrušiť Veronicu bola zo strany CW chyba, zaslúžila by si na obrazovkách ešte miesto. Nebola dokonalá, no pútavá a zábavná. Rozhodne tam teraz vysielajú väčší odpad.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

fajn

veľmi fajn seriál, pekne návykový, parádna Kristen Bell, zaujímavé prípady. S prechodom zo strednej na vysokú to trochu stratilo, kiežby párkrát na strednej prepadla.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nadšena

Nedávno jsem s e k tomuto seriálu zase vrátila a bomba jako kdysi, pořád mě to bavilo, akorát mi tam vadila postava Duncana, neslaný, nemastný , jenom blbě koukal , s Loganem to Veronice mnohem víc slušelo.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Názor

Mě osobně se tenhle seriál nezamlouvá. Nevím proč, ale Veronica mi příjde, že si myslí, že všechno ví, všechno zná. Viděla jsem sice jen pár dílů, ale stačilo mi to...

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

jj

Tak tenhle seriál jsem moc nemusela, až mě na něho přivedla kamarádka (nick Abby) a hned mě to chytlo. Supr hlášky a taky obsazení. Nejlepší je Logan.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Detektiv ze střední

Příběhem Veronicy Mars přinesl tento seriál něco nového do žánru detektivek. Středoškolačka jako soukromý detektiv, to tu ještě nebylo. Zde se snoubí prvky komedie, krimi i romantiky. A všední odpoledne strávená s tímto seriálem jsem si opravdu užívala.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí
Budy
14. července 2008

Nic neříkající

Seriál, který mi nic neřekl. Jednotlivé díly jsou jakoby nové, ale přitom navazují na ty staré, řeší tam něco pořád dokola třeba i deset dílů a to mě nebaví. Zvlášť mám alergii na Veronicu, která machruje a hraje si na Kojaka. Prostě seriál mi připadá nějaký divný, něco na tom je.

20 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Veronica Mars

dobrej serial :D strasne me to bavilo :) sou tam supr hlasky a proste hned na poprvy me to zaujalo

90 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

:)

Nevím proč, ale já kouzlo tohoto seriálu neodhalila:(. Má tento seriál dokázat, že blondýnky nejsou takový, jak se o nich říká, ba že jsou chytré nebo co??:) Já se nestraním ani k jednomu:) (radši:) ). Ale z celých asi čtyř dílů, co jsem viděla, jsem prostě kouzlo seriálu nebyla schopná odhalit a všehoschoná a dokonalá Veronica se nezařadila mezi mé oblíbené seriálové hrdinky:)

40 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Veronica

Veronica Mars, to je seriál, který rozhodně nemrhá svým potencionálem a z příběhu těží vždycky na 100%.
Už jako malá jsem Veronicu milovala, ale nedokázala jsem ocenit temnotu, kterou teď z celého seriálu cítím.
A k tomu všemu vnímám jako obrovské plus i to, že se zde neopakují pořád ty samé zápletky a není to takové to klasické teenagerské drama.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk