Plakát

Vítejte v novém těle

(Extreme Weight Loss)

Unikátním projekt zachycuje 365 dní dlouhou cestu a šokující kroky, které musí podniknout morbidně obézní člověk na hranici totálního fyzického selhání organismu, aby pod vedením experta ztratil polovinu své tělesné váhy. Muži v pořadu váží přes 200 kilogramů, ženy přes 140 kilogramů. I ty... [více]

2011–2015 | USA / Kanada | 90 minut | ABC | RealityShow | 56 epizod | status: ukončeno v roce 2015
Poslední odvysílaná

5×13 – Hannah

(premiéra 8. 9. 2015 – před 8 lety)
závěr seriálu

Vítejte v novém těle – O čem to je

Unikátním projekt zachycuje 365 dní dlouhou cestu a šokující kroky, které musí podniknout morbidně obézní člověk na hranici totálního fyzického selhání organismu, aby pod vedením experta ztratil polovinu své tělesné váhy. Muži v pořadu váží přes 200 kilogramů, ženy přes 140 kilogramů. I ty nejobyčejnější fyzické úkony jsou pro ně problém. Natáhnout si pár ponožek trvá věčnost, vyjít patro je leckdy nemožné a hra s dětmi pouhý sen.

Hubnutí je rozděleno do čtyř tříměsíčních fází. Na začátku proběhne týden podrobných laboratorních rozborů a testování fyzické způsobilosti. Dojde na nezbytné poučení o správné výživě. Zkušený trenér Chris Powell osobně vede každého z osmi účastníků. Navštěvuje je v jejich domovech a zajistí, aby měli přiměřenou výživu a cvičili. Dává jim lekce, jak bezpečně hubnout a lépe žít. Na startu každé další fáze stanoví účastníkům váhový cíl. Pokud ho splní, čeká je odměna. Ke konci podstoupí chirurgické odstranění přebytečné kůže, která už nemusí překrývat jejich obrovská těla.

sám sebe - trenér
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

90 minut

Žánr

RealityShow

Země původu

USA
Kanada

Roky vysílání

2011–2015

První vysílání

30. května 2011

Ukončení seriálu

8. září 2015

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)