Plakát

Vraždy v Sandhamnu

(Morden i Sandhamn)

Začíná léto na ostrově Sandhamn ve Švédském souostroví. Uprostřed idylické pláže je nalezeno mrtvé tělo zamotané v rybářské síti. Zpočátku to vypadá jako nehoda, ale když je nalezena zavražděná žena, vznikne podezření, že oba případy úmrtí spolu souvisejí. Na ostrov je přivolán inspektor... [více]

2010–???? | Švédsko | 44 minut | TV4 Sweden | Drama / Thriller | 27 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

6×04 – Ve jménu pravdy 2/2

(premiéra 11. 11. 2018 – před 3 lety)
Poslední odvysílaná

7×08 – Vicky - Del 2

(premiéra 24. 8. 2020 – před 15 měsíci)

Vraždy v Sandhamnu – O čem to je

Začíná léto na ostrově Sandhamn ve Švédském souostroví. Uprostřed idylické pláže je nalezeno mrtvé tělo zamotané v rybářské síti. Zpočátku to vypadá jako nehoda, ale když je nalezena zavražděná žena, vznikne podezření, že oba případy úmrtí spolu souvisejí.

Na ostrov je přivolán inspektor Thomas Andreasson, který je citově s ostrovem spjat. Toto citové pouto je však zahaleno temným tajemstvím z minulosti.

Inspektor musí zapátrat ve své minulosti. Brzy se totiž ukáže, že odhalení pravdy je složitější a zasahuje do dávné minulosti ostrova. Jsou spáchány další trestné činy. Tlak na inspektora a jeho kolegyni Carinu Perssonovou je velký. Musejí během horkých letních dní nalézt vraha a zastavit sérii vražd.

Thomas Andreasson
Henrik Lindé
Carina Persson
Info box
Stanice

TV4 Sweden

Délka

44 minut

Žánr

Drama
Thriller

Země původu

Švédsko

Roky vysílání

2010–????

První vysílání

20. prosince 2010

Dabing

ANO – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (švédská)