plakát seriálu

Výkupné

(Ransom)

Názory uživatelů

Vyjednavači

Zajímavý námět, sympatické obsazení (hlavně představitel Erica je charismatický), originální případy. Líbí se mi, že si nehrají jen na vlastním písečku, ale díky koprodukci řeší případy i v Evropě. Mohu se tak dotknout i některých obecnějších problémů. Přesto bych našla několik vad na kráse.
Mám raději serializovanější děj. Těch několik útržků sem tam je pro mě málo, o postavách toho vlastně moc nevíme. Seriál působí tak nějak neosobně. Často se všechno vyřeší raz dva bez nějakého většího vtáhnutí diváka.
Ericova genialita seriálu trošku podkopává nohy. Neustále se zdůrazňuje, jak je jeho vyjednávání vždycky úspěšné a touhle téměř stoprocentní jistotou dobrého konce se ztrácí část napětí. Občas mě zaráží přílišné zkratky nebo nelogičnosti, někdy je děj dost předvídatelný.
Některé epizody jsou ale skvělé, ocenit musím i různorodost a neotřelost případů - i když postup vyjednávání je dost podobný, nedá se říci, že by se jelo podle jedné šablony, není vždycky všechno tak, jak se na začátku jeví (a některé epizodní postavy jsou vyloženě zajímavé).

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Na co se pak ti Američané dívají?

Už nějakou dlouhou dobu jsem hledala nějaký seriál, který by mi alespoň zpovzdálí zaplnil zející díru po Mentalistovi. Nejsem sice příliš veliký fanoušek tohoto žánru, ale Ransom si mě tak nějak získal. Sympatický hlavní hrdina, který vyniká ve svém oboru. Třešinkou na dortu je i jeho vystupování a mozek, který by se v dnešním světě s promyšlenými plány objevoval snad jen u lidí s vyšším IQ než mám samozřejmě já a většina lidí, kteří toto sledují. Povrchní diváci by toto asi ale odbyli a ani nepokoušeli se tento pořad zapínat ve svých televizích. A pak tedy chápu proč zrušení. Dle mého názoru většina diváků je jako já. A nebo Amerika stagnuje a pomalu zakrňuje? Čas na zbytečné komedie, které vlastně nemají hlavu a ani patu (neříkám, že Ransom je naprosto logický seriál) si nacházejí, ale konečně seriál, který je alespoň z části originálnější - o něj nikdo ani očkem nezakopne.

Možná to je asi ještě malý kousek zlosti, který ve mě zůstal po přečtení článku o zrušení od Ragelly a asi ve mě dřímá nějaký skrytý duch, který nemá páru o seriálech, ale mě se prostě Ransom zalíbil a jeho zrušení mě velmi mrzí. Doufám tedy, že tvůrci neúspěch přejdou a budou pokračovat v těchto tvorbách.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ransom

Jelikož je seriál nový a může se během dílu cokoliv stát, tak hodnotím pouze za první díl. Začátek mě milé překvapil. V díle bylo vše vysvětlené, takže žádný problém zatím nemám. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Novinka

Na tenhle seriál jsem byla hrozně zvědavá.Rozhodně mě příjemně překvapil.O vyjednávání se zajímám, takže jsem byla ráda ,že o tom natočili seriál .Herci sympatičtí ,což je podle mě základ a k tomu to téma prostě super. Doufám ,že tenhle seriál zaujme a bude se mu dařit a třeba bude i víc sérii. No nezbývá než doufat v nejlepší :D

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé