Plakát

Výkupné

(Ransom)

Eric Beaumont je vyjednávač v krizových případech a u únosů. Jeho tým je povolán vždy, když je potřeba zachránit lidské životy a nikdo jiný to udělat nedokáže. Eric rozumí kriminálníkům víc než oni sami sobě. Své znalosti z lidského chování využívá k tomu, aby řešil ty... [více]

2017–2019 | USA / Kanada / Francie / Německo | 42 minut | CBS | Drama / Krimi / Thriller | 39 epizod | status: ukončeno v roce 2019
Poslední odvysílaná v ČR

3×13 – Story for Another Day

(premiéra 17. 12. 2019 – před 4 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

3×13 – Story for Another Day

(premiéra 25. 5. 2019 – před 5 lety)
závěr seriálu

Výkupné – O čem to je

Eric Beaumont je vyjednávač v krizových případech a u únosů. Jeho tým je povolán vždy, když je potřeba zachránit lidské životy a nikdo jiný to udělat nedokáže. Eric rozumí kriminálníkům víc než oni sami sobě. Své znalosti z lidského chování využívá k tomu, aby řešil ty nejzapeklitější případy únosů a výkupného. I přes to, co je v sázce, Eric odmítá přiklonění se k násilí, a to i když čelí těm nejnebezpečnějším kriminálníkům na světě.

Hrdinovy schopnosti manipulace z něj dělají nejlepšího v oboru, nicméně často komplikují jeho vztahy s rodinou, přáteli a kolegy. Je to skutečně on, nebo se jen přetvařuje, aby dosáhl toho, po čem touží? Rozdíly jsou často neznatelné.

Seriál začíná ve chvíli, kdy Eric přijímá do týmu Maxine Carlson, která je natěšená dokázat sobě i ostatním, že za to stojí. Skrývá však nebezpečné tajemství, které může potenciálně představovat hrozbu, se kterou si nedokáže poradit dokonce ani sám Eric.

Trailer
Eric Beaumont
Maxine Carlson
Cynthia Walker
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

CBS

Délka

42 minut

Žánr

Drama
Krimi
Thriller

Země původu

USA
Kanada
Francie
Německo

Roky vysílání

2017–2019

První vysílání

1. ledna 2017

Ukončení seriálu

25. května 2019

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ obrazovkách

AXN (2021)
AXN Black (2020)
AXN Digi TV (2021)
AXN HD (2020)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)